• Informacje na temat:

  mam talent piasek

Artykuły na temat: mam talent piasek
 • Piasek nie dogadywał się z ojcem: Nasze relacje nie były łatwe

  Kilkanaście lat temu zamieszkał w drewnianym domu, który wybudował w jednej z wsi w Górach Świętokrzyskich. - Tam wracam, tam po prostu sobie żyję - mówi. - Mam czas, żeby przeczytać książkę(...) skrzypcach, jako jedyny w rodzinie odziedziczyłem talent muzyczny. Rozpoczynające się właśnie lato Andrzej Piaseczny spędzi na spotkaniach z młodymi uzdolnionymi ludźmi i kompletowaniu własnej drużyny...

 • Lista finalistów siódmej edycji "Mam talent"

  W sobotę, 29 listopada, zakończyły się półfinały siódmej edycji programu "Mam talent".

 • Piasek: Pojednałem się z ojcem, gdy był na łożu śmierci

  Z ojcem długo nie miał kontaktu, pogodził się z nim dopiero w obliczu choroby. "Gdy odchodził, a umierał na raka, zaczęliśmy poważnie rozmawiać, także o śmierci" - wyznaje Andrzej "Piasek" Piaseczny (44 l.).

 • Poznaliśmy zwycięzcę siódmej edycji "Mam talent"!

  Adrian Makar wygrał siódmą edycję programu "Mam talent"! Śpiewający 15-latek z domu dziecka zgarnął nagrodę główną - 300 tysięcy złotych. Do płaczącego ze szczęścia Adriana dołączyła po ogłoszeniu wyników jego siostra.

 • Zawsze uśmiechnięta Małgorzata Braunek

  Była jedną z najlepszych i najpiękniejszych polskich aktorek. U szczytu kariery postanowiła porzucić kino, gdyż ze sławą było jej nie po drodze. Po latach wróciła na ekrany, ale nie dane nam było cieszyć się jej talentem zbyt długo.

 • "Mam talent" (relacja z pierwszego półfinału): Najlepszy wybór Agnieszki Chylińskiej

  W sobotę (25 października) poznaliśmy pierwszych finalistów siódmej edycji "Mam talent".

 • Gorzkie "JoŚ" dla Kwaśnego

  W pierwszym dniu wiosny gwiazdy programu "Jak oni śpiewają" zaśpiewały najpiękniejsze piosenki o miłości w obecności i dla swoich najbliższych. Czwartym jurorem tego odcinka był Andrzej Piasek Piaseczny, który w finale zaprezentował utwór ze swojej najnowszej płyty.

 • Przed nami finał siódmej edycji "Mam talent"!

  W sobotę (6 grudnia) wieczorem dowiemy się, który z finalistów "Mam talent" wzbogaci się o 300 tysięcy złotych - nagrodę główną programu.

 • Agnieszka Chylińska "ratuje małżeństwo" w tropikach!

  ..., która spełnia się jako pisarka książek dla dzieci i jurorka programu "Mam Talent". Nowy album, który nagrała po 7 latach milczenia, był wyrazem jej buntu i chęci wyrwania się z roli, jaką grała. - Ja(...)Turkusowe morze, biały piasek, palmy. W Polsce w najlepsze trwa zima, ale Agnieszka Chylińska wraz z rodziną - mężem Markiem i dziećmi: Ryśkiem (10 l.), Esterą (6 l.) i Krystyną (3 l.) - szykuje się...

 • 19-latka walczyła ze stresem

  Kasia Popowska, śpiewająca rewelacja ostatniego odcinka "Mam talent", opowiedziała portalowi INTERIA.PL o kulisach występu w programie, o dwóch stronach popularności i o swoich marzeniach.