• Informacje na temat:

  mama miśka

Artykuły na temat: mama miśka
 • Daria Ładocha: "Agent"? Bycie mamą jest trudniejsze

  Daria Ładocha, autorka bloga "Mamałyga", a także zwyciężczyni drugiej edycji programu "Agent - Gwiazdy", przyznaje, że bycie mamą to chyba najtrudniejsze zadanie na świecie. "Ale też to wielka przygoda, gdyż każdy dzień przynosi coś nowego. Dzieci bardzo szybko się zmieniają, trzeba nadążyć za ich problemami, pasjami, marzeniami, trudnościami. Stanie na straży jakości ich życia to praca...

 • Maria Peszek u boku Szyca

  Znamy już wszystkich aktorów podkładających głosy do "Jeża Jerzego", największego polskiego filmu animowanego! Obok Borysa Szyca w tytułowej roli, w produkcji usłyszymy też Marię Peszek. Miśka Koterskiego i Macieja Maleńczuka...

 • Maria Peszek u boku Szyca

  Znamy już wszystkich aktorów podkładających głosy do "Jeża Jerzego", największego polskiego filmu animowanego! Obok Borysa Szyca w tytułowej roli, w produkcji usłyszymy też Marię Peszek. Miśka Koterskiego i Macieja Maleńczuka...

 • Piotr Woźniak-Starak o "Sztuce kochania": Dlaczego zrobiłem film o Michalinie Wisłockiej?

  Piotr Woźniak-Starak, producent filmu "Sztuka kochania" zdradził Agnieszce Jastrzębskiej z "Dzień Dobry TVN", że wie, jak wygląda życie z silną kobietą. - Zrobiłem film o Michalinie i mam jedną małą Miśkę w domu - zażartował. Jak to się stało, że zainteresował się biografią znanej seksuolog Michaliny Wisłockiej?

 • Jestem feministą

  Należy do czołówki kompozytorów muzyki filmowej w Hollywood. Od czterech lat w jego studiu stoi Oscar za piękną ścieżkę dźwiękową do "Marzyciela". Jan A.P. Kaczmarek chętnie i często bywa w Polsce. W maju będzie gwiazdą 2 Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Nam zdradza, za co kocha kobiety i jak pokonał Eltona Johna. Z kompozytorem rozmawia Magda Miśka z RMF Classic.

 • Aby zdjęcia nie były wyłącznie zdjęciami

  ..."Myślę, że podstawową sprawą w pracy operatora jest to, żeby zdjęcia budowały historię i scenariusz, a nie istniały same dla siebie" - mówi wybitny polski operator Paweł Edelman. Magda Miśka z RMF Classic rozmawiała z nim o pracy nad "Katyniem" Andrzeja Wajdy, twarzy Kate Winslet oraz o tym, co w żargonie operatorskim znaczy... "parówka".

 • Łukasz Maciejewski o swej książce "Aktorki. Odkrycia": Ja wybieram bohaterki

  Magdalena Miśka-Jackowska z RMF Classic, a fragmenty książki odczytał aktor Narodowego Teatru Starego Krzysztof Zawadzki. Książkę "Aktorki. Odkrycia" wydało Wydawnictwo Znak.

 • "Big Brother": Wiadomo, kto wygra?

  Już w najbliższą niedzielę, 15 grudnia, poznamy zwycięzcę drugiej edycji programu "Big Brother" w TVN7. Głosowanie nadal trwa. Główną nagrodą dla zdobywcy pierwszego miejsca jest 100 tysięcy złotych. Oprócz tego otrzyma on samochód, który właśnie zaprezentowano mieszkańcom domu Wielkiego Brata. Widzowie uważają, że auto wybrano dla konkretnej osoby... "To już wiadomo, kto wygra" - komentują internauci.

 • "Rolnik szuka żony 6": Internauci krytyczni dla Marleny

  Szósta edycja programu "Rolnik szuka żony" nabiera rozpędu! Rolnicy wytypowali już kandydatki, które chcieliby zaprosić do swoich gospodarstw. Jedną z wybranek Seweryna jest Marlena, ale okazało się, że niektórzy widzowie nie popierają takiej decyzji...

 • Pochanke: Mogę, to daję

  Nie bywa na bankietach, bo woli zaszyć się w domu. Czeka tam na Justynę Pochankę aż pięć psów, ukochana córka Zuzia i mąż Adam.

Dyskusje na temat: mama miśka
 • Re: "Bez tajemnic": Krystyna Janda chce umrzeć na scenie!

  Niekoniecznie po 80-tce. Starość to stan umysłu. Mój tata skończył 80 lat w marcu, ale jeździ na ryby, pisze artykuły do miesięcznika prawniczego co miesiąc, pomaga opiekować się trójką dzieci samotnej matce (sąsiadce), Jest aktywny fizycznie i psychicznie. Podobnie, jak młodsza od taty o rok moja mama. Nie generalizuj więc i zapamiętaj - starość to stan umysłu!

 • Re: Beata i Andrzej na terapii

  Pan Adamczyk jest NIEMOŻLIWY, a p. Ostaszewska REWELACYJNA. Jeszcze p. Kolak (mama) i jej przyjaciele. Reszta taka sobie. Film bardzo przyjemny.