• Informacje na temat:

  mam talent relacja na żywo

Artykuły na temat: mam talent relacja na żywo
 • Uczestnik "Hotelu Paradise" jako dziecko wystąpił w "Mam talent"

  Adam Radziszewski, który jest jednym z uczestników "Hotelu Paradise", swoją karierę telewizyjną zaczął znacznie wcześniej niż w randkowym reality show. Już jako 12-latek wystąpił w pierwszej polskiej edycji "Mam talent". Jak sobie wtedy poradził?

 • "Hotel Paradise": Adam Radziszewski jako 12-latek wystąpił w "Mam talent"

  Adam Radziszewski, jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników programu "Hotelu Paradise", jako 12-latek wystąpił w pierwszej polskiej edycji "Mam talent". Jak sobie wtedy poradził?

 • "Mam talent" (relacja z pierwszego półfinału): Najlepszy wybór Agnieszki Chylińskiej

  W sobotę (25 października) poznaliśmy pierwszych finalistów siódmej edycji "Mam talent".

 • Oscary 2019: Relacja

  Oto relacja z oscarowej gali: 2:00 Gala wystartowała! Na scenie zespół Queen i Adam Lambert. Wykonali największe hity zespołu: "We Will Rock You" i "We Are The Champions". Przypomnijmy, że jeden(...) "Gdyby ulica Beale umiała mówić" Barry'ego Jenkinsa. Artystka się popłakała. Dziękuje mamie, która wraz z nią przyszła na galę, a także realizatorom filmu, kolegom z planu i pozostałym nominowanym...

 • Relacja z koncertu Scorpions w Gliwicach [ZDJĘCIA]

  ..." grupy. Do fanów dołączył Marcin Wyrostek , akordeonista i laureat programu "Mam talent". "To pierwszy koncert Scorpions w moim życiu.  Łezka mi się zakręciła w czasie "Wind of Change", ponieważ(...), który szanuje swoich fanów. I to jest coś pięknego. Jeżdżę na różne koncerty, ale takie emocje mam tylko przy Scorpionsach - powiedziała Małgorzata Olesińska . Przyjeżdżając do Polski na dwa...

 • "Mam talent" wrócił na prowadzenie

  Tylko przez tydzień "Must Be The Music" cieszył się większą oglądalnością od "Mam talent". Show TVN-u wrócił na prowadzenie.

 • Oglądalność: "MBTM" goni "Mam talent"

  ...4,1 mln widzów oglądało szósty odcinek piątej serii "Mam talent", co pozwoliło TVN-owi pokonać konkurencyjne programy typu talent show. Jednak to polsatowski "Must Be The Music" jako jedyny z omawianych programów zanotował wzrost oglądalności.

 • "Mam talent" znów traci

  Ok. 300 tysięcy widzów mniej obejrzało "Mam talent", który tak poważną stratę zanotował drugi tydzień z rzędu. Jednak show TVN-u wciąż góruje nad konkurencją.

 • "Mam talent" wciąż w górę

  Choć w "Must Be The Music" poznaliśmy półfinalistów, show Polsatu zanotował spadek aż o ok. 400 tys. widzów. Swoją przewagę umacnia za to "Mam talent".

 • Oglądalność: "Mam talent" wystrzelił w górę

  Wybór półfinalistów w "Mam talent" przyciągnął widzów przed telewizory - program zaliczył ponad półmilionowy wzrost oglądalności.