• Informacje na temat:

  mama lewandowskiego

Artykuły na temat: mama lewandowskiego
 • Anna Lewandowska urodzi... Mama Roberta Lewandowskiego zdradziła płeć dziecka

  Anna Lewandowska (31 l.) i Robert Lewandowski (31 l.) za kilka tygodni zostaną po raz drugi rodzicami. Mała Klara doczeka się braciszka czy siostrzyczki? Rąbka tajemnicy uchyliła mama Roberta.

 • "Zbliżenia": Film dla matek i córek

  24 października na ekrany kin trafi nowy film Magdaleny Piekorz "Zbliżenia" z główną rolą Joanny Orleańskiej, której partnerują: Ewa Wiśniewska i Łukasz Simlat. Premierowo w Interii możecie zobaczyć najnowszy zwiastun produkcji Studia Filmowego TOR.

 • Anna Lewandowska po raz drugi została mamą! Znamy szczegóły porodu!

  Anna Lewandowska (31 l.) za pośrednictwem Instagrama Roberta Lewandowskiego (31 l.) poinformowała, że na świecie jest już ich drugie dziecko. Wszyscy zastanawiali się, jak przebiegał drugi poród Ani, gdyż przy pierwszym przeżyła dramatyczne chwile. Wiemy, jak było tym razem!

 • Laura Łącz: Kobieta po przejściach... budowlanych

  Laura Łącz w "Klanie" gra już osiemnaście lat! Przez ten czas nawiązała przyjaźnie, które przeniosła także do życia prywatnego. Choć czuje się samotna, to na to nie zważa, bo pochłania ją aktorstwo i pisanie dla dzieci.

 • Anna Lewandowska udostępniła pierwsze zdjęcie Laury Lewandowskiej. Jest taka malutka!

  ...6 maja już na zawsze będzie szczególnym dniem dla Anny Lewandowskiej (31 l.) i Roberta Lewandowskiego (31 l.). To właśnie wczoraj na świecie powitali swoją drugą córeczkę, Laurę Lewandowską.

 • Czego słuchają piłkarze w szatni?

  Ponoć o gustach się nie dyskutuje. Innego zdania jest jednak były trener Sunderlandu, a obecnie drugi szkoleniowiec Aston Villi - Roy Keane. W niedawno wydanej na Wyspach biografii "The Second Half" ("Druga połowa") legenda Manchesteru United skrytykowała swoich piłkarzy za słuchanie Abby. Z kim nie mógłby pracować Irlandczyk? Sprawdzamy, czego słuchają w szatni najwięksi piłkarze.

 • Milena Lewandowska-Miros pokazała ciążowy brzuszek! Robert Lewandowski nie może się doczekać!

  Nie brakuje radości w życiu Roberta Lewandowskiego. 6 maja urodziła się jego druga córeczka, Laura, którą może cieszyć się razem z Anią w domowym zaciszu.  Czas spędzony tylko z Anią, Laurką i Klarą(...) czekają na kolejne maleństwo, a przyszła mama właśnie 26 maja, w Dzień Matki opublikowała pierwsze ciążowe zdjęcie!  Widać, że brzuszek jest już spory i do porodu zostały ostatnie chwile! W komentarzach...

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • Anna Lewandowska już znalazła pomoc! Laura Lewandowska będzie miała najlepszą opiekę

  ...względem finansowym. Mimo wszystko Marii Stachurskiej udało się utrzymać rodzinę i wspaniale wychować dzieci, dlatego teraz z radością zajmie się wnukami.  Z kolei mama Roberta Lewandowskiego z pewnością(...) Roberta Lewandowskiego.  Wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak sportowiec i trenerka fitness zamierzają pogodzić obowiązki rodziców z zawodowymi zobowiązaniami. Już spieszymy z podpowiedzią!  Jeszcze przed...

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

Zdjęcia na temat: mama lewandowskiego
Wideo na temat: mama lewandowskiego
 • Krupa kibicuje Polakom na Euro 2016! "Znam jednego piłkarza - Lewandowskiego!"

  . Znam jednego piłkarza, Lewandowskiego. Nie wiem, czy jest najbardziej przystojny. Cristiano Ronaldo jest przereklamowany. Jestem Polką, więc cieszę się z naszych sukcesów. Moja mama, moje pieski nawet

 • Anna Lewandowska: Przeszłam pewną transformację

  inspiracją dla znanej trenerki? - Kobiety są dla mnie inspiracją. A dobrym doradcą jest moja mama. Inspiruje mnie też mój mąż - przyznała. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Sara Boruc: Mam wrażenie, że mam kontrolę nad tym, co przecieka do mediów

  Sara Boruc cieszy się, że udało jej się uniknąć zamieszania medialnego podczas ciąży. Jednak nie wszystkie celebrytki mają tyle szczęścia. Przykładem jest Anna Lewandowska. Zdaniem żony Artura Boruca nad przepływem informacji o życiu prywatnym można zapanować. Zapewne można zatem nie dopuszczać do przecieku wieści na temat chociażby ciąży. „Myślę, że takie rzeczy, jak się chce, to się umie zachować dla siebie. Mam wrażenie, że mam kontrolę nad tym, co przecieka do mediów” – oceniła. Czy to...