• Informacje na temat:

  mam talent raper

Artykuły na temat: mam talent raper
 • Piotr Kukulski chce podbić branżę disco polo. Co na to siostra?

  Natalia Kukulska (39 l.) ma możliwości i środki, aby wspomóc karierę brata. Ale tego nie robi. Teraz znalazł się ktoś, kto uwierzył w talent Piotra.

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • Patrycja Markowska: Syn idzie w ślady mamy i dziadka

  Syn gwiazdy wchodzi w okres dojrzewania, buntuje się. Piosenkarka zdradziła, że poruszając drażliwe tematy, wprawia ją w zakłopotanie. W dodatku coraz bardziej kusi go show-biznes. Ostatnio dwunastolatek oznajmił rodzicom, że zamierza zostać raperem.    Chłopiec z wypiekami na twarzy ogląda talent show. Nagrywa piosenki, jedną z nich napisał dla swojej pierwszej miłości. Chciałby spróbować sił...

 • Recenzja Hades "Czasoprzestrzeń": Kosmos osiedla

  Jako raper jesteś tyle wart ile twój ostatni producent. Tam gdzie prosta forma i prosty przekaz potrafią Hadesa aż nadto ograniczyć, tam Emade rozwija skrzydła. "Czasoprzestrzeń" się broni.

 • Renata Kaczoruk postawiła Wojewódzkiemu ultimatum?

  ...ogromnych nadziei. Na portalach społecznościowych chwalił się związkiem z nią, złożył też poważną deklarację podczas swojego programu. W rozmowie z raperem Sobotą zasugerował, że chciałby aby ten pojawił się na jego weselu i zaprezentował swój muzyczny talent.  "Czyli ja, jak bym się chajtał, a mam takie plany, to rozumiem że ..." - urwał. Mimo tak znaczących słów Kaczoruk dalej czeka na oficjalne...

 • L.U.C.: Byłoby pięknie, gdyby Polacy sobie uświadomili, że jesteśmy wartościowym narodem (wywiad)

  Pod koniec roku ukazała się kolejna płyta rapera i producenta L.U.C. "Refleksje o miłości apdejtowanej selfie", na której rozlicza się on ze swoją przeszłością. W wywiadzie dla Interii L.U.C. opowiedział o swojej najnowszej produkcji, ciężkich chwilach po rozstaniu z żoną oraz o tym, dlaczego nie został jurorem "The Voice of Poland".

 • ...fotką ze szpitalnego łóżka. Juror amerykańskiego odpowiednika programu "Mam talent" prawdopodobnie przepracował się, o czym sam napisał pod zdjęciem. "Czasami jestem zbyt uparty. Muszę przestać eksploatować moje ciało do granic możliwości. Żaden silnik nie pojedzie na oparach" - zawyrokował Cannon. Raperowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 • Kto był największym objawieniem 2014 roku?

  FKA twigs, Banks, The Dumplings, Sam Smith, Royal Blood... zobacz, kogo nasi eksperci wskazywali jako największe muzyczne objawienie roku.

 • Kondrat, Wojewódzki, Bohosiewicz, Rozenek, Cichopek - co robią poza sceną i ekranem?

  ...pierwszym raperem, który dorobił się miliarda dolarów. Mąż Beyoncé zawsze podkreślał, że bardziej interesuje go inwestowanie niż wydawanie. W jaki sposób zbił swój majątek? W 2015 roku Jay-Z przejął od szwedzko-norweskiej grupy Aspiro serwis streamingowy. W ten sposób powstał Tidal. Raper jest również współwłaścicielem sieci barów sportowych, założycielem i udziałowcem marki odzieżowej, a także...

 • Posłuchaj ich, zanim staną się popularni!

  Masz dość tych samych wykonawców w radiu i telewizji? Szukasz czegoś nowego z rodzimego podwórka? Ułatwimy ci zadanie. Oto 10 zespołów/artystów, których musisz przesłuchać jeszcze w tym roku.

Zdjęcia na temat: mam talent raper