• Informacje na temat:

  mam talent sezon 3

Artykuły na temat: mam talent sezon 3
 • Mama o Przybylskiej: "Ania nie była gwiazdą"

  ...w osiedlowym zespole "Jantarki", czy na klatce schodowej gdyńskiego bloku przy Bosmańskiej, gdzie sąsiedzi na pamięć znali słowa: "Pojawiasz się i znikasz, i znikasz, i znikasz. Mam na twym punkcie bzika, mam bzika, mam bzika". Piosenkę Bajmu "Józek, nie daruję Ci tej nocy" mała Przybylska lubiła bowiem bardzo, a jej charakterystyczna barwa głosu sprawiała, że słyszeli ją wszyscy. Od dziecka...

 • "Mali Giganci" wywołują kontrowersje

  "Mali Giganci" to wiosenny hit telewizji TVN. Rywalizację uzdolnionych dzieci ogląda prawie 4 mln Polaków. Eksperci przestrzegają jednak, że to co dla dorosłego widza jest miłą rozrywką, dla dziecięcych uczestników show może stać się zagrożeniem dla rozwoju psychicznego.

 • "Przyjaciółki": Syn czy córka?

  W sierpniu 2013 roku po raz pierwszy została mamą. Teraz spodziewa się drugiego dziecka. Poza tym pracuje na planie ósmego sezonu „Przyjaciółek”. To będzie niezapomniane lato.

 • "Taniec z gwiazdami": Rekordowa oglądalność

  Do czterech milionów widzów zbliża się oglądalność "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Tak dobrze jeszcze w tej edycji nie było.

 • Adam Zdrójkowski: Na rozstaju dróg

  Adam Zdrójkowski (19 l.) nie krył rozgoryczenia, gdy dowiedział się o zakończeniu emisji nowych sezonów "Rodzinki.pl". Z dnia na dzień stracił główne źródło dochodów. Teraz pluje sobie w brodę, że dla kariery w TVP zrezygnował ze zdawania matury. W dwa miesiące raczej nie nadrobi zaległości, by podejść do egzaminu dojrzałości w tym roku. Bez tego o studiach aktorskich może jednak zapomnieć...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • "Komisarz Alex": Uczta dla kobiecych oczu! Roznegliżowany przystojniak u boku Aleksa...

  .... sezonu zagrał młodego celebrytę oskarżonego o zamordowanie kochanki. Tym razem zobaczymy go jako pływaka Roberta Banacha, którego najlepszy kumpel umrze niespodziewanie podczas pływackich mistrzostw(...), że ma urodę hollywoodzkiego amanta oraz wielki talent i że ta mieszanka predysponuje go do bycia gwiazdą. On jednak przede wszystkim chce być dobrym aktorem... Nie interesuje go chodzenie na...

 • Rusza czwarta edycja "Mam talent!"

  Ostatnio cała Polska śpiewa, a uśpione "niewokalne" talenty czekają na swoją szansę. Już niedługo! W najbliższy weekend ruszają precastingi do programu "Mam talent!".

 • Serialowy przewodnik

  Kończy się letni sezon powtórek seriali. Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu.

 • Kondycja talent shows. Widzowie się odwracają czy trwają?

  Brytyjscy obserwatorzy show-biznesu ekscytują się walką "The Voice" z "Mam talent". Oglądalność telewizyjnych konkursów talentów wciąż utrzymuje bardzo wysoki poziom!