• Informacje na temat:

  mama usłyszała

Artykuły na temat: mama usłyszała
 • "Mam talent": Muzyczna odsłona finału 11. edycji

  .... Początkowo coverował znane piosenki, później stwierdził, że spróbuje napisać własny utwór. Jego starszy brat oszalał na punkcie tej piosenki, a mama zapisała Igora na lekcje śpiewu. Występował na(...). Wiesz, po co śpiewasz" - powiedział jej Agustin Egurrola. "Brak słów" - dodała Agnieszka Chylińska. Nastolatka usłyszała trzy głosy na "tak". 

 • "Mam talent": Christina Rae zachwyciła jurorów

  Christina Rae to kolejna uczestniczka 15. sezonu amerykańskiego „Mam talent”, która swoim występem zachwyciła jurorów. 30-latka dzięki złotemu przyciskowi awansowała automatycznie do odcinków na żywo.

 • "Rolnik szuka żony 6": Mama kazała mu wybrać? Burza w internecie!

  ...faworytką. Potem okazało się, że to właśnie ona najbardziej spodobała się jego... mamie. "Od początku był niezdecydowany, a jego mama powiedziała: Nieważne którą, którąś musisz wybrać" - mówiła przed kamerami Marta, opowiadając, co po programie spotkało ją w domu rolnika. "Kiedy przyjechałam, mama Sławka wciąż mówiła: Natalia i co tam u Natalii? Kiedy słyszy się takie słowa...". "Miała być młoda...

 • sanah: Po "Mam talent" byłam załamana

  ...usłyszałam, że ktoś śpiewa. Którego utworu podczas koncertów najbardziej się boisz? - Najtrudniejsza jest dla mnie "Melodia" ( sprawdź! ), bo podwyższa mi się głos, jak wchodzę na scenę. Muszę się(...) słyszałam, że moja jakaś tam prapraprababcia śpiewała. Moja mama też pięknie śpiewa i gra na gitarze, jednak jest samoukiem. Moje młodsze rodzeństwo gra na instrumentach, bo zaczęło się to po mnie...

 • Zaczynała w "Mam talent". Jak dziś wygląda Agata "Dziarma" Dziarmagowska?

  Osiem lat temu Agata Dziarmagowska przedstawiła się szerokiej publice w "Mam talent". Dziś wokalistka działająca jako Dziarma jest nie do poznania. Zobacz jej ostatnie zdjęcia!

 • Córka Madonny: Dzięki, mamo!

  Lourdes, córka Madonny, nie może się doczekać aż skończy 14 lat. Wtedy to sławna mama pozwoli jej pofarbować włosy.

 • Weinstein usłyszał zarzuty, został zwolniony za kaucją

  Producent filmowy Harvey Weinstein, którego wiele kobiet oskarża o molestowanie seksualne, usłyszał w piątek przed sądem w Nowym Jorku zarzuty gwałtu i innych przestępstw seksualnych. Nie ustosunkował się do nich i został zwolniony za kaucją 1 mln dolarów.

 • Mam talent: Artur Cichuta ze Złotym Przyciskiem

  Trzeci castingowy odcinek kolejnej edycji "Mam talent" znów obfitował w wiele atrakcji, nowych talentów, momentów zarówno wzruszających, jak i bardzo zabawnych.

 • Usłyszysz Ras Lutę

  W sklepach jest już płyta "Jeśli słyszysz" - solowy debiut Ras Luty, wokalisty reggae'owej grupy EastWest Rockers.

 • GrubSon: Mam poczucie misji

  Nie używa auto-tune'a, uwielbia A Tribe Called Quest i jest jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce. O kogo chodzi? Oczywiście o GrubSona, który we wrześniu, już za pośrednictwem własnej wytwórni, wypuścił album "Gatunek L". Przy okazji promocji płyty artysta odpowiedział na kilka pytań Interii.

Zdjęcia na temat: mama usłyszała
Wideo na temat: mama usłyszała
 • Usłyszał wyrok za posiadanie narkotyków!

  USA. W kwietniu br. raper Nelly został aresztowany za posiadanie narkotyków. W samochodzie 40-latka policja znalazła m.in. metamfetaminę, marihuanę i kilka sztuk broni. Cornell Haynes, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko muzyka, został wówczas wypuszczony po uiszczeniu kaucji w wysokości 10 tysięcy dolarów. W piątek (11.12) raper stawił się w sądzie i usłyszał wyrok w tej sprawie. Nelly został skazany na 11 miesięcy i 29 dni dozoru kuratorskiego. - To sprawiedliwa i bardzo uczciwa decyzja. Nie...

 • "Taniec z Gwiazdami": Monika Miller w szpitalu!

  - Zawsze muszę sobie coś zrobić... Niestety, dzisiaj po próbach musiałam pojechać do szpitala i ominęły mnie próby generalne! Podczas pasodoble usłyszałam, że coś mi chrupnęło - opowiadała nam Monika Miller. - Pojechałam na rentgen i okazało się, że to znowu pęknięcie obciążeniowe żebra. mam drugie żebro pęknięte do kolekcji - dodała.

 • Monika Miller ma kolejną kontuzję!

  - Zawsze muszę sobie coś zrobić... Niestety, dzisiaj po próbach musiałam pojechać do szpitala i ominęły mnie próby generalne! Podczas pasodoble usłyszałam, że coś mi chrupnęło - opowiadała nam Monika Miller. - Pojechałam na rentgen i okazało się, że to znowu pęknięcie obciążeniowe żebra. mam drugie żebro pęknięte do kolekcji - dodała.

Dyskusje na temat: mama usłyszała
 • Re: ​"Ranczo": Mroczne tajemnice Danuty Szaflarskiej wychodzą na jaw...

  starsza córka Szaflarskiej Maria Ekiert z kolei usłyszała od mamy - "urodziłam cie, bo akurat nie grałam", potem w wieku czterech lat wylądowała w prewentorium (przechowalnia dla dzieci), następnie(...) bliskiego kontaktu, dlatego jej ojciec, po rozwodzie z mama kupił mieszkanie na Starym Mieeście, żeby córka po lekcjach u niego odrabiała zadanie domowe, dzięki Kiliańskiemu jego córka nauczyła się