• Informacje na temat:

  mamy talent

Artykuły na temat: mamy talent
 • Barbara Wypych: Talent, szczęście, pracowitość

  Pięć lat temu obroniłaś dyplom w PWSFiTV w Łodzi, a zdążyłaś już zagrać w wielu produkcjach. Talent, szczęście? Barbara Wypych: - I pracowitość. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy młody aktor ma(...) w ten zawód. Nie na wszystko mamy wpływ. Bywa, że w naszym poczuciu, jakaś próba jest nieudana, a potem okazuje się, ze dostaliśmy te role, i odwrotnie. Należy działać w zgodzie ze sobą i poczuciem...

 • "Mam talent": Luqo Art i Malwina Kowalowicz w finale. Zadecydowało "serce mamy"

  Luqo Art i Malwina Kowalowicz awansowali do finału 12. edycji "Mam talent". Kto zachwycił jurorów?

 • "Mam talent" nie wróci jesienią do TVN. Co dalej z 13. edycją?

  W związku z pandemią koronawirusa TVN podjął decyzję, że jesienią nie pojawi się kolejna edycja popularnego show "Mam talent". To oznacza, że pracę stracą jurorzy Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola.

 • "Mam talent": Dlaczego Agnieszka Chylińska odrzuciła Ukeboya?

  Sporym zaskoczeniem dla widzów "Mam talent" była decyzja Agnieszki Chylińskiej, która do finału przepuściła 11-letnią akrobatkę Malwinę Kowalowicz, odrzucając jednocześnie tak mocno wychwalanego wcześniej wokalistę Dawida "Ukeboya" Jędrusika.

 • Łowca talentów

  W odróżnieniu od Kuby Wojewódzkiego, Robert Kozyra bardziej koncentruje się na uczestnikach Mam talent!" niż na sobie.

 • Marcin Sójka "Kilka prawd": Zmarnowany talent

  Sam sukces w talent show nie wystarczy i przekonaliśmy się o tym już wielokrotnie. Jednocześnie wydaje się, że ostatnio muzycy wypływający z programów telewizyjnych wykazują się coraz większą(...) prostego, popowego utworu, mającego na celu ukazać, z jak wrażliwym artystą mamy do czynienia. Cóż, Sójka zupełnie się tu wykłada. Słysząc taki dwuwers jak "Jak się w jesieni uczuć nauczyć praw?/Pachnący...

 • "Mam talent": Zwycięstwo braci Kłeczek to ustawka? Mamy komentarz

  ...​Pierwszy półfinałowy odcinek dziesiątej edycji "Mam talent" wygrali bracia Kamil i Krystian Kłeczek. Jak zauważyli internauci, akrobaci wielokrotnie współpracowali ze stacją TVN oraz jurorem programu, Agustinem Egurrolą. Dzięki temu ostatniemu uczestnicy już na castingu awansowali do półfinału.

 • "Mam talent": Mamy zwycięzcę!

  ...19-letni wokalista Kacper Sikora z Dźwirzyna wygrał czwartą edycję programu "Mam talent" i zgarnął 300 tysięcy złotych.

 • Mają talent. Mamy problem

  Muzyczni bohaterowie programu "Mam talent" co weekend uwodzą nas swoimi wyjątkowymi głosami. Nie tylko mają talent, ale i fantastycznie z niego korzystają. Tylko że w pewnym momencie dotrą do ściany, z którą nie poradzili sobie Georgina Tarasiuk (laureatka "Szansy na sukces" w bardzo młodym wieku), Alicja Janosz, Ewelina Filnta, Krzysztof Zalewski czy Maciej Silski.

 • Niepokonany "Mam talent!"

  ..."Mam talent!" przyciągnął najwięcej widzów podczas minionego weekendu.

Zdjęcia na temat: mamy talent
Wideo na temat: mamy talent
Dyskusje na temat: mamy talent