• Informacje na temat:

  manager roku

Artykuły na temat: manager roku
 • Ryszard Rynkowski miał zaśpiewać za Wodeckiego! Głos zabrał manager!

  ...z gazetą znajomy gwiazdora. Chodzi tu oczywiście o incydent z listopada 2016 roku, gdzie doszło do domowej awantury. Gwiazdor biegał w nocy wokół swego domu w Zbicznie koło Brodnicy z naładowaną bronią(...). Postanowiliśmy jednak potwierdzić tę informację u managera Rynkowskiego, który wydawał się wzburzony całą sytuacją. "Nic mi o tym nie wiadomo. Piąty raz o tym słyszę i nie chce już o tym rozmawiać...

 • "Hell's Kitchen": Amaro z pięcioma Miss Polski

  Wojciech Modest Amaro ma niewiarygodne szczęście. Już w najbliższym odcinku "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni" odwiedzi go pięć pięknych pań z tytułem Miss Polski! Degustacja dań nie była jedynym powodem ich wizyty... Wiemy, dlaczego pojawią się w piekielnej restauracji!

 • Iwona Węgrowska: HALO! Jest rok 2014. Od ponad roku jestem mężatką. Pobudka. Halo

  ...materiały takie jak zdjęcia czy nowe produkcje muzyczne" - pisze. "HALO! Jest rok 2014. Od ponad roku jestem mężatką, pracuję nad nowymi kompozycjami, nową stylistyką, mam przy sobie całkowicie nowy zespół. Moim managerem jest członek zespołu Trubadurzy. Pracuję z doświadczonymi muzykami, reżyserami dźwięku i innymi wybitnymi artystami. Mimo wielu zagranicznych propozycji wciąż jestem w Polsce i to...

 • "Difret": 14-latka porwana, zamknięta i zgwałcona

  Hirut wybiega ze szkoły. Ma dopiero 14 lat, niebieską spódniczkę do kostek, fioletowy sweter, warkocze i zeszyt w ręku. Zajeżdża jej drogę kilku mężczyzn na koniach. Za jednego z nich nie chciała wyjść za mąż. Wystarczy, że straci dziewictwo i będzie musiała zostać jego żoną. Zostaje więc porwana, zamknięta, zgwałcona. Straci godność, zyska męża. "Tradycja telefy ma tysiące lat, ale nie jest wyłącznie afrykańskim problemem" - tłumaczy etiopski reżyser, Zeresenay Mehari.

 • Tak wygląda miesiąc miodowy Robin Wright i jej młodszego o 13 lat męża

  Gwiazda filmu "House of Card" Robin Wright (52 l.) spędza miesiąc miodowy na Ibizie ze swoim świeżo poślubionym trzecim mężem Clementem Giraudetem (39 l.) - na co dzień managerem do spraw obsługi(...). Wybranek gwiazdy w 2008 roku ukończył studia biznesowe na Uniwersytecie w Bedfordshire. Tytuł magistra zdobył na EDC Paris Business School.

 • Miłość na scenie w cenie

  Czy warto mieszać sferę zawodową i prywatną? Z tym problemem mierzy się nie tylko korporacyjny project manager romansujący z nową księgową, ale także muzycy.

 • "Boli mnie szyja, bolą mnie nogi i plecy". Aktorka walczy z nieuleczalną chorobą

  Pod koniec 2018 roku Selma Blair wyznała, że zmaga się ze stwardnieniem rozsianym. Od tamtej pory aktorka publicznie opowiada o swojej walce z nierównym przeciwnikiem. Na swoim Instagramowym profilu w szczerych słowach opisuje życie z SM. Bez owijania w bawełnę.

 • Nowy film Larsa von Triera

  Lars von Trier ( "Idioci" , "Dogville" , "Manderlay" ) zdradził, że w lutym 2006 roku rozpocznie zdjęcia do swojego kolejnego filmu, komedii "The Manager of It All" - poinformował serwis "Screen Daily".

 • "Barwy szczęścia" pokonały wszystkich!

  Wśród seriali codziennych minionej wiosny palma pierwszeństwa należała do “Barw szczęścia" (TVP2), które w przyszłym roku będą świętować 10-lecie istnienia. Hit stworzony przez duet Ilona Łepkowska-Tadeusz Lampka gromadził od poniedziałku do piątku o godz. 20.05 średnio 3,48 mln widzów przy 22,47 proc. udziału w rynku.

 • Odeszli w tym roku...

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in.: Jan Machulski, Stanisław Różewicz, Zbigniew Zapasiewicz i Marek Walczewski. W czerwcu kinomani na całym świecie przeżywali tragiczną śmierć Farrah Fawcett. We wrześniu pożegnaliśmy z kolei legendę amerykańskiego kina - Patricka Swayze'ego. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

Zdjęcia na temat: manager roku
Wideo na temat: manager roku
 • Kelly Clarkson jest w ciąży!

  Kelly Clarkson pochwaliła się tą radosną informacją na jednym z portali społecznościowych... Piosenkarka zaledwie miesiąc temu wyszła za mąż. Miejsce i datę ślubu udało jej się utrzymać w tajemnicy. Jej wybrankiem został Brandon Blackstock - manager Reby McEntire i syn własnego managera wokalistki. Karierę muzyczną Clarkson rozpoczęła od zwycięstwa w amerykańskiej edycji Idola w 2002 roku. W 2003