• Informacje na temat:

  mandaryna sopot

Artykuły na temat: mandaryna sopot
 • Mandaryna powraca na scenę

  Zapomniana już nieco Marta Wiśniewska, która popularność zdobyła jako Mandaryna, po dłuższej przerwie wraca na muzyczną scenę.

 • Mandaryna: Specjalny show w Sopocie

  W sobotę, 3 września, sześciu polskich wykonawców będzie rywalizować o Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności, podczas Sopot Festival. Jednym z uczestników jest Mandaryna, która opowiedziała nam o swoich szansach na zwycięstwo.

 • Mandaryna na scenie z córką: Emocje były duże

  Mandaryna była jedną z gwiazd koncertu The Rewind Tour, który odbył się w połowie listopada w COS Torwar w Warszawie. Na scenie przypomniała swoje największe hity oraz znane covery z lat 90. Marta Wiśniewska przyznaje, że przed występem towarzyszyły jej ogromne emocje.

 • Mandaryna już tak nie wygląda. Zobaczcie, co zmieniła

  Marta Wiśniewska, znana polskim fanom jako Mandaryna, przeszła metamorfozę. Chociaż sama się jeszcze tym nie pochwaliła, do sieci trafiły już zdjęcia, na których widać jej nową fryzurę! Mimo że zmienił się tylko kolor włosów, kobieta wygląda zupełnie inaczej! Zobaczcie.

 • Mandaryna wróciła na dobre. Zobacz teledysk "Not Perfect"

  Poniżej możecie zobaczyć gorący teledysk "Not Perfect", którym na scenę muzyczną wróciła Marta "Mandaryna" Wiśniewska.

 • Mandaryna wróciła na scenę. Dzikie szaleństwo we Wrocławiu

  Tłumy ludzi pojawiły się w gejowskim klubie HAH we Wrocławiu, by zobaczyć powrót na scenę Marty Wiśniewskiej, która popularność zdobyła jako Mandaryna.

 • Mandaryna wraca z nową piosenką "Not Perfect"

  Wydawało się, że kariera muzyczna Marty Wiśniewskiej na zawsze została pogrzebana. Tymczasem Mandaryna po serii gorąco przyjętych występów właśnie zapowiedziała premierę nowej piosenki.

 • Wiśniewski: Odradzałem Mandarynie

  Nie milkną echa głośnego występu Mandaryny na Sopot Festivalu, który zakończył się jej kompromitacją i wygwizdaniem przez sporą część publiczności. Mąż wokalistki, Michał Wiśniewski z Ich Troje, mówi teraz, że odradzał Mandarynie występ w Sopocie.

 • "Artyści Przeciw Nienawiści": Beata Kozidrak i Bajm, Mandaryna i inni

  Kolejnych ponad 20 wykonawców dołączyło do składu specjalnego koncertu "Artyści Przeciw Nienawiści". Wśród nich znaleźli się m.in. Beata Kozidrak z grupą Bajm, Honorata Skarbek oraz Mandaryna, była żona Michała Wiśniewskiego.

 • Mandaryna bez konkurencji

  Mimo porażki na Sopot Festival, nowa płyta Mandaryny "Mandaryna.com2me" sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Na oficjalnej liście OLiS nowe nagrania żony Michała Wiśniewskiego po raz drugi z rzędu znalazły się na 1. miejscu.

Wideo na temat: mandaryna sopot
 • Mandaryna wraca do najgorszego dnia swojego życia! "Zderzyłam się z czołgiem"

  Mandaryna nie daje o sobie zapomnieć. