• Informacje na temat:

  mama twierdziła

Artykuły na temat: mama twierdziła
 • Joanna Horodyńska twierdzi, że Polacy za bardzo panikują z powodu koronawirusa! "W Mediolanie wciąż można kupić kapelusz"

  Joanny nie mogło oczywiście zabraknąć na mediolańskim Tygodniu Mody. Znana miłośniczka ciuchów pojechała tam niezrażona informacjami o epidemii koronawirusa w tym rejonie.  Horodyńska świetnie się bawi i  wszystko obficie relacjonuje. Na swoim Instagramie stwierdziła jednak, że w Polsce wszyscy przesadzają z tą całą epidemią.   "Z tym koronawirusem to w Polsce trochę przesadzają. Oczywiście...

 • Agnieszka Szulim: Moja szczerość ma granice

  - Nie mam problemów z rozmawianiem o seksie - mówi Agnieszka Szulim. Dziennikarka twierdzi jednak, że nawet jej szczerość ma granice. W swoich publicznych wypowiedziach nigdy nie naruszyłaby intymności bliskich osób.

 • Edyta Górniak przeżywa kolejny dramat! Chodzi o jej mamę

  ...wokalistki. Podejrzewano udar, lecz po kilku dniach wypisano kobietę ze szpitala. Wówczas Edyta mówiła, że martwi się o mamę. Twierdziła, że stanowczo za wcześnie wypuszczono ją do domu. Czy miała rację(...) informator "Faktu", a mama Górniak potwierdza: "To prawda. Nie wiem na razie, kiedy wyjdę. Proszę życzyć mi zdrowia".  Zatem życzymy powrotu do pełni sił! *** Zobacz więcej materiałów:

 • Weronika Książkiewicz: Ciało to moje narzędzie pracy

  - Nie mam problemu z nagością na ekranie - mówi Weronika Książkiewicz. Aktorka rozebrała się w jednym z ostatnich odcinków serialu "Na krawędzi". Fani Książkiewicz byli zaskoczeni, bo jeszcze niedawno aktorka zapowiadała, że nigdy nie pokaże nagiego ciała na ekranie. Twierdziła, że po urodzeniu dziecka trudno jest jej grać sceny erotyczne.

 • Jacek Kopczyński: Nie mam wygórowanych marzeń!

  ...coraz bardziej dumna "Wprawdzie mama usiłowała mi aktorstwo wyperswadować, bo raczej widziała mnie w sędziowskiej todze niż na scenie, ale potem wspierała. Zawsze była i nadal jest surowym widzem(...): narciarstwo, piłkę nożną, sporty wodne.  W jego związku z Patrycją w ostatnim czasie nie było jednak zbyt kolorowo. Tak przynajmniej twierdziła prasa bulwarowa, która sugerowała, że piosenkarka ma...

 • Marta Manowska: Ciągle szukam swojego miejsca

  - Mieszkam już w szesnastym miejscu w swoim życiu - mówi Marta Manowska. Gospodyni programu "Rolnik szuka żony" twierdzi, że mimo licznych przeprowadzek wciąż nie znalazła swojego miejsca na ziemi.

 • Kamil Durczok przed wypadkiem kupił wódkę? Tak twierdzi informator "Super Expressu"

  Ciemne chmury nad Kamilem Durczokiem (51 l.) po kolizji, jaką spowodował pod koniec lipca na autostradzie A1. Kulisy tej sprawy szokują, a nowe doniesienia media brzmią jeszcze bardziej nieprawdopodobnie!

 • Ola Szwed: Formę zawdzięczam dwóm mężczyznom

  Trzy miesiące po porodzie Ola Szwed zachwyca idealną figurą. Twierdzi, że dobrą formę zawdzięcza obdarzonemu dobrym apetytem synowi i partnerowi, który pomaga jej w treningach.

 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska uwielbia być... mamą!

  ...zdrowy (dostał 10 punktów w skali Apgar), a jego mama już dwa miesiące później wróciła do pracy na planie seriali "O mnie się nie martw" i "Barwy szczęścia". Mówiła wtedy, że to żaden wstyd, gdy kobieta czasami powierza opiekę nad swoim dzieckiem niani... - Zachęcam inne mamy, żeby nie miały wyrzutów sumienia, gdy raz na jakiś czas zostawią dziecko z nianią. To nie jest przestępstwo! - twierdziła...

 • Szymon Majewski: Bez brody wyglądam na leszcza

  Jak głosi łacińska maksyma, broda nie czyni filozofem. Zdaniem Szymona Majewskiego może jednak przydać męskości. "Do tej pory wyglądałem na leszcza. Dzięki brodzie zacząłem przypominać chłopa" - twierdzi satyryk.

Zdjęcia na temat: mama twierdziła
Wideo na temat: mama twierdziła
 • Zofia Zborowska narzeka na pracę z mamą

  Córka Wiktora Zborowskiego, Zofia Zborowska (29 l.), po raz pierwszy pracuje ze swoją mamą, Marią Winiarską. Twierdzi, że mama nawet na chwilę nie zapomina, że jest nie tylko jej partnerką sceniczną, lecz także matką - codziennie przynosi do garderoby domowe posiłki, co jest podobno nie do zniesienia!

 • Lara Gessler: To mama miała jaja

  Ojciec dbało o domowe ognisko, mama stawiała na karierę – opowiada Lara Gessler o swojej rodzinie. Córka znanej restauratorki twierdzi, że to dzięki postawie ojca nie odczuwała nadmiernie nieobecności matki. Zawsze szanowała też dokonania zawodowe swojej mamy.

 • Syn Gessler: Gdy mama coś komuś doradzi, od razu zdrowieje

  Syn Magdy Gessler twierdzi, że jego mama posiada wiedzę na temat dawnych przepisów leczniczych, które poprawiają odporność i pomagają pozbyć się różnych dolegliwości zdrowotnych. Restauratorka zawsze chętnie doradza i tłumaczy, co zrobić, by pozbyć się niechcianych objawów. - Zawsze wszystko wie, jest w stanie doradzić i człowiek natychmiast zdrowieje – mówi w rozmowie z agencją Newseria

Dyskusje na temat: mama twierdziła
 • Re: "Na Wspólnej": Bożena Dykiel jest... pod specjalną ochroną!

  Przecież sama w wywiadach mówiła ( a było to kilka lat temu), że musi utrzymywać dzieci ( 2 córki miały wtedy dobrze po 30-tce i miały już swoje dzieci i wg mamusi musiały się nimi zajmować. Do pracy się nie garnęły bo po co- mama da kasę). Pamiętam jak mnie to wtedy wkurzyło. Owszem może pomagać i dawać kasę jak ma takie życzenie. Jej dzieci i jej kasa. Ale ona twierdziła, że musi. Muszą to