• Informacje na temat:

  mama madzi

Artykuły na temat: mama madzi
 • ​Magdalena Lamparska: Tylko nie Madzia

  ...​Magdalena Lamparska nie życzy sobie protekcjonalnego zdrabniania jej imienia w pracy. Aktorka zamieściła na Instagramie apel, by w sytuacjach zawodowych nie zwracać się do niej per Madziu. Nie chce bowiem być traktowana w pracy pobłażliwie, tak jakby była małą dziewczynką.

 • "The Voice Kids": Paweł Madzia doprowadził trenerów do łez

  Jednym z uczestników trzeciego odcinka przesłuchań w ciemno programu "The Voice Kids" był 11-letni Paweł Madzia. Jego występ wzruszył wszystkich trenerów.

 • Kasia Cichopek: Podwójna mama

  Tuż po porodzie chłopczyk ważył 2,8 kg i mierzył 51 cm! Świeżo upieczona mama, razem ze swoim synkiem i mężem, tancerzem Marcinem Hakielem, przebywa obecnie w swoim domu na Sadybie. Jedno jest pewne(...) sobie z wychowywaniem małej Madzi? To przecież nie tylko próba przełamania schematu, ale również dowód jego odwagi. Więcej czytaj w magazynie "Świat seriali "

 • "Mam talent": Kontrowersje wokół Magdy

  ..., krucha, biedna... zero profesjonalizmu" - zżyma się Evilbox. Mimo tak wielu negatywnych emocji wokół jej zwycięstwa, Magda ma jednak w sieci pokaźną grupę obrońców: "Madzia, jeśli to czytasz, nie...

 • Romans w "M jak miłość"

  Do obsady "M jak miłość" dołączy znany aktor i showman Robert Rozmus. 49-letni artysta wcieli się w ojca Mirki (Andżelika Piechowiak) i jednocześnie adoratora... Madzi (Anna Mucha).

 • "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Nad młodym małżeństwem Ali i Pawła zebrały się czarne chmury, a powodem tej burzy jest jak zwykle Madzia. Natomiast ojciec Kingi znowu poczuł się młody, atrakcyjny i zakochany! Kim jest wybranka jego serca?

 • Zaręczyny w "M jak miłość"

  Wątek miłości matki Kingi - Krystyny (Hanna Mikuć) i ojca Madzi - Wojciecha (Emilian Kamiński) to miód na serce dojrzałych fanów serialu. Pewnie ucieszy ich wiadomość, że para już niebawem weźmie ślub...

 • Co w serialach po wakacjach?

  Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach.

 • Mucha wróciła na plan "M jak miłość"

  Madzia Marszałek znowu będzie częstym gościem w życiu bohaterów "M jak miłość". Grająca ją Anna Mucha, choć jest bardzo zajętą mamą małej Stefanii, wróciła na plan.

 • "Big Brother". Oleh wyznał Magdzie miłość

  Oleh Riaszeńczew i Magda Wójcik, uczestnicy nowej edycji "Big Brothera", mają za sobą poważną rozmowę. Para mieszkańców domu Wielkiego Brata w ostatnim czasie bardzo się do siebie zbliżyła. W środę w ich relacji nastąpił pewien przełom. Oleh po rozmowie z gościem, który odwiedził wcześniej domowników, uświadomił sobie, że kocha Madzię. Powiedział jej to. Jak zareagowała?

Zdjęcia na temat: mama madzi
 • Mama Madzi
 • Katarzyna W.
Wideo na temat: mama madzi
 • "M jak miłość": Paweł i Magda

  Kiedy stan Marszałkówny nagle zdecydowanie się pogorszył, lekarz zapowiedział, że jej życie może uratować tylko przeszczep. Załamana Madzia pożegnała się z przyjaciółmi. Wtedy to Paweł znienacka zaproponował umierającej Madzi małżeństwo i całkiem serio oświadczył się jej w szpitalu, nie wspominając przy tym ani słowem o swoim związku z Alą... Marszałkówna w pierwszej chwili zaniemówiła z wrażenia

 • "M jak miłość": Czy w końcu Magda będzie szczęśliwa?

  Madzia czuje, że dobrze wybrała. Jednak w oczach mamy swojego ukochanego nie jest ideałem. Anna Mucha rozumie troskę i obawy matki Olka: - To chyba nie jest wymarzony związek dla jej ukochanego syna – podsumowuje aktorka. – Mam nadzieję, że Aleksandra zdaje sobie sprawę, że życia za swoich synów nie przeżyje i nie będzie oceniać ich wyborów – dodaje Małgorzata Pieczyńska. – Olek w stosunku do

 • "M jak miłość": Anna Mucha o Magdzie

  nie będzie spokojniej. Aktorkę bardzo cieszy, że ma co grać! "Zdecydowanie nie życzę Madzi piekła świętego spokoju! Życzę jej tego, by się działo. Żeby Andrzej miał jak najwięcej romansów, żeby ona

Dyskusje na temat: mama madzi