• Informacje na temat:

  mam talent straszne

Artykuły na temat: mam talent straszne
 • "Mam talent": Mleko się rozlało

  W drugim castingowym odcinku dziesiątej edycji "Mam talent" ponownie nagrodzono jednego z uczestników złotym przyciskiem gwarantującym awans do półfinału. Szczęśliwcem tym był 15-letni Lukas Gogol. Wiele radości dostarczył też 59-letni Wiesław Szydłowski, który... pił mleko na czas. Czy przeszedł do kolejnego etapu?

 • sanah: Po "Mam talent" byłam załamana

  ...popularności. Dlaczego nie zdecydowałaś się zrobić tego "na skróty" i wystartować w jakimś talent show? - Zdecydowałam się kiedyś i byłam kilka razy w programie typu talent show. Niestety nigdy nie przeszłam dalej. Sprawdź tekst piosenki "Szampan" w serwisie Teksciory.pl W którym talent show byłaś? - Byłam kilka razy w "The Voice". Dodatkowo byłam raz w polskim "Mam talent" i raz...

 • Beata Kozidrak o "The Voice of Poland", udziale w wyborach i nowym talencie

  Wokalistka grupy Bajm postanowiła zdementować plotki na swój temat, związane z jej współpracą z TVP oraz zapowiedzieć wydanie książki, nad którą od początku pandemii pracuje. "Cieszę się, że odkryłam w sobie nowy talent. To się naprawdę dobrze czyta" - zapewnia.

 • "Mam talent": Koronkowa robota

  Popisy półfinalistów w "Mam talent" przyćmiła swoim gościnnym występem Klaudia Kulawik, która w pierwszej edycji show zajęła drugie miejsce.

 • "Mam talent" w tym roku nie wróci na antenę. Ujawniono, ile na tym stracili

  W związku z pandemią koronawirusa TVN podjął decyzję, że jesienią nie pojawi się kolejna edycja popularnego show "Mam talent". To oznacza, że pracę stracą jurorzy Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola.

 • 13-letnia bohaterka "Mam talent" idzie do "Must Be The Music"

  Klaudia Zientara, bohaterka jednego z odcinków castingowych czwartej edycji "Mam talent", w rozmowie z INTERIA.PL zapowiada, że wciąż będzie próbować swoich sił w telewizyjnych konkursach talentów. Klaudia opowiedziała też o kulisach "Mam talent".

 • "Mam talent": Patryk Niekłań i Maria Kochańska w finale

  Za nami czwarty półfinał 11. edycji "Mam talent". Zwycięzcami odcinka zostali Patryk Niekłań oraz Maria Kochańska.

 • "Mam talent": Muzyczna odsłona finału 11. edycji

  W sobotę, 1 grudnia, poznamy zwycięzców 11. serii "Mam talent". W finale zobaczymy cztery występy muzyczne. Kto zaprezentuje się na scenie?

 • Vivienne Wiśniewska wydała pierwszy teledysk. Posłuchaj "Nie straszne strachy"

  Choć córka lidera Ich Troje ma zaledwie 12 lat, już wiadomo, że będzie próbowała iść w ślady ojca. Na kanale Wisniewski TV w serwisie YouTube pojawiła się piosenka Vivienne "Nie straszne strachy(...) przeciwnościom losu dumny z tego, że mogę na Was liczyć. Zawsze. Kocham". "Nie straszne strachy całego świata / jest przy mnie mama / jest przy mnie tata / Nie straszne burze ani śnieżyce / kiedy są...

 • "Mam talent": Złoty przycisk dla Dawida Jędrusika. "Takie spotkanie dzieje się raz na milion lat"

  Piąty odcinek 12. sezonu "Mam talent" za nami. Jego głównym bohaterem był 16-latek Dawid Jędrusik, zdobywca złotego przycisku.

Zdjęcia na temat: mam talent straszne