• Informacje na temat:

  mama niesfornego

Artykuły na temat: mama niesfornego
 • "M jak miłość": Dominika Kluźniak czuje się spełniona jako mama

  W serialu jest mamą niesfornego Antka. A prywatnie: pełnej uroku Julki. Dominika Kluźniak uwielbia swoją córkę i dzięki macierzyństwu czuje się naprawdę spełniona.

 • Agata Buzek: Mocniej wierzę w intuicję

  Była królewną w "Wiedźminie", modelką w "Suplemencie", niesforną szlachcianką w "Zemście", nieśmiałą urzędniczką skąpaną w czerni i bieli w "Rewersie" oraz samotną matką w filmie "W sypialni". W "Obcym ciele" Krzysztof Zanussi zrobił z Agaty Buzek zakonnicę, która rezygnuje z rozkoszy małżeńskiego pożycia w imię miłości do Boga.

 • Agnieszka Dygant chce zostać po raz drugi mamą?

  ...życiowych sytuacjach. Zresztą wie, jak wspaniale w roli babcia Xawerego sprawdziła się jej mama - byłaby niezastąpiona. *** Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów...

 • Mariusz Bonaszewski: Podrażnić widza

  Mariusz Bonaszewski zwykle nie występuje w serialach, jednak dla tej roli dał się skusić. Dlaczego? Bo chce pokazać, że starsze osoby też mogą kochać namiętnie, jak jego Jerzy w serialu.

 • "Barwy szczęścia": Mam serce dla Amelii

  Stanisława Celińska przyjęła rolę bezdomnej Amelii w "Barwach szczęścia", bo lubi takie postaci - trochę zagubione, nieszczęśliwe i prawdziwe. Na planie partneruje jej Kazimierz Mazur, z którym przed laty grała rodzeństwo w "Nocach i dniach". To ich pierwsze zawodowe spotkanie od tamtej pory.

 • Noel Gallagher: Nie tworzę sztuki. Tworzę pop

  Były lider słynnej brytyjskiej grupy Oasis i zarazem urodzony gawędziarz Noel Gallagher opowiada o swoim drugim solowym albumie - "Chasing Yesterday".

 • Adam Ferency: Dlaczego chcieli go wyrzucić z liceum?

  Pierwszego papierosa spróbował w wieku 7 lat. Pamięta to dokładnie, bo przepalił sobie spodnie i mama bardzo się zdenerwowała. Później o mały włos nie wyrzucono go z liceum Reytana na warszawskim(...). Wybroniła go wychowawczyni, która nie chciała, by poszedł do gorszej szkoły. Mama też mu wybaczyła te "grzeszki nastolatka". Dziś aktor stroni od wszelkich używek. Trzy lata temu przeszedł poważny zawał...

 • Kuba Wojewódzki: Niesforny jubilat

  Dziennikarz, showman, prowokator i skandalista - Kuba Wojewódzki, kończy w piątek 50 lat. Jak zapowiada, nie zamierza zwalniać tempa, ale jego fani mogą spodziewać się wielu zmian...

 • Dagmara Kaźmierska martwi się o syna! Miał wypadek!

  Dagmara Kaźmierska (45 l.) samotnie wychowywała syna Conana (19 l.), który wyrósł na dośc niesfornego nastolatka. Teraz chłopak sprawia kolejne problemy matce, a ta odchodzi od zmysłów.

 • Figura nadopiekuńczą mamą

  Katarzyna Figura użyczyła swojego głosu jednej z bohaterek animacji "Dino mama 3D".

Zdjęcia na temat: mama niesfornego