• Informacje na temat:

  mama przybrała

Artykuły na temat: mama przybrała
 • Anna Gornostaj: Dumna żona i mama

  ...miasteczko było smutne. Rodzice pracowali ponad siły. Mama wstawała o 2. w nocy. Lunapark zatrudniał 60 pracowników. Wśród nich byli drobni kryminaliści przysłani przez władze dla resocjalizacji. Każdego wieczoru mama dziękowała Bogu, że dzień skończył się szczęśliwie, bo dwa razy zdarzyły się wypadki. Pomagałam rodzicom. Najczęściej sprzedawałam bilety w kasie. Nie miałam wakacji ani wolnych dni...

 • Kożuchowska o nowym sezonie "rodzinki.pl"

  Od 6 marca na antenie TVP2 startują premierowe odcinki serialu "rodzinka.pl". W szóstym sezonie produkcji do domu nieposkromionej rodziny wprowadzą się rodzicie Natalii Boskiej. "Między moją bohaterką a jej mamą będzie stale iskrzyć" - zdradza Małgorzata Kożuchowska.

 • Monika Zamachowska rozprawia o chorobie syna w gazecie! "Mam wyrzuty sumienia z powodu..."

  ...-letnim synu, którego zresztą zaangażowała do wspólnej sesji zdjęciowej. Chłopak cierpi na chorobę Aspergera. Troskliwa mama postanowiła opowiedzieć więc wszystkim, jak przebiegała historia jego...

 • Rosamund Pike: Eksperyment na sobie

  Za główną rolę w "Zaginionej dziewczynie" dostała nominację do Oscara. Rosamund Pike opowiada o tym, jak pracowała nad tym filmem i dlaczego aktorzy to szczęściarze.

 • Paulina Krupińska w rozterce. Otrzymała złe wieści z domu

  Radość z nowej pracy Pauliny Krupińskiej przyćmiły złe wieści z domu. Ukochana przybrana mama Sebastiana Karpiela-Bułecki znalazła się w szpitalu. Paulina jest w rozterce, czy wracać na Podhale, czy zostać w Warszawie...

 • Byli kochankami w serialu "Dom"

  W latach 80. ubiegłego wieku cała Polska w napięciu śledziła odcinek za odcinkiem serialu "Dom", by przekonać się, czy Basia Lawinówna zostanie z mężem Andrzejem Talarem, czy wybierze swoją młodzieńczą miłość - Łukasza Zbożnego.

 • Szczere wyznanie Anny Powierzy! Opowiedziała o swojej walce z depresją!

  Przez jakiś czas trudno było nie zauważyć tego, że Anna Powierza (38 l.) sporo przybrała na wadze. Media zjadliwie komentowały jej tuszę. Teraz aktorka przerwała milczenie i opowiedziała do czego to doprowadziło.

 • Marisa Tomei: Oscar przez pomyłkę?

  W przeddzień 50. urodzin Marisa Tomei w niczym nie przypomina rozwydrzonej gwiazdy, która w połowie lat dziewięćdziesiątych doprowadzała do stanu wrzenia media i kolegów z planu.

 • Agata Młynarska nie kryje radości. Jej rodzina się powiększyła!

  Przybrana córka Agaty Młynarskiej (54 l.), Sylwia, niedawno urodziła swe pierwsze dziecko.

 • Wojciech Wysocki: Gdybym zdjął spodnie...

  - Najczęściej jest tak, że mediów nie interesuje moje rozprawianie o moralności. Natomiast co innego stałoby się, gdybym zdjął spodnie i paradował w gaciach po mieście. Skandal gotowy i wtedy wszyscy by chętnie o mnie mówili i pisali. A tak? Kogo ma interesować to, co ja myślę? - Wojciech Wysocki dał się mimo to namówić na rozmowę o małżeńskiej wierności.

Zdjęcia na temat: mama przybrała
Wideo na temat: mama przybrała
 • Rafał Maślak o promowaniu swojej rodziny w mediach: To telewizje nas zapraszały!

  Rafał Maślak był niedawno krytykowany za publikowanie w mediach społecznościowych rodzinnych fotografii. Misterowi Polski zarzucano promowanie się kosztem bliskich i wystawianie na publiczny widok własnej prywatności. Model przyznaje, że nie spodziewał się, że zainteresowanie jego życiem prywatnym przybierze tak duże rozmiary, ale przekonuje również, że nie żałuje, że przedstawił swoich bliskich fanom. – Moja rodzina jest bardzo wartościowa, mamy ze sobą bardzo dobry kontakt. To telewizje...