• Informacje na temat:

  mama rafała cieszyńskiego

Artykuły na temat: mama rafała cieszyńskiego
 • Zaśpiewają dla mam

  ...- a także aktorów - Rafała Cieszyńskiego i Michała Pieli. Na scenie wystąpi także Joanna Moro z piosenką z repertuaru Anny German. Czy aktorka, której sławę przyniosła rola wielkiej piosenkarki, poruszy(...): Magdalena Kumorek czy Joanna Moro, które same są mamami, 26 maja to podwójne święto. Obie aktorki mają już po dwoje dzieci. Magda - 9-letniego Franciszka i 2-letnią Ninę. Joanna 3-letniego Mikołaja...

 • Tomasz Oświeciński: Mam zbyt dużo propozycji filmowych i teatralnych

  Fani MMA w tym roku nie zobaczą już Tomasza Oświecińskiego na ringu. Gwiazdor "Pitbulla" chce się skupić na karierze aktorskiej - w planach ma udział w nowym filmie Patryka Vegi oraz kolejnej produkcji zagranicznej.

 • Alżbeta Lenska: Mam słowackie imię

  ...tej produkcji poznała Rafała Cieszyńskiego, który od 2007 roku jest jej mężem) oraz "Kryminalni" oraz "PIerwsza miłość". W 2008 Lenska wzięła udział w programie "jak Oni śpiewają" zajmując jednak...

 • Aktorzy wspominają nieudane wakacje

  Michał Milowicz, Rafał Cieszyński, Piotr Zelt i Rafał Maserak podkreślają, że każdemu zdarzają się nieprzyjemne sytuacje podczas zagranicznych wyjazdów, a ich perypetie są najlepszym dowodem na to, że nawet mimo precyzyjnej organizacji zawsze coś nieoczekiwanie może zirytować i sprawić nie lada kłopot.

 • "Hell's Kitchen": Izabela Janachowska kontra larwy

  Izabela Janachowska i Rafał Cieszyński są kolejnymi gwiazdami, które w roli uczestników pojawią się w "Hell's Kitchen".

 • Chciałby być wzorowy

  ...- Byłem psotnym dzieckiem, więc mama straszyła mnie, że przyjdzie ten z rogami. Na wszelki wypadek postanowiłem zostać kościelnym! - żartuje Rafał Cieszyński. Oczywiście marzenia o byciu policjantem takim, jak Gibalski z "Ojca Mateusza", także miał.

 • To jest jak kino akcji!

  - Program "Bankomat. Wyścig z czasem" tworzy młoda, ale doświadczona ekipa, związana z filmem, reklamą i teledyskami. Nie ma w nich stagnacji. Jest ogień w żyłach, a na planie pracuje minimum 9 kamer, które jeżdżą, latają i zwisają z dużych wysokości - mówi Rafał Cieszyński.

 • "Gwiazdy z karetce" w TLC od 4 listopada

  Wypadki samochodowe, próby samobójcze, zatrzymanie akcji serca... To nie jest film, ani serial. To prawdziwe życie. To codzienność ratowników, do których na 24 godzinny dyżur dołączają znane osobowości świata telewizji, filmu i teatru, by z bliska obserwować ich pracę. W nową rolę w programie TLC "Gwiazdy w karetce" wcielą się: Olga Bołądź, Weronika Książkiewicz, Agnieszka Więdłocha, Piotr Głowacki, Rafał Cieszyński i Radosław Pazura. Premiera polskiej produkcji już 4 listopada o godzinie...

 • Polskie gwiazdy o nocy poślubnej

  Noc poślubna utraciła znaczenie kulturowe i religijne, wciąż uważana jest jednak za wyjątkowe wydarzenie. Zdaniem Rafała Maseraka wynika to z przywiązania do tradycji - sam jest zwolennikiem celebrowania nocy poślubnej. Elżbieta Romanowska uważa natomiast, że na emocje nowożeńców oddziałuje fakt spędzenia pierwszej nocy jako małżeństwo.

 • "Pętla": "Dawid Kostecki był dla mnie zwykłym śmieciem"

  Na 4 września tego roku planowana jest premiera najnowszego filmu Patryka Vegi zatytułowanego "Pętla". Kontrowersyjny reżyser regularnie dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych materiałami zza kulis. To między innymi seria wywiadów z prawdziwymi bohaterami afery podkarpackiej, której poświęcony będzie film. Opublikowany w piątek, 3 lipca, materiał poświęcony jest pięściarzowi Dawidowi "Cyganowi" Kosteckiemu, którego w filmie Vegi zagrał Piotr Stramowski.