• Informacje na temat:

  mama katarzyny zielińskiej

Artykuły na temat: mama katarzyny zielińskiej
 • "Barwy szczęścia": Ile prawdy jest w plotce, że Kasia Glinka odchodzi z serialu?

  Portale plotkarskie alarmują, że Katarzyna Glinka, czyli serialowa Kasia Górka postanowiła pójść w ślady swojej koleżanki Katarzyny Zielińskiej, czyli Marty Walawskiej i zdecydowała się odejść z "Barw szczęścia"? Produkcja stanowczo dementuje te doniesienia.

 • Agnieszka Szulim: Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru

  - Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru - uważa Agnieszka Szulim. - To jedna z najmniej barwnych postaci na naszej show-biznesowej scenie - dodaje. Dziennikarka nie rozumie oburzenia Zielińskiej z powodu żartu, który zrobili aktorce twórcy programu "Na językach".

 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska rusza w... trasę koncertową ze znanym piosenkarzem!

  W 2016 roku spełni się jedno z największych marzeń Katarzyny Zielińskiej, czyli Laury Curyło z „Barw szczęścia”. Już wkrótce do sklepów muzycznych trafi płyta z najsłynniejszymi przebojami żydowskimi, którą aktorka nagrała z Łukaszem Zagrobelnym.

 • Katarzyna Zielińska: Ciężkie zapalenie płuc

  Zapracowana, zabiegana, wszędzie jej pełno. Do takiego wizerunku Katarzyny Zielińskiej (33 l.) zdążyliśmy się już przyzwyczaić.

 • "O mnie się nie martw": Katarzyna Zielińska jest w ciąży?

  ...magazyn "Flesz", dodając, że to już pewne, iż gwiazda jest w ciąży. Ostatnie tygodnie były dla Katarzyny Zielińskiej bardzo pracowite. Po wakacyjnej przerwie wróciła na plan "Barw szczęścia" (w Martę...

 • Kolędy, pierogi i pierniczki

  Boże Narodzenie to magiczny czas. Jak wyglądały święta w rodzinnych domach gwiazd? Które tradycje podtrzymują do dziś? Czy góralska Wigilia różni się od tej spędzanej w Warszawie?

 • Do nich w 2013 roku przyleciał bocian...

  Zosia, Antoni, Stella, Bruno, Pola - takie imiona zdecydowały się nadać swoim dzieciom znane z seriali aktorki, które w 2013 roku zostały mamami.

 • Jeszcze zdąży być w... ciąży

  ...wszystkim poświęcić się pracy. A tej Katarzynie Zielińskiej w najbliższych miesiącach z pewnością nie zabraknie. Została bowiem właśnie... producentką! Menadżerka Katarzyny Zielińskiej potwierdziła...

 • Borys Szyc został ojcem! Szczęśliwy aktor pokazał zdjęcie synka

  Ostaszewski, Katarzyny Zielińskiej, Aleksandry Domańskiej, Anny Dereszowskiej czy Małgorzaty Kożuchowskiej. "Jaka to cudowna wiadomość!!!!! W tych trudnych dniach. Witamy na świecie cudownego chłopczyka(...). Jak jego pradziadek. Jest zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuje się by go nie zjeść. Bo schrupałbym mu stópki i rączki... A pachnie jak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa.  Jego mama...

 • ​"Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska święta spędza w domu

  Wigilia w domu Katarzyny Zielińskiej zaczyna się już z samego rana. - Zaczynamy działać o dziewiątej! Uwijamy się wszyscy... Jedni ubierają choinkę, inni pieką, gotują, albo - jak ja - dekorują stół(...) niej coraz więcej osób, bo rodzina się rozrasta. W tym roku przy stole musi znaleźć się miejsce dla piętnastu członków klanu Zielińskich. O to, by wszyscy się najedli, dba mama gwiazdy, która...

Zdjęcia na temat: mama katarzyny zielińskiej