• Informacje na temat:

  mandaryna koncerty

Artykuły na temat: mandaryna koncerty
 • Mandaryna odwołuje koncerty w USA!

  ...przedsięwzięcie, postanowiliśmy niestety odwołać swój udział w trasie". "Informujemy jednak, że już po 15 listopada Mandaryna pojawi się w Stanach, aby 22 listopada wziąć udział w festiwalu muzyki dance w Chicago, u boku takich gwiazd, jak Scooter, Groove Coverage, Sylver czy Ian van Dahl i przy tej okazji zagra również przesunięte o trzy tygodnie koncerty w Chicago, Nowym Jorku i w New Jersey...

 • Mandaryna na scenie z córką: Emocje były duże

  Mandaryna była jedną z gwiazd koncertu The Rewind Tour, który odbył się w połowie listopada w COS Torwar w Warszawie. Na scenie przypomniała swoje największe hity oraz znane covery z lat 90. Marta Wiśniewska przyznaje, że przed występem towarzyszyły jej ogromne emocje.

 • Mandaryna już tak nie wygląda. Zobaczcie, co zmieniła

  Marta Wiśniewska, znana polskim fanom jako Mandaryna, przeszła metamorfozę. Chociaż sama się jeszcze tym nie pochwaliła, do sieci trafiły już zdjęcia, na których widać jej nową fryzurę! Mimo że zmienił się tylko kolor włosów, kobieta wygląda zupełnie inaczej! Zobaczcie.

 • Mandaryna dementuje

  Marta Wiśniewska, lepiej znana jako Mandaryna, wystosowała w piątek, 12 sierpnia, specjalny list otwarty, skierowany do redakcji jednego z magazynów dla mężczyzn. Piosenkarka, która zrobiła niedawno specjalną sesję zdjęciową dla tego pisma, zarzuca mu teraz manipulację i rozpowszechnianie kłamliwych informacji na jej temat, dotyczących głównie kryzysu jej małżeństwa.

 • Mandaryna wróciła na dobre. Zobacz teledysk "Not Perfect"

  Poniżej możecie zobaczyć gorący teledysk "Not Perfect", którym na scenę muzyczną wróciła Marta "Mandaryna" Wiśniewska.

 • Mandaryna wraca z nową piosenką "Not Perfect"

  Wydawało się, że kariera muzyczna Marty Wiśniewskiej na zawsze została pogrzebana. Tymczasem Mandaryna po serii gorąco przyjętych występów właśnie zapowiedziała premierę nowej piosenki.

 • Mandaryna wróciła na scenę. Dzikie szaleństwo we Wrocławiu

  Tłumy ludzi pojawiły się w gejowskim klubie HAH we Wrocławiu, by zobaczyć powrót na scenę Marty Wiśniewskiej, która popularność zdobyła jako Mandaryna.

 • "Artyści Przeciw Nienawiści": Beata Kozidrak i Bajm, Mandaryna i inni

  Kolejnych ponad 20 wykonawców dołączyło do składu specjalnego koncertu "Artyści Przeciw Nienawiści". Wśród nich znaleźli się m.in. Beata Kozidrak z grupą Bajm, Honorata Skarbek oraz Mandaryna, była żona Michała Wiśniewskiego.

 • Mandaryna podbija świat!

  W połowie października rozpocznie się amerykańska trasa koncertowa Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej. Później piosenkarka wystąpi w Polsce, a w międzyczasie wybiera się na koncerty do Niemiec!

 • Mandaryna da radę

  Pogłoski o śmierci artystycznej Marty Wiśniewskiej okazały się przedwczesne. Była żona lidera Ich Troje cały czas pracuje nad nową płytą, a kalendarz wypełniają koncerty.

Wideo na temat: mandaryna koncerty
 • Mandaryna w trudnej sytuacji!

  W 2018 roku Mandaryna poinformowała, że po kilku latach wznawia koncertowanie. Zaplanowała wówczas serię występów w klubach tanecznych. Również na 2020 rok miała grafik wypełniony po brzegi. Pandemia koronawirusa zatrzymała ją jednak w domu. - Rok wyjęty z życia koncertowego będzie bardzo ciężki. Koncerty, które miałam zagrać w marcu przełożyłam na sierpień. Części w ogóle nie zagram - wyznała