• Informacje na temat:

  mam talent trafił

Artykuły na temat: mam talent trafił
 • "Rodzina zastępcza": Wielka skromność i talent

  ...", złożyła także dokumenty na polonistykę. Okazało się, że niepotrzebnie. Koszmarny debiut Trafiła na bardzo dobry rok. Studiowała u boku m.in. Krystyny Jandy czy Ewy Ziętek. Mimo to, jak sama(...) z chorobą. Sama. - Po co obciążać innych problemami - mówiła. Kilkumiesięczna terapia przyniosła oczekiwane efekty. Mogła wrócić do pracy. - Po tym, co przeżyłam, właściwie nie boję się już niczego...

 • Agata Dziarmagowska "Blisko mnie": Bez wskazówek od Ewy Farnej

  Do sieci trafił teledysk "Blisko mnie" 17-letniej Agaty Dziarmagowskiej, byłej uczestniczki programów "X Factor" i "Mam talent".

 • W Polsce nie ma co jeść? Stefano Terrazzino: Mama przywozi mi jedzenie z Niemiec

  ...spontaniczny, energiczny, kontaktowy, emocjonalny, uparty i czasem... wygodny. To wszystko odziedziczyliśmy po tacie. Kiedy miał trzy lata, został wypatrzony jako talent piłkarski i od razu trafił(...) jego kucharski talent, zanim w końcu otworzy z mamą pierwszą własną restaurację, minie pięć lat. Mama nie siedzi z założonymi rękami, pomaga jak może, sprząta w domach. Rodzę się w rodzinie typowych...

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Ewa Farna wybrała bohatera "Mam talent"

  Dziś (24 października) po godz. 20.30 w programie Poplista Plus Darka Maciborka słuchacze RMF FM usłyszą premierowo piosenkę nagraną przez Ewę Farną z trzecim finalistą konkursu "Ja cię kręcę", półfinalistą trwającej obecnie edycji "Mam talent" - Mateuszem Guzowskim. Tuż potem wideo ze studia będziecie mogli zobaczyć w Interii w tym niusie!

 • Katarzyna Skrzynecka wciąż tęskni za ukochaną mamą. Te święta są dla niej inne

  To trudny czas. Myślała, że przedświąteczne dni poświęci rozmowom z bliskimi, porządkom, pichceniu. Tymczasem jej mąż, Marcin Łopucki, niespodziewanie trafił do szpitala, przeszedł operację(...) jest dumna z jedynaczki, która ma talent plastyczny. Gdy podziwia prace pociechy, wracają wspomnienia. Przed laty ona ozdabiała pisanki z dziadkiem. Gotowali je w cebuli lub herbacie, a wzory...

 • Agata Dziarmagowska "Blisko mnie": 17-latka śpiewa i rapuje

  Do sieci trafił nowy singel 17-letniej Agaty Dziarmagowskiej, znanej z programów "X Factor" i "Mam talent". Czy piosenka "Blisko mnie" okaże się hitem?

 • "Ranczo": Mamo, ciszej!!!

  Katarzyna Żak, czyli Kazimiera Solejukowa z “Rancza”, debiutuje jako wokalistka. Właśnie do sklepów muzycznych w całym kraju trafiła jej pierwsza płyta pod bardzo optymistycznym tytułem “Bardzo przyjemnie jest żyć”.

 • Szymon Hołownia: Udaję, że mam jakiś talent

  Tej wiosny za sprawą Marcina Prokopa i Szymona Hołowni na gwiazdy padł blady strach. Dwaj gospodarze programu "Mamy Cię!" wkręcili w zabawne sytuacje m.in. Joannę Jabłczyńską i Agatę Młynarską. Z okazji ostatniego odcinka show poprosiliśmy drugiego z nich o wypełnienie nietypowego kwestionariusza.

 • Piotr Rubik: Dziękuję Bogu za talent

  ...trafiłem do kościoła sióstr Wizytek, gdzie kazania wygłaszał ksiądz Jan Twardowski. To był wyjątkowy kapłan, wspaniały, wrażliwy człowiek. Jego słowa miały na mnie ogromny wpływ. Do końca zapamiętam(...) wdzięczny Bogu, że obdarzył mnie talentem. Ten dar chcę spłacać. Chciałbym, żeby moja muzyka dawała ludziom coś dobrego, jasnego, zmieniała ich na lepsze. Ja się modlę poprzez nuty i dźwięki - wyznaje...

 • Paulina Skibińska laureatką Talentu Trójki

  Paulina Skibińska została laureatką Talentu Trójki 2015 w kategorii film. W styczniu tego roku reżyserka debiutowała dokumentem "Obiekt", który powstał w Studiu Munka działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.