• Informacje na temat:

  mama bierze

Artykuły na temat: mama bierze
 • sanah: Po "Mam talent" byłam załamana

  ...myślałam, że na Eurowizji będzie super. Jednak niektórzy mi mówili, że tylko mi się tak wydaje. Czy twoja rodzina jest uzdolniona muzycznie i po kimś przejęłaś talent? - Bierze się to znikąd. Chociaż słyszałam, że moja jakaś tam prapraprababcia śpiewała. Moja mama też pięknie śpiewa i gra na gitarze, jednak jest samoukiem. Moje młodsze rodzeństwo gra na instrumentach, bo zaczęło się to po mnie...

 • Quiz: Jak dobrze znasz braci Golec?

  ...19 lutego Paweł i Łukasz Golec - najsłynniejsi muzyczni bliźniacy w naszym kraju - kończą 45 lat! Sprawdź się w quizie na ich temat i zobacz, czy jesteś w stanie ich rozróżnić (a z tym, jak przyznają sami bracia Golec, ma problem nawet ich mama).

 • Figura nadopiekuńczą mamą

  Katarzyna Figura użyczyła swojego głosu jednej z bohaterek animacji "Dino mama 3D".

 • "Zabawa w chowanego" braci Sekielskich 21 maja w TVN

  ...i całował, kiedy rodzice byli w domu", "Poszukał sobie najłatwiejszej ofiary", "Mama myślała, że ćwiczymy, a on robił, co robił", "Mój brat mówił, że u niego wyglądało tak samo" - to tylko niektóre...

 • Tajemniczy Sheldon Riley uwiódł jurorów "Mam talent"

  Sheldon Riley zaskoczył jurorów "Mam talent" scenę swoim strojem, początkowym milczeniem oraz własną wersją utworu Billie Eilish.

 • "Mam talent": Zwycięstwo braci Kłeczek to ustawka? Mamy komentarz

  ​Pierwszy półfinałowy odcinek dziesiątej edycji "Mam talent" wygrali bracia Kamil i Krystian Kłeczek. Jak zauważyli internauci, akrobaci wielokrotnie współpracowali ze stacją TVN oraz jurorem programu, Agustinem Egurrolą. Dzięki temu ostatniemu uczestnicy już na castingu awansowali do półfinału.

 • "Mam talent": Pewny awans braci

  Drugi półfinał programu "Mam talent" swoim poziomem nie rzucił na kolana. Zaskoczenia jednak nie było - pewnie awansowali śpiewający bracia Legun, uznawani za głównych faworytów.

 • "Mam talent": Pewny awans braci

  Drugi półfinał programu "Mam talent" swoim poziomem nie rzucił na kolana. Zaskoczenia jednak nie było - pewnie awansowali śpiewający bracia Legun, uznawani za głównych faworytów.

 • Gwiazda "Mam Talent" pozywa braci!

  Susan Boyle, która międzynarodową karierę zawdzięcza udziałowi w brytyjskiej wersji telewizyjnego konkursu "Mam Talent", wytoczyła procesy własnym braciom. Wszystko to z powodu wywiadów, jakie udzielili tabloidom, martwiąc się o zdrowie siostry.

 • Danuta Stenka: Spodnie po bracie

  .... Inwestuje za to w okulary, bo używa ich na stałe. "Modna Polka", książka, której Stenka jest jedną z bohaterek, to rozmowy o modzie, urodzie i życiu z polskimi ikonami stylu. Hołownia bierze pod lupę...

Zdjęcia na temat: mama bierze
Wideo na temat: mama bierze
 • "M jak miłość": Rogowski bierze Marysię na litość?

  Maria po kolejnej wizycie w szpitalu jest bliska załamania. I w końcu żali się Robertowi: - Nie mam już siły do Artura, zachowuje się, jak dziecko… A najgorsze jest to, że w ogóle nie wierzy w sens rehabilitacji! I to kto? Lekarz! Bilski próbuje ją pocieszyć: - Niepotrzebnie się tym tak denerwujesz… Cały czas ci powtarzam: nie jesteś za niego odpowiedzialna! Jednak w oczach Rogowskiej widać łzy… - Nie mogę go teraz zostawić! Lada moment wypiszą go do domu, zostanie zupełnie sam… A jeśli...

 • Katarzyna Krupa: Nie mam potrzeby rozbierania się

  Katarzyna Krupa nie zamierza brać udziału w rozbieranych sesjach zdjęciowych. Twierdzi, że nie czuje potrzeby pokazywania nagiego ciała, kłóci się to zresztą z jej postawą życiową.

