• Informacje na temat:

  mama macieja musiał

Artykuły na temat: mama macieja musiał
 • Maciej Musiał: Piękny dwudziestoletni

  ..., którymi - jako że był osobą niepełnoletnią - umiejętnie zarządzała Anna Musiał, mama i menedżer w jednej osobie. "Jestem bardzo dumna z Maćka. Jest niepowtarzalny i mam tego świadomość. Doskonale sobie(...) angielski, lekcja pianina, jakiś trening, kumple, podwórko, kompik i marzenia" - Maciej Musiał napisał we "wstępniaku" na swojej oficjalnej stronie internetowej. Jako "cudowne dziecko", zdolne...

 • Macieja Musiała postanowienia na Nowy Rok

  Wszędzie go pełno. Dobrze się sprawdza jako komentator "The Voice of Poland". Zadziwia energią w "rodzince.pl". Maciej Musiał udowadnia też, że niezły z niego aktor kinowy.

 • Maciej Musiał: Najpierw matura, a potem?

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", ma przed sobą kilka bardzo pracowitych miesięcy. 18-letni aktor już w maju zdawać będzie maturę, do której chce się naprawdę dobrze przygotować. A po egzaminach zamierza... wyjechać z Polski!

 • Maciej Musiał: Nie czas na powierzchowne przeżycia

  W kilkunastu serialach Maciej Musiał zagrał kilkanaście różnych ról. Media się o nim rozpisują, bo jest młody i zdolny. Plotkarskie portale próbują przylepiać mu metki, szukać dziewczyn i wzbudzać zazdrość przywołując kwoty, jakie rzekomo zarabia na planie.

 • Maciej Orłoś: Furtka do telewizji

  ...z Telewizji Polskiej. "Chciałem być uczciwy wobec siebie i widzów. Granice mojej wytrzymałości zostały przekroczone, więc musiałem zareagować. Uważam, że wyzwalając się z tego, bardzo dobrze...

 • Maciej Musiał debiutuje na deskach teatru

  Znany z ról w serialach "Ojciec Mateusz" i "rodzinka.pl" Maciej Musiał debiutuje na teatralnej scenie. Już w najbliższy weekend będzie można go zobaczyć w Teatrze Syrena w spektaklu "Skaza".

 • Maciej Musiał: Dziadek będzie dumny

  ..."Czas honoru" to dla Maciej Musiała, znanego głównie z serialu rodzinka.pl, ważna próba aktorska i życiowa. "Myślę, że ta rola sprawi dużo radości mojemu dziadkowi i będzie ze mnie dumny" - mówi młody aktor.

 • Maciej Musiał o "Czasie honoru"

  ...- Tematyka tego serialu jest uniwersalna, dotyka zarówno starszych odbiorców, jak i tych zupełnie młodych, którzy poszukują w mediach patriotycznych wartości - mówi Maciej Musiał, który pojawi się w najnowszej serii serialu "Czas honoru".

 • Maciej Musiał: TVP go nie odda!

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", pojawiać się będzie wiosną na antenie TVP2 jako współgospodarz show "The Voice of Poland". Chrapkę na młodziutkiego aktora mają też producenci programu "Dzień Dobry TVN" i startującego już w marcu w Polsacie "Tańca z gwiazdami".

 • Maciej Stuhr z żoną pomogli czeczeńskiej rodzinie

  ...inicjatywy "Dzieci z Dworca Brześć", która zrzesza czeczeńskie rodziny. Po jakimś czasie Katarzyna zdecydowała się na poważną rozmowę z jedną z organizatorek. Podczas niej żona Macieja Stuhra zaproponowała(...) do Czeczenii. "Stwierdziłam, że nie ma ludzkiej siły, żeby Madina musiała wrócić do kraju, gdzie natychmiast zostałaby zamordowana przez męża albo jego lub jej rodzinę" - powiedziała Katarzyna...

Zdjęcia na temat: mama macieja musiał
Wideo na temat: mama macieja musiał
 • Musiał o matce: Biorą ją za moją koleżankę!

  Maciej Musiał zawitał ostatnio do "Dzień Dobry TVN", zabierając przy okazji swoją mamę. Pani Anna Musiał opowiedział o tym, jak chroni syna przed całym złem show-biznesu. Jedną z meto jest zapewne chodzenie z nim na bankiety i rauty. Na szczęście aktor nie musi się obawiać tego, że będą się z niego śmiać, że przychodzi z mamą. Większość ludzi bierze bowiem panią Annę za jego koleżankę... (Dzień