• Informacje na temat:

  mama roberta gawlińskiego

Artykuły na temat: mama roberta gawlińskiego
 • Smolasty połączył siły z Robertem Gawlińskim. Zobacz klip "Perła na dnie"

  ..."Perła na dnie" to najnowszy tytuł singla Smolastego, w którym gościnnie usłyszeć można Roberta Gawlińskiego. Do utworu powstał również teledysk.

 • Robert Gawliński (Wilki): Jest w tym jakaś magia

  W połowie stycznia grupa Wilki ruszyła w "Niebieską trasę", w ramach której zespół Roberta Gawlińskiego zabiera fanów w podróż w czasie do roku 1992, grając w całości debiutancką płytę "Wilki". O chlubnej przeszłości, współpracy z synami i nadchodzącej przyszłości wokalista opowiedział w wywiadzie dla Interii.

 • Robert i Monika Gawlińscy opłakują Duszka. "Nasze serca pękły"

  Wielka rozpacz w rodzinie Roberta i Moniki Gawlińskich - podczas wakacji w Grecji zdechł ich pies Duszek.

 • Robert Gawliński zakłada nowy zespół

  Fanów Wilków uspokajamy - chodzi o drużynę wokalną do programu "Bitwa na głosy", którego trzecia edycja z udziałem m.in. Roberta Gawlińskiego ruszy jesienią.

 • Robert Gawliński i nowy człowiek

  W sklepach jest już płyta "Kalejdoskop", pierwszy solowy album Roberta Gawlińskiego po 11-letniej przerwie. Spore kontrowersje wywołał teledysk do singlowego utworu "Grzesznicy" .

 • ...im także, iż przez narkotyki nie ma szans na zdrową i normalną rodzinę. Mam nadzieję, że ich przekonałem". Przy okazji zapytaliśmy Roberta o dalsze losy Wilków, które niedawno odbyły pierwszą od lat...

 • Robert Gawliński: AC/DC z ogromnym wykopem

  - Bardzo lubię grupę AC/DC, ale to nie jest tak, że się teraz zasłuchuję i zawsze mam w samochodzie - mówi nam Robert Gawliński.

 • Wilki: Gawliński solo

  Wczesniej swoją premierę będzie miała płyta Wilków. Album ukaże się w wytwórni Roberta Gawlińskiego. - Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że album będziemy wydawali sami. Nie chcemy falstartować i popełnić masy błędów. Nie spieszymy się. Chcemy, żeby to wyszło fajnie - powiedział lider Wilków. - Ja osobiście bardzo czekam na wydanie tej płyty, bo chcę zrealizować moje solowe plany...

 • Robert Gawliński w ogniu Waszych pytań!

  ...wyczerpującej i szczerej odpowiedzi. Chojron wygrał szansę przeprowadzenia autorskiego wywiadu z Robertem Gawlińskim, który zaprezentujemy Wam niebawem. Posłuchaj piosenek Roberta Gawlińskiego w Muzzo.pl(...). Artysta z wszystkich nadesłanych propozycji wybrał najciekawsze i nagrał odpowiedzi. My zmontowaliśmy je w specjalny program "Prześwietlenie Gawlińskiego". - Cieszę się, że tylu z Was zadało mi wiele...

 • Gawliński z Rozynkiem i Ziyo?

  Niewykluczone, że doczekamy się niezwykle ciekawej współpracy na polskiej scenie muzycznej. Jerzy Durał, lider tarnowskiej grupy Ziyo, przymierza się do wspólnego projektu z Robertem Gawlińskim i Marcinem Rozynkiem. O tym pomyśle Durał opowiedział w rozmowie z INTERIA.PL.