• Informacje na temat:

  mam talent rosyjska edycja

Artykuły na temat: mam talent rosyjska edycja
 • "Mam talent": Muzyczna odsłona pierwszego odcinka półfinałowego

  Przed nami półfinały dziewiątej edycji "Mam talent". W pierwszym odcinku na żywo widzowie zobaczą trzy występy muzyczne. Kto zaprezentuje się na scenie?

 • "Mam talent": Bohater pierwszego odcinka, czyli Pan Józef, który dogonił swoje marzenia

  Bohaterem inauguracyjnego odcinka dziewiątej edycji "Mam talent" był 78-letni Józef Rawicz Popławski, który dostarczył widzom i jurorom wielu emocji. Czy to on zostanie zwycięzcą programu?

 • "Mam talent": Kim są tenorzy z Ukrainy, którzy zachwycili w programie?

  W drugim odcinku dziewiątej edycji "Mam talent" nie zabrakło wokalnie uzdolnionych uczestników. Zachwyt jurorów i widzów wzbudził zespół Leon Voci, czyli męski kwartet tenorów z Ukrainy. Czy to oni wygrają program?

 • Drapieżne kreacje Foremniak

  Łowcy talentów ruszyli w Polskę, by znaleźć najlepszych. Efekty ich polowań poznamy już 4 września, wtedy to bowiem rusza nowa edycja "Mam talent!". Będzie jeszcze mocniejsza, głośniejsza, zabawniejsza i... bardziej szalona!

 • ViKa powraca po tragedii (teledysk "Mówić za siebie")

  Napisaną przez Marka Kościkiewicza piosenką "Mówić za siebie" przypomina o sobie ViKa - Wiktoria Katajew znana m.in. z "Mam talent", współpracy z Ich Troje, Robertem Chojnackim, Kayah i Kasią Rodowicz.

 • "Sputnik nad Polską": Przyznano nagrody

  ..."Jak mam na imię", wyreżyserowaną przez Niginę Sajfułłajewą historię o kobietach, uhonorowano Grand Prix 8. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską". Wśród laureatów są też twórcy filmów "Dureń", "Gwiazda", "Białe noce listonosza Aleksieja Triapicyna".

 • Mateusz Grędziński: "The Voice of Poland" otworzy mu drzwi do kariery?

  ...też, wokaliści - którzy nie osiągnęli sukcesu w poprzednich edycjach - są zachęcani do szlifowania swojego talentu, podnoszenia umiejętności oraz kwalifikacji, a następnie do powrotu do programu, aby(...) Harbem. Ostatecznie Grędziński po zaciętym finale pokonał Weronikę Curyło i Annę Karwan i został siódmym zwycięzcą talent show. Po wygraniu programu pojawiło się jednak mnóstwo negatywnych opinii na...

 • "The Voice of Poland" na start! Brian Fentress i Sabina Mustaeva olśnili (relacja, zdjęcia)

  ...dla niego szczególnie ważna, gdyż od niej zaczęła się jego przygoda z programami talent show. "Chciałbym zaśpiewać ten numer z tobą" - mówił, a słowa i zachowanie Szpaka przekonały uczestniczkę, która(...) i nowej energii do programu. Zmagania w tegorocznej serii rozpoczął 17-letni Artur Wołk-Lewanowicz . Młody wokalista swoim talentem przyciągnął uwagę każdego z trenerów (zaśpiewał piosenkę Bruno...

 • Najważniejsze momenty w karierze Michała Szpaka

  Gawlińskiego . "X Factor" W 2011 roku Michał Szpak zgłosił się do pierwszej edycji programu "X Factor". To właśnie w tym talent show wokalista zdobył popularność. Uczestnik po wykonaniu na castingu(...) Loska ), mimo iż Wojewódzki i Maja Sablewska stawiali właśnie na Szpaka. Już przy okazji talent show pojawiła się ostra krytyka wizerunku artysty. W wywiadzie dla Interii Szpak komentował ją...

 • Teledyski z Lizbony. Shakira, Dima Bilan, Organek i inni

  ...publiczności dała się poznać z publikowania coverów w serwisie YouTube i udziału w drugiej edycji "Mam talent". Nie udało jej się awansować do półfinałów, ale nie zahamowało rozpędzającej się kariery(...) dni wokalista przeszedł ponad 100 km, ale nie narzekał z tego powodu. "Mam specjalny szacunek do Lizbony. 10 lat temu byłem tam jako nominowany do MTV Europe Music Awards i jestem szczęśliwy, że...