• Informacje na temat:

  mama stroi

Artykuły na temat: mama stroi
 • Tajemniczy Sheldon Riley uwiódł jurorów "Mam talent"

  Sheldon Riley zaskoczył jurorów "Mam talent" scenę swoim strojem, początkowym milczeniem oraz własną wersją utworu Billie Eilish.

 • Strój Cardi B na AVN Awards zbyt prowokacyjny? Raperka odpowiada

  Cardi B postanowiła odpowiedzieć wszystkim krytykom jej stroju na AVN Avards, który uznali, że raperka była ubrana skandalicznie.

 • Destiny's Child: Stroje od mamy

  W sobotę, 9 kwietnia, koncertem w japońskiej Hiroszimie, rozpoczęła się światowa trasa tria Destiny's Child. Trójka ciemnoskórych Amerykanek z Houston promuje swój ostatni album "Destiny Fulfilled". Na scenie wokalistki zaprezentują się w kreacjach The House of Dereon, firmy prowadzonej przez Tinę Knowles, mamę Beyonce, jednej z członkiń tria.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Poszła opinia, że stroję fochy

  Znana i lubiana aktorka sprawdza się teraz w roli prowadzącej show "Kocham, Cię Polsko!". Barbara Kurdej-Szatan zdradza, dlaczego codziennie rano fotografuje umywalkę, co robi, gdy jest zła i o jakiej roli marzy.

 • Eurowizja: Strój Magdy jest za ciężki?

  Reprezentująca Polskę w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizja Magdalena Tul w czwartek (5 maja) odbyła drugą próbę przed półfinałowym występem w Dusseldorfie.

 • Klaudia Kulawik wróciła do "Mam talent". Jak zmieniła się w ciągu dekady?

  Po ponad dekadzie do programu "Mam talent" powróciła finalistka pierwszej edycji - Klaudia Kulawik, finalistki pierwszej edycji "Mam talent". Zobaczcie, jak obecnie wygląda 21-letnia wokalistka.

 • Nie mam drogich zachcianek

  Dzięki "Seksowi w wielkim mieście" stała się sławna. To tajemnicza piąta bohaterka serial u i filmu. Na ekranie pojawia się w dość nietypowy sposób - poprzez stroje. Kto to? Pat Field, nowojorska stylistka.

 • Herbuś: Mam dwa kredyty!

  Jeszcze niedawno pracowała nad zmianą wizerunku. Edytę Herbuś (29 l.) uwierało, że wszyscy widzą w niej tylko tancerkę. A ona pragnęła, by zobaczono w niej artystkę.

 • Córka Madonny naśladuje słynną mamę

  Młoda projektantka i bizneswoman zamieściła na Twitterze zdjęcie samej siebie w czarnym, "stożkowym" gorsecie mamy. Zaprojektowany przez Jeana Paula Gaultiera strój jest nawiązaniem do słynnego kostiumu, który Madonna prezentowała podczas trasy koncertowej Blond Ambition w 1990 roku. Kipiąca seksualnością mama wyraźnie inspiruje przyłapaną niedawno na paleniu papierosów Lolę Leon, która na...

 • Bluesowy anioł w "Mam talent"

  Pochodzący z Białorusi 35-letni wokalista i gitarzysta początkowo występował po klubach z nieistniejącym już zespołem Seven.B. Obecnie koncertuje pod szyldem Gienek Loska Band, często można go spotkać śpiewającego z gitarą na ulicach Wrocławia. Pierwsze wrażenia jury były niepomyślne. "O, Jeeezu" - jęknęła Agnieszka Chylińska na widok rozczochranego Loski. "Gitara mu nie stroi" - dodała po chwili...

Zdjęcia na temat: mama stroi
Wideo na temat: mama stroi
 • Zosia Ślotała: stroje ciążowe można później nosić jako oversize'owe

  Ubrania z ciążowe mogą służyć młodym mamom także po porodzie. Zdaniem Zosi Ślotały z powodzeniem można je nosić jako wciąż modne ubrania oversize'owe. Stylistka uważa, że na czas ciąży nie trzeba kupować wielu nowych ubrań – wystarczy kilka umiejętnie zestawionych z już posiadanymi strojami. Zofia Ślotała przez cały okres ciąży zachwycała świetnym wyglądem, a na swoim blogu pokazywała ciekawe, zgodne z najnowszymi trendami stylizacje dla przyszłych mam. Stylistka nie ukrywa jednak, że w...

 • Rafał Maślak o butach za kilka tysięcy

  Kupowanie bardzo drogich ubrań kojarzy mi się ze snobizmem – mówi Rafał Maślak. Model uważa, że można wyglądać ciekawie w ubraniach z popularnych sieci odzieżowych. On sam na co dzień zakłada stylizacje, które kosztują niewiele ponad 100 zł. Rafał Maślak uważany jest za jednego z najbardziej stylowych polskich mężczyzn z show-biznesu. Przywiązuje dużą wagę do dopracowanego wyglądu, niezależnie od tego, czy strój ma być klasycznie elegancki czy rockowy. Model twierdzi, że dobrze ubrany...