• Informacje na temat:

  mandaryna jej cukrzyca

Artykuły na temat: mandaryna jej cukrzyca
 • Mandaryna zaakceptowała chorobę

  ...tygodnie straciła kilkanaście kilogramów, znacznie pogorszył się jej wówczas wzrok (okulista stwierdził wadę minus pięć dioptrii). "Ta choroba jest bardzo przebiegła. Niestety, nie można z nią walczyć, bo efekty tego starcia mogą być marne. Trzeba ją zaakceptować" - mówi w rozmowie z "Faktem" Mandaryna. Leczenie cukrzycy wymaga stałego podawania insuliny. Tancerka i wokalistka musi mieć zawsze przy...

 • Marta "Mandaryna" Wiśniewska (28 lat) trafiła w poniedziałek, 25 września, do warszawskiego szpitala. Odezwała się cukrzyca, na którą artystka choruje od trzech lat.

 • Mandaryna używa pompki

  Chora na cukrzycę Marta "Mandaryna" Wiśniewska (28 lat) zaczęła używać pompki insulinowej. To elektroniczne urządzenie działające 24 godziny na dobę podaje dawki insuliny odpowiednie do potrzeb organizmu.

 • Mandaryna (28 lat) wystartowała w organizowanym przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy maratonie pod hasłem "Policz się z cukrzycą". Wokalistka jest cukrzyczką od trzech lat i dlatego chętnie(...)! Zaczesałam włosy do tyłu na gładko, żeby było wygodnie i sportowo. Poza tym na dworze było zimno i wiał silny wiatr, dlatego tak się opatuliłam" - tłumaczy Mandaryna. "Biegło mi się doskonale. W przyszłym...

 • Mandaryna mogła umrzeć!

  Te wakacje mogły się dla niej skończyć tragicznie. W środę (6 sierpnia) rano Marta 'Mandaryna' Wiśniewska (30 l.) w ciężkim stanie trafiła do szpitala w Pucku.

 • Mandaryna dla chorych dzieci

  Na oddziale onkologicznym szpitala im. Marii Konopnickiej w Łodzi z okazji Dnia Dziecka pojawiła się Marta "Mandaryna" Wiśniewska.

 • Marta Wiśniewska: Mogę liczyć tylko na siebie

  Covid-19 wywołuje uzasadniony strach. W grupie podwyższonego ryzyka znajdują się osoby chore przewlekle, a do takich należy Marta Wiśniewska, która od wielu lat choruje na cukrzycę. To nie jedyny powód do zmartwień drugiej żony Michała Wiśniewskiego. Od przeszło dwóch miesięcy szkoła tańca Mandaryna Dance Studio nie prowadzi zajęć tanecznych, a tym samym Marta znalazła się w trudnej sytuacji...

 • Stanisław Jędryka: Do końca nie dowiedział się, kim był jego ojciec

  ...nie dało się już tak łatwo naprawić, ale stopniowo zbliżali się do siebie. Któreś wakacje Staszek spędził w Opocznie, gdzie Helena zamieszkała w domu swojej siostry. Odtąd chłopiec zaakceptował swoją...

 • Michał Wiśniewski wróci do Mandaryny?

  ..."Życie na gorąco" donosi, że być może Michał Wiśniewski i jego była żona Marta "Mandaryna" Wiśniewska jeszcze się zejdą. Dlaczego?

 • Nowy biust "Mandaryny"

  Marta Wiśniewska, żona Michała Wiśniewskiego, powiększyła sobie biust. Operacja kosztowała ją blisko 10 tysięcy złotych."Mogę chodzić bez stanika" - chwali się teraz wokalistka, znana z solowej płyty "Mandaryna.com". Wiśniewska operację powiększenia biustu przeprowadziła na początku 2004 roku.

Wideo na temat: mandaryna jej cukrzyca
 • Mandaryna o swojej chorobie!

  Marta Wiśniewska od lat choruje na cukrzycę typu pierwszego, która wymaga stałego podawania insuliny. O tym, jak ciężko jest jej z nią żyć opowiedziała oczywiście przed kamerami... (Źródło: TTV/x-news)