 • "Demakijaż": Małgorzata Socha

  Utalentowana aktorka gościła u Krzysztofa Ibisza w programie "Demakijaż". "Cieszę się, że moje dzieci umieją mówić NIE. Mnie tego nie nauczono. Zawsze byłam zbyt pokorna. Ważne, żeby o siebie umieć zawalczyć" - wyznała Małgorzata Socha. "Uwielbiam upiec ciasto na weekend, ugotować rosół" - dodała. Aktorka opowiedziała o swojej rodzinie, mężu, dzieciach, o 9 lat starszym bracie, babci, mamie oraz chorobie i śmierci ojca.

Dyskusje na temat: mama bierze
 • Re: "M jak miłość": Jak żyje obecnie Teresa Lipowska?

  Litości. Tyle medykamentów bierze ? Moja mama ma tyle samo lat i bierze tylko lek na nadciśnienie. Trują ją Ci lekarze.

 • Re: Gwiazdy, które ukrywają swój wiek

  mama "Madzi" z Sosnowca była młoda i co zrobiła?- obrzydzenie to się bierze jak się czyta takie komentarze

 • Re: "Barwy szczęścia": Odcinek 1525.

  LUDZIE SKONCZYC TRZEBA W TYM SERIALU Z TA ZIELINSKA PRZECIEZ TEGO NIEDA SIE OGLADAC ,TA BABA TO IDIOTYCZNY MC GAYVER CZYNI CUDA ZE AZ SMIECH BIERZE ,ONA JUZ JEST TAK SPONIEWIERANA SWOIMI IDIOTYCZNYMI ROLAMI W TYM SERIALU ZE JA GO PRZESTAŁEM OGLADAC PRZEZ NADMIAR ZIELINSKIEJ ,KTORA GRA JAK DREWNO !!!!!!!!

 • Re: Serialowi aktorzy zmagają się z ciężkimi chorobami

  Pierdu, pierdu. Bratowa miala bolerioze, antybiotyki i ozonowanie i bez problemu urodzila dwojke zdrowych dzici. Mama ma Haszimoto od lat, bierze odpowiednie leki normalnie zyje! Dalej wymyslajcie te bzdury a nikt was nie bedzie czytac!

 • Re: "Klan”: Maciek i Martynka przepadną w Kanadzie bez śladu!

  W którymś odcinku "klanu" mama Maćka odkryła że Maciek bierze narkotyki i zadaje się z łobuzami, zwolennikami KODu głosującymi na PO, pamiętam że wtedy jego mama zawału dostała gdy się o tym dowiedziała i co potem było? Bo przegapiłem kilka odcinków i straciłem wątek.

 • Re: Gwiazdy, które ukrywają swój wiek

  Dla mnie posiadanie dzieci w b. późnym wieku jest nie do przyjęcia, oczywiście z uwagi na dzieci. Zdrowie człowieka po 60-tce bardziej szwankuje, a opieka nad dziećmi to trud dla młodszych. Nie chodzi o to, że mama będzie wyglądać jak babcia, ale po prostu o dobro dzieci, kto się nimi zajmie, gdy mama zachoruje? Trochę to taki egoizm, chcę mieć, ale dziecko to nie zabawka, nawet jak się bierze

 • Re: Polskie gwiazdy seriali i ich zachcianki

  Moja mama nie strzela focha, bierze tabletki po których śpi, wiecznie boli ją głowa zamiast się ze mną bawić płacze i do taty opowiada, że znowu ją wyrolowali, a o awansie moze zapomnieć bo pewnie dostanie go nowy z namaszczenia. Na wakacje jedziemy jak tata dorobi na boku z wujkiem na budowie, bo też mamy tyle co kot napłakał tak mówi babcia. Mama pracuje w Urzędzie tata też. Nie maja stanowisk

 • Re: Boscy wracają z wakacji!

  A w twoim domu jest jak?po 18 kopa za drzwi i nie pokazuj się po kasę? To taki przyklad milości rodzicielskiej. W szkole, na ulicy pełno rozpasanej mlodzieży. Skąd ona niby się bierze? Z domów dziecka? Serial pokazuje (nie idealizuje) normalną rodzinę, z jej wadami i zaletami. Wszyscy popełniają błędy, więc oni też. A wartości? To nie jest program edukacyjny.

 • Re: Gwiazda "Mody..." oszpeca się?

  jak chcecie wswiac zdiecia to chociaz je dobrze podpiszcie.bo na zdieciu z ketherine nie jest hunter tylko lesley-anne down.portal coraz wiecej ma pomylek co dla mnie jest niewybaczalne. No ja też myślałem że to "mama" Nicka Marone ;) No cóż. tak to jest jak się niedouk po podstawówce (6-klasowej) bierze za poważne pisanie. Pozdrawiam :)