• Informacje na temat:

  mama fraszyńskiej

Artykuły na temat: mama fraszyńskiej
 • Jolanta Fraszyńska: Babska Rzeczpospolita

  To serial o kobiecej sile i trudnych wyborach – tak o "Leśniczówce" mówi Jolanta Fraszyńska, która gra w produkcji główną rolę. Aktorka wraca także wspomnieniami do lat swojego dzieciństwa. Czego żałuje z perspektywy czasu? I dlaczego uważa, że to mężczyźni są tą słabszą płcią?

 • Jolanta Fraszyńska: Moje prywatne źródło mocy

  Filigranowa, pełna energii aktorka zdradza, co czeka jej bohaterkę, Katarzynę Ruszczyc w drugim sezonie "Leśniczówki". Ale nie tylko. Jolanta Fraszyńska mówi też o tym, ile zwierzaków jest w jej domu, dlaczego lubi stare drzewa i czy chciałaby wrócić do "Na dobre i na złe".

 • Jolanta Fraszyńska: Najtrudniejszy egzamin

  W domu na Śląsku uczono ją, że to kobieta powinna brać trud życia na własne barki. I ona nauczyła tego córkę...

 • Jolanta Fraszyńska o polskim show-biznesie

  "Widzowie są wspaniali. Szczerze się cieszą, że mogą zobaczyć osoby, które lubią i oglądają w telewizji. Natomiast jeżeli chodzi o show-biznes, to trochę mnie przeraża jego agresywność" - mówi Jolanta Fraszyńska.

 • Jolanta Fraszyńska: Niania i psycholog

  Powracająca na szklany ekran aktorka bawi nas rolą Zuzy w "M jak miłość". Jolanta Fraszyńska jako nowa opiekunka dzieci Zduńskich będzie musiała poradzić sobie z zalotami Filarskiego, któremu wpadła w oko od pierwszego wejrzenia.

 • Mam zlecenie na bycie dobrą!

  Od 4 września będzie się spełniać w nowej roli. Jolanta Fraszyńska zasiądzie w jury 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Nam aktorka opowiedziała, jak się czuje na chwilę przed startem programu.

 • Weekend w kinie

  Polski komediodramat "Ławeczka" , z udziałem Jolanty Fraszyńskiej i Artura Żmijewskiego , francuską komedię "Przyjaciel gangstera" , amerykańską produkcję "Mama na obcasach" oraz horror "Smakosz 2" będzie można oglądać od piątku, 27 sierpnia, na ekranach polskich kin.

 • Ona lubi improwizować

  Jej bohaterka - Monika wreszcie jest szczęśliwa, a to ... powód do niepokoju dla Jolanty Fraszyńskiej. Obawy u aktorki pojawiły się, kiedy jej postać w serial u "Na dobre i na złe" wyszła za mąż.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w sierpniu

  Sierpień minął wśród gwiazd pod znakiem wpadek. Najpierw Barbara Kurdej-Szatan dała się oszukać jednemu z portali internetowych, kupując fałszywe bilety na koncert zagranicznej gwiazdy, później kilkuletni syn Macieja Stuhra zdemolował aktorowi dom w publicznym nagraniu na Facebooku, a na deser Agnieszka Dygant została oskarżona przez fanów o obrazę pamięci niedawno zmarłego artysty. W międzyczasie Jolanta Fraszyńska podzieliła się zabawnym wideo z wakacji na wsi, a serialowe gwiazdy zarzuciły...

 • Anna Dereszowska: Jestem mocno zdystansowana

  ..., która kiedyś nadepnęła mi na odcisk, jestem mocno zdystansowana. Poza tym jest świetnie. Przez pewien czas nie umiałam nawiązywać kontaktu z kobietami. Ale to wynikało raczej z tego, że moja mama(...) przypomniała mi się mama. Często wracam do Ani myślami. Wspominam, jaką była fajną, pogodną i dobrą dziewczyną. Potworne były te ataki hien dziennikarskich, koczujących pod jej domem, szpitalem w tak...

Zdjęcia na temat: mama fraszyńskiej