• Informacje na temat:

  mandaryna piersi

Artykuły na temat: mandaryna piersi
 • Mandaryna powiększyła piersi!

  Marta promuje obecnie nową płytę, na tę okoliczność pojawia się więc chętnie w mediach. Rozmawia o wszystkim: o rozwodzie, dzieciach. U Kuby opowiedziała o swoich sztucznych piersiach, za które(...) oczywiście o jej słynnym występie w Sopocie. Mandaryna zapewniła jednak, że nie zamierza rezygnować ze śpiewania... To już klasyk: Zobacz również: To on jest nowym facetem Mandaryny...

 • Mandaryna kontratakuje

  W czołówce listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce nie zaszły poważne zmiany. Jednak ciekawe rzeczy dzieją się na zapleczu pierwszej dziesiątki. Zwycięzcą tygodnia można obwołać Martę Wiśniewską, gdyż jej debiutancka solowa płyta "Mandaryna.com", wydana na początku sierpnia, awansowała aż o 27 miejsc!

 • Mandaryna o operacji powiększenia piersi

  Mandaryna na powiększenie piersi wydała 15 tys. złotych. Nie żałuje. Dużo czasu musiało jednak upłynąć, zanim w pełni mogła cieszyć się ze sztucznego biustu. "Takie zabiegi są bolesne" - mówi w wywiadzie dla "Dziennika". "Może nie tyle sam zabieg, bo jest się wtedy przecież w narkozie, co przebudzenie po nim. To nie jest miłe doświadczenie. Wszystko boli, trudno oddychać, nie można poruszać...

 • "To, co robię, musi być świeże i progresywne"

  O drugiej solowej płycie, planach własnej wytwórni, preferencjach muzycznych i literackich oraz o tym, jak udaje mu się godzić prowadzenie firmy, audycji w radiu i nagrywanie, opowie nam Proceente - dumny reprezentant Szybkiego Szmalu, wytrawny melanżownik i jednocześnie jeden z ciekawszych tekściarzy w polskim rapie. Z raperem rozmawiał Michał Thomeczek ("Magazyn Hip Hop").

 • Mandaryna: Znalazłam miłość

  Mandaryna w końcu znalazła szczęście u boku fotografa Wojtka Bąkiewicza . Z byłym mężem, Michałem Wiśniewskim, udało jej się natomiast porozumieć.

 • "Z klasą i fasonem"

  Krakowska Firma to czołówka ulicznego hip hopu. Ich wydane w 2005 roku "Nielegalne rytmy" rozeszły się bez żadnej promocji lepiej niż większość płyt wypuszczonych w tym czasie przez wielkie wytwórnie. Na czym polega siła zespołu, próbował odpowiedzieć Szymon Jadczak, któremu Kali, Boski i Tadek, członkowie Firmy, opowiedzieli również o traktowaniu dziennikarzy, nowej płycie, na której nie zarapuje na pewno Mezo, skradzionym hip hopie, pobycie w więzieniu i popularności składu w zakładach...

 • Doda usunie implanty?

  Wieść o szkodliwych implantach piersi, wszczepionych tysiącom kobiet, wstrząsnęła światem. Czy polskie gwiazdy także noszą w stanikach... tykające bomby zegarowe?

 • Nowy biust "Mandaryny"

  Marta Wiśniewska, żona Michała Wiśniewskiego, powiększyła sobie biust. Operacja kosztowała ją blisko 10 tysięcy złotych."Mogę chodzić bez stanika" - chwali się teraz wokalistka, znana z solowej płyty "Mandaryna.com". Wiśniewska operację powiększenia biustu przeprowadziła na początku 2004 roku.

 • Lawrence przyłapana została przez paparazzich w drodze na jedną z londyńskich imprez. Niestety, nie obyło się bez wpadki. Ogromny dekolt odsłonił pierś amerykańskiej gwiazdy... Mandaryna po(...) piersi taśmą klejącą. Wyszło paradnie... Obok koszmarnych butów Joanny Horodyńskiej od Diora trudno było przejść obojętnie na urodzinach jednego z plotkarskich magazynów... Podbój Francji...

 • Chcesz poznać choroby gwiazd?

  Po epidemii na widowiska o gwiazdach, które tańczą i śpiewają, przyszedł czas na program o tym, jak oni chorują, czyli "Aleja Gwiazd na L-4".