• Informacje na temat:

    mama trójki

Artykuły na temat: mama trójki
  • Anna Kalczyńska pokazała trójkę swoich dzieci! Co za uroczy widok!

    Anna Kalczyńska (42 l.) jeszcze szczęśliwą mamą trójki dzieci. Ostatnio dziennikarka postanowiła pochwalić się wzruszającym zdjęciem sprzed kilku lat, na którym dokładnie widać jej wszystkie pociechy!

  • Paulina Skibińska laureatką Talentu Trójki

    Paulina Skibińska została laureatką Talentu Trójki 2015 w kategorii film. W styczniu tego roku reżyserka debiutowała dokumentem "Obiekt", który powstał w Studiu Munka działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

  • Małgorzata Pieńkowska rozdzielona z mamą. Tego się nie spodziewała

    Nazywa ją autorytetem i przyjaciółką. Są ze sobą bardzo zżyte. Teraz Małgorzata Pieńkowska i jej mama mogą tylko do siebie dzwonić i pisać. To sprawia, że aktorka martwi się o ukochaną rodzicielkę i niewyobrażalnie za nią tęskni.

  • Liam Neeson w RMF FM: Mam do Polaków duży sentyment

    "Bardzo miło wspominam czas spędzony w Waszym kraju i mam do Was duży sentyment" - mówi Liam Neeson w rozmowie z RMF FM. Popularny aktor opowiada o nowej, trzeciej już części filmu "Uprowadzona", o roli Oscara Schindlera w produkcji Stevena Spielberga oraz o swym zachwycie nad "Idą".

  • Andrzej Duda przerwał milczenie ws. Radiowej Trójki! Porażające słowa!

    Andrzej Duda (48 l.) w końcu powiedział, co myśli o aferze związanej z anulowaniem Listy Przebojów Trójki, gdzie pierwsze miejsce zajęła piosenka Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój”. Takich słów z ust prezydenta chyba nikt się nie spodziewał!

  • Agustin Egurrola: Mocne uderzenie

    Przyznaje, że pomiędzy jurorską trójką krąży pozytywna energia, a emocje podczas występów sięgają zenitu. Za kogo trzyma kciuki Agustin Egurrola w finale "Mam talent!" i... kogo się boi?

  • ...było takie proste. Jego mama Alicja jako nastolatka uprawiała sport wyczynowy. Grała w reprezentacji piłki ręcznej. W wieku 15-lat poznała Macieja Szczęsnego, który trenował piłkę nożną i zapowiadał(...) z Krakowa, potem z Łodzi. Ciężar wychowania chłopców wzięła na siebie matka. Po urodzeniu trójki dzieci wróciła na krótko do piłki ręcznej, ale nie mogła pogodzić treningów z prowadzeniem domu...

  • Monika Mrozowska: Rodzinny patchwork

    Nigdy nie była "weekendową" mamą. Każdą chwilę spędza ze swoimi dziećmi. Ale takie życie jej pasuje. Nie ma poczucia straty.

  • Beata Kozidrak martwi się o mamę. "Słabnie w oczach"

    Tylko nieliczni wiedzą, że Beata Kozidrak (57 l.) przeżywa trudne chwile. Ostatnio przyznała, że jej mama choruje. Dostała niezwykle ważne wsparcie.

  • Rodzinny klan Opania: Ojciec, syn i wnuk

    Ojciec, syn i wnuk. Wszystkich trzech łączy nie tylko nazwisko Opania, lecz także niekwestionowany talent. Nestor rodu, Marian, jest wybitnym artystą. Jego syn Bartosz także ma wyrobione nazwisko. Najmłodszy z całej trójki, Filip, dwa lata temu skończył szkołę aktorską. Mało kto wie jednak, że tak naprawdę wszystko zaczęło się dużo wcześniej...

Zdjęcia na temat: mama trójki
Wideo na temat: mama trójki
  • Steczkowska ostro o matce zamykającej dziecko w samochodzie!

    Jakiś czas temu głośno było o karze, jaką pewna aktorka zastosowała wobec swojego dziecka. Polska gwiazda zostawiła płaczącego 3-letniego malucha samego w samochodzie. W taki obrót sprawy nie może uwierzyć Justyna Steczkowska. Wokalistka jako matka trójki dzieci nie wyobraża sobie takiej sytuacji. "To przykre dla tego maleństwa. Nie wydaje mi się, żeby mama, która kocha swoje dziecko zostawiała

  • "Zawsze warto": Katarzyna Zielińska o Dorocie

    Dorota (Katarzyna Zielińska) Ma 37 lat, pracuje w banku i jest mamą trójki dzieci. Na studiach wyszła za mąż za Łukasza, który obiecując dobrobyt, stopniowo zabierał jej wolność i godność. Za nią wiele trudnych doświadczeń. Codziennie toczy walkę o siebie i swoje dzieci, by w końcu pewnego dnia zrobić pierwszy krok w stronę nowego, lepszego życia.

  • Karolina Malinowska spełnia swoje "szalone" marzenie

    Karolina Malinowska postanowiła spełnić swoje dawne marzenie i rozpoczęła naukę jazdy na motorze - jeszcze w tym roku modelka zamierza podejść do egzaminu na prawo jazdy. Według niej życie polega na ciągłym stawianiu sobie różnego rodzaju wyzwań, czasami także kompletnie szalonych. Ona sama zawsze chciała jeździć na motorze, dotąd jednak uznawała, że nie przyszedł na to jeszcze odpowiedni czas. Na przeszkodzie stały jej m.in. trzy ciąże. – Ja mam trójkę dzieci i nie mam czasu na jesienne...

Dyskusje na temat: mama trójki