• Informacje na temat:

  mam talent piłka nożna

Artykuły na temat: mam talent piłka nożna
 • Gwiazdor "Wspaniałego stulecia", Ekin Koc (23 l.) początkowo nie wykazywał talentu aktorskiego. Został nawet wyrzucony ze szkolnego teatru!

 • Karolina Gorczyca i Rafał Maserak wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

  Karolina Gorczyca i Rafał Maserak wzięli udział w sesji zdjęciowej promującej licytację biżuterii, z której dochód zasili konto fundacji Jurka Owsiaka. 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 11 stycznia 2015 roku.

 • Osiągnął w sporcie wielki sukces i dziś może się nim cieszyć z ukochaną żoną. Zawsze podkreśla, że najwięcej w życiu zawdzięcza mamie.

 • "Jestem szczęśliwym człowiekiem"

  Mezo (wcześniejsze ksywy Mejger, Mez), czyli Jacek Mejer, hip hopem zajmuje się od wielu lat. Nagrywał płyty pod szyldem Lajner. Ma na swoim koncie trzy "nielegale" ("Demo" - 1999, "Mezo" - 2000, "Słowem" - 2001). Gościnnie pojawiał się na wielu produkcjach z Wielkopolski, m.in. na płytach: "Rapnastyk" Owala/Emcedwa, "Na Legalu" Slums Attack, "Apogeum" Ascetoholix. Ponadto szersze grono słuchaczy mogło znaleźć jego wcześniejsze utwory na składankach "Szkoła Życia" czy "Hiphop Rasizm Stop"....

 • Jacek Kopczyński: Nie mam wygórowanych marzeń!

  ....  "Nie należałem do najbardziej zapracowanych uczniów. Moim światem było podwórko, koledzy, piłka. Rozrabiałem. Często miałem podrapane kolana, rozbitą głowę, wszystkiego musiałem dotknąć, spróbować(...) jest w starszego jak w obrazek. Obydwaj mają zdolności artystyczne. Starszy ma talent sportowy. " - opowiada.  Synowie zawsze mogą na niego liczyć. Jacek próbuje zaszczepić w chłopcach swoje pasje...

 • Sadowski: Kopałem piłkę z Frankowskim

  Przemysław Sadowski mógł zostać sportowcem - próbował w swoim życiu wielu dyscyplin, jednak to aktorstwo daje mu dziś chleb. Artysta zdradza jednak, że ma też inne talenty - w wolnych chwilach amatorsko muzykuje.

 • Natalia Oreiro: Mogłabym być Polką!

  Utalentowana i skromna. Choć ma wiele talentów, przyznaje, że zupełnie nie radzi sobie w kuchni. Uwielbia Polskę, choć nigdy nie spodziewała się, że będzie sławna po drugiej stronie globu. Już od 22 października ponownie będzie można ją oglądać w "Zbuntowanym aniele" (emisja na antenie TV Puls). Tymczasem sprawdźcie, jaka naprawdę jest Natalia Oreiro!

 • Jacek Kurowski stawia na Brazylię

  Po raz piąty komentuje mistrzostwa świata w piłce nożnej, trzeci raz - w TVP. Jacek Kurowski opowiada o swoich wyprawach do Brazylii, spotkaniu z Pele i miłości do sportu.

 • "Na sygnale": Typ psychopatyczny

  ...; jeździmy do nich wypoczywać. Z roku na rok mój syn umie coraz więcej, jak tak dalej pójdzie, niedługo będzie jeździł konno lepiej niż ja. Jest bardzo usportowiony, fascynuje go piłka nożna.   A ma(...), czyli zupełnym przeciwieństwem Stanisława, którego grasz w "Na sygnale". - Mam wrażenie, że Stanisław jest odbierany jako bardzo zły człowiek, ponieważ widzowie postrzegają go w określonym...

 • "Wszystko przed nami"

  Myli się ten, kto widziałby Wojciecha Gąssowskiego na muzycznej emeryturze. Wykonawca „Zielonych wzgórz nad Soliną” i „Prywatek” postanowił powrócić na scenę z płytą „Co przed nami”, której przedsmak, w postaci przeboju „Zakazane wakacje”, już poznała cała Polska. O nowej płycie, starych przyjaciołach, polityce i piłce nożnej z Wojciechem Gąssowskim rozmawiał Jarosław Szubrycht.