• Informacje na temat:

  mama iza

Artykuły na temat: mama iza
 • Iza Miko: Seks za rolę? Nigdy!

  ..."Miałam milion takich propozycji" - powiedziała Iza Miko, gdy podczas wywiadu Agata Młynarska spytała, czy mężczyźni z branży filmowej w Hollywood chcieli się z nią umawiać na randki. Aktorka zdradziła, że odrzucała takie propozycje, co według niej odbiło się na jej karierze.

 • Iza Kuna: Powrót do Szkoły Filmowej

  Zawsze spełniała swoje marzenia, może dlatego, że nie bała się nowych wyzwań. Właśnie z tego powodu Izabela Kuna (43 l.) przed laty spróbowała swych sił na egzaminach do łódzkiej Szkoły Filmowej(...), gdzie przeżyła pierwszą miłość, gdzie robiła pierwsze zakupy w drogich sklepach i pierwszy raz stanęła przed kamerą. Pani Izabela otrzymała właśnie propozycję powrotu do łódzkiej filmówki w roli...

 • "Cztery wesela": Tragedia nowożeńców. Przed ślubem zmarła mama pana młodego

  Przed nami kolejna emocjonująca rywalizacja na ślubnym kobiercu w programie "Cztery wesela". Tym razem jeden ze ślubów będzie odbywał się w cieniu tragedii. Dwa tygodnie przed ślubem zmarła bowiem mama pana młodego.

 • ​Iza Lach: Mam w sobie tęsknotę za czekaniem

  Mogłabym zrobić rok z Izą Lach i wydawać codziennie po jednej piosence. Ale po co? - zastanawia się Iza Lach. Choć artystka pracuje nad swoją kolejną płytą, którą planuje wydać po wakacjach, nie spieszy się. Jak sama przyznaje, ma w sobie tęsknotę za czekaniem.

 • "Big Brother": Iza szczerze o uczestnikach programu

  W niedzielę 2 czerwca z "Big Brotherem" pożegnała się Izabela Mączka. Sposób ogłoszenia decyzji widzów wywołał ogromne kontrowersje. Jak zareagowała na niego Iza? Jakie są jej przemyślenia po prawie trzech miesiącach spędzonych w programie? Którą znajomość zamierza kontynuować?

 • Jubilatka Iza Kuna

  Aktorka Iza Kuna obchodziła w niedzielę, 25 listopada, 42. urodziny. Choć karierę zaczęła późno, to ma na swym koncie role w kilku głośnych filmach. "Kocham zaczynać nowe rzeczy, ale to bardzo trudne. Szybko się nudzę" - mówi o sobie Kuna.

 • "Must Be The Music": Iza Kowalewska i The Lions w finale

  ...koncert" - dodał Piotr Rogucki . Elżbieta Zapendowska skomentowała krótko: "Pełny profesjonalizm". 38-letnia Iza Kowalewska zaśpiewała swoją piosenkę "Los jak zegar" z właśnie wydanej nowej EP(...). Kocham, kocham, kocham" - powiedział Adam Sztaba w stylu Kory. To właśnie Iza Kowalewska zebrała najwięcej "lajków" na facebookowym profilu "Must Be The Music" . Sprawdź tekst utworu "Los jak...

 • Iza Miko w ogrodniczkach

  Iza Miko, pomimo pękniętej kości stopy, przyleciała do Polski, aby nagrać premierowy odcinek "Iza w ogrodniczkach". To nowy blok tematyczny w "Pytaniu na śniadanie", którego aktorka, tancerka i producentka mieszkająca w Los Angeles jest gospodynią.

 • Iza Miko: Potrzebowałam 15 lat terapii

  Iza Miko będzie kolejnym gościem Krzysztofa Ibisza w programie "Demakijaż Hollywood". Prosto z Los Angeles, w niesłychanie szczerej rozmowie, aktorka opowiedziała o swoim życiu. Emisja odcinka w poniedziałek, 17 października, na antenie Polsat Café.

 • Została aktorką, jak mama

  ...w skrytości ducha pragnęła dla niej mama, uległa też fascynacji światem filmu. Po miesiącach poszukiwań własnej drogi w życiu, oświadczyła, że chce zostać aktorką. - Po maturze pojechałam na rok do(...) urokowi artystycznej duszy? Cóż, widać to taka rodzinna tradycja... Iza Wojdak Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych...

Zdjęcia na temat: mama iza
Wideo na temat: mama iza
 • Mama Kisio gani córkę na imprezie!

  Izabela Kisio-Skorupa przyznała w wywiadzie, że jej córka Aleksandra Kisio w dalszym ciągu jej unika. Podczas jednej z ostatnich medialnych imprez miał miejsce przykry incydent. Izabela nie zdążyła porozmawiać ze swoją córką, bo ta nagle wyszła z lokalu, gdy tylko zobaczyła rodzicielkę. Izabela znów podkreśliła, że jest "kobietą wszechstronną" i zajmuje się obecnie pracą w mediach i biznesem

 • Mama Kisio żali się fotoreporterom! Nie wpuścili jej na imprezę!

  Izabela Kisio Skorupa wciąż uparcie próbuje dostać się na celebryckie imprezy, gdzie jednak niechętnie jest zapraszana. Ostatnio odbył się pokaz mody, na którym znów zabrakło dla niej miejsca. Na(...) z drugą mnie nie wpuści. To są śmiecie. (...) Uparła się kur*a i nie chce wpuścić" - żaliła się fotografom Iza.

 • Mama Kisio przyjęła propozycję Palikota. Chce być pierwszą damą!

  Iza Kisio-Skorupa (50 l.) dała się wkręcić dziennikarzowi Rock Radia i przyjęła propozycję... współpracy z Januszem Palikotem. Jak wyglądała cała rozmowa, posłuchajcie...

Dyskusje na temat: mama iza