• Informacje na temat:

  mama najważniejsza

Artykuły na temat: mama najważniejsza
 • Morgane Polański: Najważniejsza jest dyscyplina

  .... Spróbuję cię nie zanudzić...  Podobno twoja mama, Emmanuelle Seigner, odradzała ci aktorstwo i próbowała nawet zniechęcić? - Nie tyle zniechęcić, co raczej ochronić. Kto, jak nie ona, najlepiej(...) agentem? A jaka jest najważniejsza lekcja, którą wyniosłaś z domu rodzinnego? - Hmmm... Dyscyplina. W stu procentach - w pracy i w życiu. Jako freelancerka muszę być bardzo zdyscyplinowana...

 • Sandra Bullock: Rodzina jest najważniejsza

  "Na świecie są setki tysięcy dzieci, które mogą stać się waszymi" – apeluje Sandra Bullock, która sama jest mamą dwójki adoptowanych maluchów. "Adopcja nie jest gorszą formą macierzyństwa. To był mój wybór" - dodaje gwiazda.

 • Dorota Chotecka: Najważniejsza rola

  ...zmieni. Radek ma także brata, a on - jak wiadomo - założył swoją rodzinę. Teściowie i moja mama na szczęście żyją i chętnie się z nami spotykają. Ja jednak i tak cały czas mam wrażenie, że jest nas tylko...

 • Agustin Egurrola nie tylko o "Mam talent!": Marzenia są najważniejsze

  Uznany choreograf i juror "Mam talent!" ze swojej pasji uczynił pracę. – W życiu warto być wytrwałym - przekonuje Agustin Egurrola.

 • Mama w dresie

  Natalie Portman ma zaledwie 32 lata, ale na jej koncie znajduje się już wiele wybitnych ról, w tym ta najważniejsza, nagrodzona Oscarem ("Czarny łabędź"). Po krótkiej przerwie związanej z macierzyństwem aktorka wraca na ekrany w sequelu "Thora".

 • Co jest dla niej najważniejsze?

  Odniosła wielki sukces. Zdobyła Wiktory i Telekamerę, ale najważniejsza dla Anity Werner jest miłość bliskich.

 • "1800 gramów": O najważniejszych sprawach

  Magdalena Róźczka, Maciej Zakościelny, Danuta Stenka, Piotr Głowacki i Wojciech Mecwaldowski grają główne role w najnowszej produkcji twórców "Listów do "M". Prezentujemy pierwszy plakat pełnego emocji i wzruszeń filmu "1800 gramów", który zagości w kinach już od 15 listopada.

 • Marcin Meller: Najważniejsza jest rodzina

  Wulkan energii. Świetny felietonista i dziennikarz oraz wydawca z pasją. Marcin Meller opowiada m.in. o rozstaniu z magazynem "Dzień Dobry TVN" i swojej nowej książce.

 • Mama o Przybylskiej: "Ania nie była gwiazdą"

  Tak o Annie Przybylskiej mówi jej mama Krystyna w książce pt. "Ania". 5 października mijają 3 lata od przedwczesnej śmierci aktorki, dla której pogoń za sławą i popularnością była bez znaczenia. Nie wybrała kariery za granicą, choć miała taką możliwość. Najważniejsza była rodzina, z której czerpała siłę do życia, a potem do walki z chorobą.

 • Pierce Brosnan o najważniejszej roli w karierze. Nie jest to Bond

  Choć Pierce Brosnan jest jednym z najsłynniejszych odtwórców postaci Jamesa Bonda, a występom w filmach z tej serii zawdzięcza ogromną popularność i niemałe pieniądze, nie uważa, że to była najważniejsza rola w jego życiu.

Zdjęcia na temat: mama najważniejsza
Wideo na temat: mama najważniejsza
 • Anna Korcz: Rodzina jest najważniejsza

  Nie mam czasu na dylematy i depresję - mówi Anna Korcz. Zawdzięcza to ośmioletniemu synowi, dla którego musi być silna i aktywna. Gwiazda twierdzi, że rodzina stanowi dla niej sens życia, dlatego rozumie ból artystów, którzy mimo sławy i uwielbienia ze strony publiczności nie mają bliskich czekających na nich w domu.

 • Kasia Glinka: Bycie mamą to najważniejsza rola w moim życiu!

  Kasia Glinka gościła ostatnio w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o urokach macierzyństwa. W rozmowie z Jolą Pieńkowską zdradziła też, że na jednym dziecku nie zamierza poprzestać! Trzymamy kciuki! (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Grażyna Torbicka: Wolność, którą teraz mam, bardzo sobie cenię

  Grażyna Torbicka straciła pracę w Telewizji Polskiej nieoczekiwanie po 31 latach pracy. Dziś nie tęskni za stacją. "Ta wolność, którą obecnie mam, pozwala mi podejmować współpracę z różnymi stacjami. Przygotowujemy bardzo ciekawy projekt z Kino Polska i TVN Fabuła. Jako osoba niezależna mogę w tej mojej filmowej pasji i na tym polu kultury, które zawsze było dla mnie najważniejsze, realizować z różnymi stacjami różne projekty. To jest dla mnie po trzydziestu ponad latach związku absolutnie...

Dyskusje na temat: mama najważniejsza
 • Re: "rodzinka.pl": Najważniejsza jest rodzin(k)a!

  PIOTRUSIU S Z E W C!!!! A ZAPEWNE MAWIAŁA MAMA NIE CHODŹ SYNU NA WAGARY

 • Re: Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  Codziennie ktoś od nas odchodzi na zawsze... Odchodzą też i gwiazdy. Wiele lat temu odeszła najważniejsza z gwiazd - moja Mama. Była wspaniałą gwiazdą, która poświeciła mi tak wiele siebie, swojego serca... Była ze mną gdy rosłem, zawsze mnie przytuliła, pocieszyła... W Jej odejściu jedno tylko jest dla mnie pozytywne - to, że byłem razem z Nią gdy odchodziła. I to jest dla mnie najważniejsze

 • Re: "Klan": Miłość silniejsza niż poczucie winy

  A gdzie te magiczne słowa "Twoja mama jest dla mnie najważniejsza I TYLKO JĄ KOCHAM "?