• Informacje na temat:

  mandaryna i michał szatkowski

Artykuły na temat: mandaryna i michał szatkowski
 • Michał opowiada o Mandarynie

  Michał Szatkowski (25 l.), nowy chłopak Marty Wiśniewskiej (30 l.), ma duże parcie na szkło.

 • Mandaryna i Michał oficjalnie

  Marta Wiśniewska (29 l.) łączy pracę z miłością. Na dniach otworzy szkołę tańca w Oleśnicy, rodzinnym mieście Michała Szatkowskiego (25 l.), swojego nowego chłopaka.

 • Dlaczego Mandaryna rozstała się z Michałem?

  Jeszcze niedawno Michał Szatkowski opowiadał w prasie o wspólnych planach z Mandaryną . Tymczasem kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że nie są już parą. Co się stało? Byłych kochanków poróżniły podobno wspólne interesy.

 • Z miłości do Mandaryny

  Chłopak Mandaryny Michał Szatkowski ujawnił, że para poważnie myśli o małżeństwie.

 • Mandaryna rezygnuje ze śpiewania?

  ...do niej... W tanecznym biznesie pomaga Mandarynie jej siostra Małgosia oraz obecny życiowy partner Michał Szatkowski. "Mam teraz piękny okres w życiu i czuję się naprawdę szczęśliwa" - podkreśla(...)Wszystko wskazuje, że tak, bo Mandaryna stała się prawdziwą biznesmenką i większość czasu poświęca na swoje szkoły tańca, funkcjonujące pod nazwą Mandaryna Dance Studio. Szkoły, a nie szkołę, bo...

 • Dla Mandaryny rzucił wszystko

  Michał Szatkowski (25 l.) nie kryje swojej miłości do Mandaryny (29 l.). Dla niej jest gotów zrobić wszystko. Nawet rzucić rodzinne strony, pracę, przyjaciół i rodzinę - informuje "Super Express".

 • Mandaryna rozstała się z facetem

  To kolejne głośne rozstanie w polskim show-biznesie. Marta "Mandaryna" Wiśniewska (31 l.), po dwóch latach znajomości, rozstała się ze swoim partnerem Michałem Szatkowskim. Teraz chce poświęcić się karierze estradowej.

 • Mandaryna mogła umrzeć!

  Te wakacje mogły się dla niej skończyć tragicznie. W środę (6 sierpnia) rano Marta 'Mandaryna' Wiśniewska (30 l.) w ciężkim stanie trafiła do szpitala w Pucku.

 • Mandaryna wraca do śpiewania

  ...- spotkało się z ciepłym przyjęciem. Obecnie Wiśniewska pracuje nad nową płytą. Nad jej zawodowymi sprawami czuwa życiowy partner, Michał Szatkowski, od niedawna menedżer. Konkurencyjny "Fakt" donosi(...) u zagranicznych nauczycieli" - potwierdza Szatkowski w rozmowie z gazetą. Zobacz , jak Mandaryna zaśpiewała w Sopocie.

 • W środę (6 sierpnia) Marta Wiśniewska (30 l.) trafiła do szpitala w Pucku z ciężkim zatruciem. Tymczasem jej chłopak Michał Szatkowski (26 l.) woli wylegiwać się na plaży, niż towarzyszyć swojej ukochanej.

Zdjęcia na temat: mandaryna i michał szatkowski
Wideo na temat: mandaryna i michał szatkowski
 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...