• Informacje na temat:

  mandaryna i michał wiśniewski

Artykuły na temat: mandaryna i michał wiśniewski
Zdjęcia na temat: mandaryna i michał wiśniewski
Wideo na temat: mandaryna i michał wiśniewski
 • Mandaryna zmęczona ciągłymi komentarzami odnośnie Michała Wiśniewskiego

  Do dziś fani Michała Wiśniewskiego i Mandaryny z rozrzewnieniem wspominają ich małżeństwo. Zastanawiają się, czy możliwe jest, aby do siebie wrócili. Michał Wiśniewski mówił przed laty otwarcie, że Mandaryna była miłością jego życia i zawsze pozostanie jej przyjacielem. - Dla mnie to jest przeszłość zupełnie zamknięta. Natomiast my się z Michałem "kumplujemy". (Wideoportal/x-news)

 • Wiśniewski: Zawsze będę największym przyjacielem Mandaryny i Ani Świątczak

  Michał Wiśniewski zdradził w programie "Gość Red Carpet TV", że wraz ze swoimi poprzednimi małżonkami Martą "Mandaryną" Wiśniewską i Anną Świątczak wspierają się wzajemnie. Z perspektywy czasu może trzeźwo spojrzeć na ich wspólne, często niełatwe relacje. Zapewnił, że do końca mogą na niego liczyć. Piosenkarz nie wspomniał natomiast o swojej pierwszej żonie - Magdzie Femme. (Wideoportal/x-news)

 • Wiśniewski znów dogryza byłej: Wziąłem LSD i ożeniłem się z Magdą Femme!

  Michał Wiśniewski zmienia swój wizerunek wraz z pojawieniem się jego nowej płyty. Zrezygnował z czerwonych włosów, kolczyków i cekinów. Nie zrezygnował jednak z dogryzania swoim byłym żonom. Ostatnio w programie Łukasza Jakóbiaka też nie mógł sobie odmówić tej "przyjemności". Michał przestrzega przed braniem narkotyków w dość specyficzny sposób! "Raz wziąłem tabletkę LSD i ożeniłem się z Magdą