• Informacje na temat:

  mandaryna i fabienne

Artykuły na temat: mandaryna i fabienne
 • Mandaryna: Córka idzie w jej ślady!

  Fabienne Wiśniewska powoli wyrasta na gwiazdę. Niedawno jej pojawienie się na salonach wywołało sporą sensację...

 • Wiśniewski kontra Mandaryna

  W sądzie w Pruszkowie odbyła się pierwsza rozprawa o ograniczenie Marcie "Mandarynie" Wiśniewskiej (29 l.), byłej żonie Michała (35 l.), władzy rodzicielskiej nad dziećmi: Fabienne (4 l.) i Xavierem (5 l.).

 • Mandaryna zakochana! „Nie afiszujemy się, ale też nie mamy nic do ukrycia”

  Marta „Mandaryna” Wiśniewska (39 l.) w końcu znalazła szczęście w miłości. Jak czytamy w „Rewii”, spotyka się obecnie z pewnym prawnikiem. „Nie afiszujemy się, ale też nie mamy nic do ukrycia” – opowiada.

 • Była żona Michała Wiśniewskiego, lidera Ich Troje, Marta Mandaryna Wiśniewska odżyła po rozstaniu z mężem...

 • Mandaryna: Nie oddałabym Michałowi dzieci na święta!

  Mandaryna i Michał po rozwodzie raczej nie pałają do siebie zbyt wielką sympatią. Łączą ich jednak wspólne dziec: Xavier i Fabienne, o których co chwila się kłócą. Sytuacja zaognia się m.in(...)". Mandaryna nie ukrywa, że ma spore obawy, gdy zawozi dzieci do Michała. Sugeruje, że nigdy nie ma pewności, czy Wiśnia odwiezie je z powrotem na czas. "Jest pewien strach, gdy wybija pewna godzina...

 • Mandaryna w słonecznym patrolu

  Mandaryna (29 l.), Xavier (5 l.) i Fabienne (4 l.) spędzili weekend w Krynicy Morskiej. Dla całej trójki był to fantastyczny wypoczynek i zabawa. Ale nie tylko - cała rodzina wzięła udział w Letniej Szkole Ratownictwa, której celem jest propagowanie wśród dzieci bezpiecznego zachowania nad wodą - pisze "Super Express".

 • Mandaryna odwołała ślub!

  Mandaryna po małżeństwie z Michałem Wiśniewskim boi się ponownie wyjść za mąż. Swój ślub z Michałem Szatkowskim, planowany na wiosnę przyszłego roku, odwołała! Chce jeszcze poczekać, przynajmniej rok - pisze jeden z magazynów.

 • Michał Wiśniewski kontra Mandaryna

  Na oficjalnej stronie internetowej zespołu Ich Troje pojawił się list kierowany do Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej, którego treść możecie przeczytać poniżej. Jak można się domyślić, jego autorem jest Michał Wiśniewski, były mąż piosenkarki i ojciec dwójki jej dzieci, Fabienne i Xaviera.

 • Mandaryna jest chora

  Nowa miłość Marty, Michał Szatkowski, jeszcze do niedawna nauczyciel WF-u chce mieć z nią dziecko, to chyba jednak nie jest możliwe... Mandaryna ma cukrzycę pierwszego typu, insulinozależną, którą stwierdzono u niej po urodzeniu Fabienne - pisze "Świat&Ludzie". Po ciąży zaczęła nagle chudnąć, w dwa tygodnie straciła dwanaście kilogramów. Początkowo cieszyła się, że tak szybko pozbyła się...

 • Piosenkarka Marta "Mandaryna" Wiśniewska (28 lat) pozbierała się po rozstaniu z liderem Ich Troje Michałem Wiśniewskim (34 lata). Zmieniła fryzurę, zaśpiewała na festiwalu "Top Trendy" i postanowiła wreszcie odpocząć.

Zdjęcia na temat: mandaryna i fabienne
Wideo na temat: mandaryna i fabienne
 • Mandaryna wraca do najgorszego dnia swojego życia! "Zderzyłam się z czołgiem"

  Mandaryna nie daje o sobie zapomnieć. Celebrytka wróciła na scenę muzyczną z nowym singlem "Not Perfect". W wywiadzie dla Wideoportalu wyjaśniła, jak mocno na jej życiu zaważyło wydarzenie z 2005(...). "Zderzyłam się z czołgiem, musiałam znaleźć życie na nowo" - wspomina. Przy okazji Mandaryna opowiedziała też o swoich relacjach z byłym mężem. Nie ukrywa, że nie należą one do najłatwiejszych. Przyznała

 • Marta Wiśniewska chwali syna: Właśnie pisze książkę

  Fabienne i Xavier, dzieci Mandaryny i Michała Wiśniewskiego, w ostatnim czasie otrzymali wyróżnienie Ministerstwa Edukacji Narodowej za międzynarodowe sukcesy taneczne. Ich mama nie kryje, że(...) internetu, zaczął pisać książkę, pisze do różnych portali, zna wszystkich piłkarzy i wszystko o piłce wie - zdradza Mandaryna. (WideoPortal/x-news)

 • Lily

  Lily jest ekscentryczką. Żyje według swojego własnego kaprysu ale w harmonii z naturą w domu swojej matki na wsi. Jej starsza siostra Clara mieszka w Paryżu razem z mężem, początkującym prawnikiem. Kiedy matka umiera, Lily nie może być zostawiona sama sobie, co udowadniają efekty krótkiego "okresu próbnej samodzielności". Clara postanawia wprowadzić się do domu na wsi. Opieka nad Lily wywraca jej życie prywatne i zawodowe do góry nogami. Pod wpływem młodszej siostry re-definiuje swoje życie i...