• Informacje na temat:

  mama moniki richardson

Artykuły na temat: mama moniki richardson
 • Święta Moniki Richardson

  W domu Moniki Richardson tegoroczne święta upłyną pod znakiem pysznego lenistwa. W tym roku prezenterka razem z dziećmi wybiera się w podróż do Wrocławia. Wyprawa będzie o tyle wyjątkowa, że rodzinie towarzyszyć będzie suczka Jumba.

 • Monika Richardson: W cieniu dramatu

  ...o nią martwi, bo pani Barbara nie może wyjść z traumy po stracie syna - mówi osoba zaprzyjaźniona z rodziną dziennikarki. Mama pani Moniki, Barbara Trzeciak-Pietkiewicz, żyje dziś w cieniu swej(...)Miało być dużo śmiechu, tańców i zabawy. Kosztowanie wykwintnych dań i win, fajerwerki. Ale też okazja ku takiemu świętowaniu była wyjątkowa. 25 kwietnia Monika Richardson obchodzi okrągłą, 40

 • Rodzinne święta Richardson

  Jakie będą święta Moniki Richardson w tym roku? Na pewno spędzone w licznym rodzinnym gronie. - Z całą rodziną jedziemy do domu pod Poznaniem, gdzie zbiera się rodzina ze strony mojej mamy - zapowiada dziennikarka.

 • Monika Richardson: Nie jestem stara!

  Monika Richardson zdradza, jak dba o urodę. Przy okazji dziennikarka podkreśla jednak, że najważniejsze jest dla niej to, co mamy w sobie.

 • Monika Richardson: Pożegnanie z Anglią

  Najnowsza książka Moniki Richardson "Pożegnanie z Anglią" pełna jest obserwacji z życia Anglików i Angielek. Okazuje się, że zdaniem autorki, panie mieszkające na Wyspach pełne są kompleksów...

 • Monika Richardson o ślubie z Zamachowskim

  Monika Richardson twierdzi, że w dniu ślubu wygląd nie ma znaczenia. Według niej do ołtarza można pójść nawet w dresie. Gwiazda telewizji twierdzi, że nic nie jest istotne, gdy dwoje ludzi się kocha. Przy okazji komentuje spekulacje na temat swego ślubu ze Zbigniewem Zamachowskim.

 • Richardson zatańczy walca

  ...- Najlepiej czuję się w standardach, ale mamy walca. Torturujemy od trzech tygodni, nic więc dziwnego, że on wychodzi nam najlepiej - powiedziała uczestniczka 9. edycji "Tańca z gwiazdami", Monika Richardson.

 • Powrót do przeszłości

  Monika Richardson dzieli się wiedzą o tym, czego nauczyły ją kobiety z jej rodziny.

 • Dziennikarka bywalczynią salonów

  Monika Richardson nie pojawia się obecnie w telewizji, ale robi wszystko, by o niej nie zapomniano. Skromna dziennikarka zmieniła się w barwnego motyla salonów.

 • "Fort Boyard" wycofany z walki

  Stacja TVP2 postanowiła wycofać "Fort Boyard" z zabójczego wyścigu o widza w sobotnim paśmie wieczornym. Godzinę show przesunięto. Nadal nie wiadomo, kiedy będzie można zobaczyć program Moniki Richardson.

Wideo na temat: mama moniki richardson
 • Córka Zbigniewa Zamachowskiego wylała żale w liście do macochy

  do Moniki Richardson 19-letnia Maria, córka Aleksandry Justy i Zbigniewa Zamachowskiego. Wszytko po tym, jak dziennikarka udzieliła obszernego wywiadu dla magazynu „Viva", w którym żaliła się na byłą(...) najstarszą córkę na Facebooku. Ciekawe jaka będzie odpowiedź Moniki? Czy odbiję piłkę na portalu społecznościowym, czy może załatwi sprawę w cztery oczy? (Agencja TVN/x-news)