• Informacje na temat:

  mam talent uczestnicy druga edycja

Artykuły na temat: mam talent uczestnicy druga edycja
 • "Mam talent: Mistrzowie": Duo Destiny w drugiej edycji talent show!

  Na 6 stycznia 2020 r. zapowiedziano emisję pierwszego odcinka drugiego sezonu programu "America's Got Talent: The Champions", w którym pojawiają się finaliści i zwycięzcy krajowych edycji "Mam talent". Nie obejdzie się też bez polskiego epizodu - nasz kraj reprezentować będzie para akrobatów Duo Destiny.

 • Amerykański "Mam talent" w trakcie pandemii. Jak wygląda drugi etap programu?

  W Stanach Zjednoczonych ruszył drugi etap 15. edycji "Mam talent". Jak producenci poradzili sobie z sytuacją epidemiologiczną w USA?

 • "Mam talent" nie wróci jesienią do TVN. Co dalej z 13. edycją?

  W związku z pandemią koronawirusa TVN podjął decyzję, że jesienią nie pojawi się kolejna edycja popularnego show "Mam talent". To oznacza, że pracę stracą jurorzy Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola.

 • "Mam talent": Muzyczne talenty w programie

  W ciągu ostatnich lat w Polsce pojawiło się przynajmniej kilka programów typu talent show, poszukujących uzdolnionych muzycznie osób. Mimo to historia "Mam talent" - przeznaczonego dla osób o różnego rodzaju nieprzeciętnych umiejętnościach - pokazuje, że dla wokalistów i instrumentalistów wciąż jest miejsce w tym show. W dotychczasowych ośmiu edycjach programu czterokrotnie zwyciężała muzyka.

 • "Mam talent!" na trasie

  W grudniu w czterech miastach odbędą się występy w ramach trasy koncertowej popularnego show "Mam talent!". Na żywo będzie można zobaczyć finalistów dwóch edycji programu.

 • Kodi Lee "roztopił" serca jurorów w "Mam talent". Co robi dziś?

  Sylwetka Kodiego Lee została przypomniana w specjalnym odcinku "Mam talent", w którym podsumowano 15. edycji amerykańskiego talent show. Zwycięzca 14. sezonu nie porzucił swojej pasji.

 • "Mam talent!": Kto nas wzruszy?

  Wzruszenie, śmiech, smutek, ale przede wszystkim wielkie nadzieje. Już 12 września rusza druga edycja programu "Mam talent!". Kto tym razem zrobi największe wrażenie na publiczności i jurorach?

 • "Mam talent!" na trasie

  W grudniu w czterech miastach odbędą się występy w ramach trasy koncertowej popularnego show "Mam talent!". Na żywo będzie można zobaczyć finalistów dwóch edycji programu.

 • "Mam talent: Mistrzowie": Duo Destiny oczarowali jurorów

  W trzecim odcinku drugiego sezonu programu "Mam talent: Mistrzowie", widzowie ze Stanów Zjednoczonych mogli zobaczyć występ polskiego duetu Duo Destiny. Para akrobatów oczarowała jurorów oraz widzów, dzięki czemu przeszła do kolejnego etapu.

 • "Mam talent: Mistrzowie": Chwalone Duo Destiny pożegnało się z programem

  W półfinale drugiego sezonu programu "Mam talent: Mistrzowie", widzowie ze Stanów Zjednoczonych mogli zobaczyć występ polskiego duetu Duo Destiny. Para akrobatów oczarowała jurorów oraz widzów, jednak tym razem to nie wystarczyło, aby awansować do finału.