• Informacje na temat:

  mam talent ostatni

Artykuły na temat: mam talent ostatni
 • Sabina Jeszka: Co słychać u finalistki "Mam talent"?

  ..."Jesteś gotowa na sukces" - w programie "Mam talent" Agnieszka Chylińska przepowiadała wielką karierę Sabinie Jeszce. Kilka lat później jurorka nazwała wokalistkę "zmarnowanym talentem". Co dziś robi finalistka programu?

 • Sofia Vergara i Heidi Klum nowymi jurorkami amerykańskiego "Mam talent"

  Aktorka Sofia Vergara i modelka Heidi Klum dołączyły do składu jurorskiego 15. sezonu amerykańskiego programu "Mam talent".

 • Marcin Patrzałek zachwycał w amerykańskim "Mam talent". Co dalej z jego karierą?

  W 14. edycji amerykańskiego "Mam talent" pochodzący z Kielc Marcin Patrzałek rzucił jurorów i publiczność programu na kolana. Polak mimo braku awansu do finału talent show, nie może narzekać. W tym roku podpisał kontrakt z amerykańskim oddziałem wytwórni Sony Music.

 • Mam talent: Jan Szynal w totalnym szoku

  Student Politechniki Krakowskiej Jan Szynal to kolejny muzyczny finalista "Mam talent". 18-latek z Tuszymy w półfinale zaprezentował kolejny swój autorski utwór "Nie ma szans".

 • "Mam talent": Marcin Prokop pożegnał Szymona Hołownię

  ..."Fajnie było czasami złamać przepisy" - napisał na Instagramie Marcin Prokop do Szymona Hołowni, z którym przez 12 lat tworzył wyjątkowy duet prowadzących "Mam talent". Według wciąż niepotwierdzonych oficjalnie informacji ten drugi ma wystartować w wyborach prezydenckich w 2020 r.

 • "Mam talent": Muzyczna odsłona ostatniego półfinału

  W sobotę, 25 listopada, zobaczymy ostatni półfinałowy odcinek dziesiątej edycji "Mam talent". Tym razem widzów czekają trzy występy muzyczne. Kto zaprezentuje się na scenie?

 • "Mam talent!": Ostatni półfinał

  Przed nami ostatni półfinałowy odcinek programu "Mam talent!". Emocje widzów oraz występujących na żywo artystów sięgną zenitu!

 • "Mam talent": Ostatni półfinał!

  W sobotni wieczór (28 listopada) będziemy już znali wszystkich finalistów drugiej edycji programu "Mam talent".

 • Elżbieta Czyżewska: Bezczelny talent

  Dramatycznym, z którym związała się na sześć lat. Po świetnie zagranej roli Marilyn Monroe w sztuce Artura Millera "Po upadku" często nazywano ją "polską Monroe". Później, ze względu na charyzmę i talent, porównywano ją do Zbigniewa Cybulskiego. "W jej przypadku dokładnie sprawdzało się to, co kiedyś napisała o niej Osiecka. Bezczelny talent, wybitna inteligencja, nadzwyczajne rozumienie czasów...

 • "Mam talent": Maya Thomas i Cezary Borowik w finale

  Wokalistka Maya Thomas i tancerz Cezary Borowik to ostatni finaliści 12. edycji "Mam talent". Co wydarzyło się w sobotnim odcinku?

Wideo na temat: mam talent ostatni
 • Chylińska, Egurrola i Foremniak na castingu do "Mam talent"

  To już ostatni casting jurorski do 11. edycji programu "Mam Talent!". Tym razem Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola spotkali się z chętnymi w Warszawie. Ku uciesze potencjalnych uczestników na spotkanie przyjechali... rowerami! Jak się prezentowali? (x-news)

 • Monika Zamachowska "wielką fanką Broni": Mam nadzieję, że będzie aktorką

  Bronia Zamachowska, córka Zbigniewa Zamachowskiego i Aleksandry Justy, zagrała Nikę Strzemińską w ostatnim filmie Andrzeja Wajdy "Powidoki", partnerując Bogusławowi Lindzie. Dziewczyna dostała rolę(...) talent aktorski i była fenomenalna w 'Powidokach'. Cała ekipa niezwykle ją chwaliła za skupienie, umiejętność sfokusowania się na tym, co chciała przekazać. Fantastycznie współpracowała z mistrzem Wajdą

 • Małgorzata Foremniak wraca na mały ekran!

  Małgorzatę Foremniak jesienią będzie można oglądać w nowym serialu TVN oraz programie „Mam talent”. Aktorka wraca też na duży ekran – na listopad planowana jest premiera thrillera „Czerwony pająk(...). Gościnnie zagrała jedynie epizodyczne role w „Prawie Agaty” i „O mnie się nie martw”. Propozycje filmowe także przestały przychodzić. Ostatni obraz, w którym można ją było oglądać, to „Och Karol