• Informacje na temat:

  mama britney

Artykuły na temat: mama britney
 • Mama cenzuruje wideo Britney Spears

  Nowy teledysk Britney Spears z pewnością spodobałby się męskiej części jej fanów, ale od zachwytu nad pierwotną wersją filmu do piosenki "Don't Let Me Be The Last To Know" daleka była jej matka. A wszystko przez to, że wokalistka pojawia się w bardzo seksownym stroju.

 • Britney Spears przetrzymywana w szpitalu psychiatrycznym? Fani protestują

  Fani Britney Spears zorganizowali protest pod hasłem "Free Britney". Powodem są plotki, jakoby artystka była zamknięta w szpitalu psychiatrycznym wbrew swojej woli. Źródłem tych spekulacji stał się podcast, z którego wynika, że o przymusowym pobycie w szpitalu zadecydował ojciec artystki, który sprawuje nad nią opiekę kuratorską.

 • Dzieci Britney Spears po jej występie na MTV VMA: "Mama jest super!"

  Dzieci Britney Spears są zachwycone występem mamy na gali MTV Video Music Awards 2016.

 • Britney Spears: Moim idolem jest mama

  Britney Spears, amerykańska gwiazda muzyki pop, uwielbiana przez tysiące nastolatek i dla wielu z nich będąca wzorem zachowania, uważa, że sama nie ma żadnych idoli i w przyszłości chciałaby być po prostu taka, jak jej mama.

 • "Britney Spears: Breaking Point": Nowe fakty z życia piosenkarki wychodzą na jaw

  Kiedy w 2007 roku Britney Spears ogoliła głowę na łyso, cały świat był w szoku. Dokument "Britney Spears: Breaking Point" rzuca nowe światło na głośną sprawę z przeszłości.

 • Britney ostro skrytykowana

  Amerykańska gwiazda pop, Britney Spears, rozwścieczyła Australijczyków. Podczas koncertów w tym kraju śpiewała z playbacku.

 • Britney pod opieką

  Lynne Spears, mama Britney Spears, zorganizowała dla swojej córki, która jest w czwartym miesiącu ciąży, całodobową opiekę całego zespołu pielęgniarek. Sygnałem alarmowym okazało się krwawienie wokalistki, mogące być oznaką poronienia. Lekarzy twierdzą, że jeśli krwawienia będą się powtarzać, to zdrowie dziecka może być w "poważnym niebezpieczeństwie".

 • Święta Britney Spears

  Britney Spears, amerykańska gwiazda muzyki pop, ma nadzieję, że spędzi w tym roku wspaniałe święta. Wokalistka bierze miesiąc urlopu, aby pobyć chwilę ze swą rodziną. Będzie miała również czas na przeprowadzkę do nowego domu, gdzie spędzi tegoroczną Wigilię.

 • Britney Spears odwołała powrót do Las Vegas. "Mój ojciec prawie umarł"

  ...13 lutego swoją kolejną rezydenturę w Las Vegas miała rozpocząć Britney Spears. Wokalistka jednak poinformowała, że do odwołania skupia się na sprawach rodzinnych związanych z opieką nad chorym ojcem.

 • Britney Spears znów trafiła do szpitala psychiatrycznego? Potrzebuje trochę "czasu dla samej siebie"

  W mediach plotkarskich zawrzało od spekulacji, że Britney Spears po raz kolejny trafiła do szpitala psychiatrycznego na obserwację. Co więcej, sama artystka ogłosiła w swoich mediach społecznościowych, że potrzebuje trochę "czasu dla samej siebie".

Zdjęcia na temat: mama britney
Wideo na temat: mama britney
 • Britney z synami w nowym teledysku!

  Spears nagrała ostatnio piosenkę, która promuje film "Smurfy 2". W teledysku wraz z piosenkarką wystąpili jej dwaj synowie: Jayden i Sean. Obrotna mama już wkręca ich do show-biznesu? Jak Wam się podoba?

 • Britney z obstawą

  Britney Spears przybywa do Millenium Dance Studio w towarzystwie dwóch ochroniarzy, mamy i psa. Hollywood, 14 lutego.

 • Britney miała operację plastyczną!

  Jak donoszą najnowsze źródła, Britney Spears (25 l.) poddała się zabiegowi odsysania tłuszczu z brzucha i ud. Mamy wideo z jej sekretnej wizyty w klinice chirurgii plastycznej!