• Informacje na temat:

  mama katie

Artykuły na temat: mama katie
 • Katie Holmes w komediowym wydaniu

  ...- W moim domu raczej się nie krzyczy - mówi Katie Holmes, porównując swoje życie rodzinne do sytuacji bohaterek, w które wciela się w dwóch nowych filmach z jej udziałem.

 • Katie Melua: Oderwanie, tajemniczość i groza

  Katie Melua w rozmowie z INTERIA.PL opowiada o swoim nowym albumie, o świetnie przyjętym singlu "The Flood" i dzieciństwie w Gruzji.

 • Katie Holmes: Macierzyństwo i kaszmirowy biustonosz

  ..."Cieszyłam się, że mogłam zostać matką mając dwadzieścia kilka lat" - Katie Holmes wyznała w obszernym wywiadzie dla brytyjskiego "Elle". Przyznała, że wczesne macierzyństwo pozwoliło zbudować jej i Suri niezwykłą więź. "Można powiedzieć, że dorastałyśmy razem" - powiedziała.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Adam Strycharczuk jako Katie Melua

  Muńka Staszczyka w ósmym odcinku "TTBZ": W najbliższym odcinku (sobota 9 listopada, godz. 22:10) Adam Strycharczuk wcieli się w Katie Melua w jej przeboju "Nine Milion Bicycles". "Mam być kobietą, ładnie śpiewającą, pięknie wyglądającą, słodziutką, drobniutką, z wielką gitarą i umieć na niej grać" - mówi Adam Strycharczuk w rozmowie z Maćkiem Dowborem. "Katie Melua, oprócz tego, że ładnie...

 • Najgorętsza mama Hollywood

  Mama sześciorga dzieci uplasowała się na szczycie plebiscytu serwisu MSN.co.uk, zdobywając 29% wszystkich głosów. Zabawę zorganizowano z okazji obchodzonego w Wielkiej Brytanii 22 marca Dnia Matki. Na liście najbardziej apetycznych mam ("yummy mummy") znalazły się też: Kate Winslet, Katie Holmes i Cate Blanchett. Zastanawiająca jest tylko nieobecność Nicole Kidman... Poniżej pełna lista ponętnych...

 • Katie Holmes szuka dla siebie wyzwań

  Katie Holmes chce znowu zaistnieć na wielkim ekranie, dlatego szuka nowych wyzwań i odpowiedniego scenariusza. Nie wiadomo jednak, czy znajdzie się również reżyser, który będzie chciał ją zatrudnić.

 • Katie Melua: Miliony dla mamy

  Mimo oszałamiającego sukcesu jaki odniosła jej debiutancka płyta "Call Off The Search" Katie Melua nie ma zamiaru wyprowadzać się z domu swych rodziców. Miliony dolarów, jakie przyniosła sprzedaż wspomnianego albumu, 19-letnia wokalistka ma zamiar przekazać pod opiekę swej mamie.

 • Katie Holmes jako Jackie Kennedy

  Pierwsza dama Ameryki. Ikona stylu. Jackie Kennedy była i jest uwielbiana przez twórców z Hollywood. Najsłynniejsze aktorki marzą, by chociaż przez chwilę wcielić się w nią na ekranie. Taką szansę otrzymała Katie Holmes w 2010 roku, gdy wygrała casting do miniserialu "The Kennedys".

 • Katie Melua ponownie przed Anią Dąbrowska

  Najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce jest "The House" gruzińskiej wokalistki Katie Melua. Jest to czwarta płyta w dorobku 25-letniej artystki.

 • "Nic nie dorównuje Polsce"

  Zależało mi bardziej na pokazaniu mojego serca śpiewem - tak o płycie "Secret Symphony" mówi nam Katie Melua, mająca w Polsce licznych i wiernych fanów.

Zdjęcia na temat: mama katie
Wideo na temat: mama katie
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Adam Strycharczuk jako Katie Melua

  W 10. odcinku show Adam Strycharczuk wciela się w drobną i pełną wdzięku artystkę Katie Melua. Wykonuje jej wielki przebój „Nine Million Bicycles”! Przed Adamem Strycharczukiem bardzo trudne zadanie! – Mam być kobietą, ładnie śpiewającą, pięknie wyglądającą, słodziutką, drobniutką, z wielką gitarą i umieć na niej grać – z lekkim niedowierzaniem wymienia Adam Maćkowi Dowborowi. I dodaje: – Katie

 • Przestraszona Suri

  Katie Holmes wychodzi z restauracji z córeczką Suri, która, najwyraźniej przestraszona tłumami paparazzich czekających na nie przed wejściem, wtula twarz w ramię mamy. Los Angeles, 29 marca.