• Informacje na temat:

  mama ani przybylskiej

Artykuły na temat: mama ani przybylskiej
 • Mama o Przybylskiej: "Ania nie była gwiazdą"

  Tak o Annie Przybylskiej mówi jej mama Krystyna w książce pt. "Ania". 5 października mijają 3 lata od przedwczesnej śmierci aktorki, dla której pogoń za sławą i popularnością była bez znaczenia. Nie wybrała kariery za granicą, choć miała taką możliwość. Najważniejsza była rodzina, z której czerpała siłę do życia, a potem do walki z chorobą.

 • Anna Przybylska odeszła dwa lata temu

  Mijają dwa lata od śmierci Anny Przybylskiej, a wpisy na profilu aktorki na Facebooku wciąż się pojawiają. "Pamiętam i trudno uwierzyć, że to już drugi rok bez Ani" - brzmią wzruszające słowa jednego z internautów.

 • Co z filmem o Annie Przybylskiej?

  Film o życiu zmarłej przedwcześnie Annie Przybylskiej miał mieć premierę w przyszłym roku. Teraz okazuje się jednak, że nie wiadomo, czy produkcja w ogóle powstanie.

 • Agnieszka Mrozińska: Marzy mi się, żeby zagrać Anię Przybylską

  Agnieszka Mrozińska ma nadzieję, że kiedyś powstanie film o Annie Przybylskiej i że reżyser to właśnie jej powierzy główną rolę. Mógłby to być wielki krok w jej karierze aktorskiej i wreszcie miałaby szansę zaprezentować całą paletę swoich umiejętności. Do tej pory znana jest widzom głównie z seriali.

 • Anna Przybylska: Mija rok od śmierci aktorki

  ...przedwcześnie... Ania na zawsze zostanie w naszych sercach..." - kolejne słowa. 1 października, kilka dni przed pierwszą rocznicą śmierci Anny Przybylskiej, do ludzi, którzy wciąż pamiętają o Ani, swe(...) życie mojej córki Ani Przybylskiej. Ten dzień przed rokiem był najtragiczniejszym w mym dotychczasowym życiu, a każdy następny nie potrafił przynieść ukojenia w bólu matczynego serca. Prawie każdego...

 • Skandal wokół profilu "Anna Przybylska" na Facebooku! Oświadczenie menedżerki aktorki!

  ...​Kilka dni przed pierwszą rocznicą śmierci Anny Przybylskiej na jej koncie na Facebooku pojawił się wpis, którego autorem miała być Krystyna Przybylska, mama aktorki. Okazuje się, że wspomniany fanpage jest prowadzony przez całkiem obcą osobę!

 • Przybylska zastąpi Cruz

  Mogłoby się wydawać, że już wszyscy topowi polscy aktorzy brali udział w dubbingach do popularnych filmów animowanych. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że piękna aktorka, a jednocześnie kochająca mama - Ania Przybylska, nie wystąpiła dotąd w polskiej wersji językowej żadnej animacji. Całe szczęście, że tego lata trafia się świetna okazja, by to nadrobić.

 • Anna Przybylska: Ruszają prace nad filmem o aktorce

  W styczniu zaczną się castingi do roli Ani Przybylskiej w filmie "Gwiazda". Jak zapewnia reżyser Radosław Piwowarski, każda dziewczyna może powalczyć o główną rolę.

 • Media na pogrzebie Anny Przybylskiej

  Mimo apelu rodziny Anny Przybylskiej i samej zmarłej, na pogrzebie aktorki pojawiły się media. Co sprawiło, że nie posłuchały prośby rodziny?

 • Tysiące osób pożegnało Annę Przybylską

  Rodzina, przyjaciele, fani i mieszkańcy Trójmiasta uczestniczyli w czwartek w uroczystościach pogrzebowych zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. W okolicy kościoła przy ul. Świętojańskiej, w którym odprawiono mszę w intencji zmarłej, ułożono 4 tys. białych róż.

Wideo na temat: mama ani przybylskiej
 • Mama Ani Przybylskiej: Córka była bardzo waleczna. Do końca!

  Na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbyła się uroczysta premiera biografii Anny Przybylskiej zatytułowana "Ania". W Teatrze Muzycznym zjawili się przyjaciele, fani aktorki oraz mama Krystyna, która w rozmowie z dziennikarką "Dzień dobry TVN" wyznała, że książka ta jest jej testamentem dla córki i zamyka pewien etap żałoby. - Książkę dedykuję wszystkim. Jest tam naprawdę kawałek dobrego życia mojego

Dyskusje na temat: mama ani przybylskiej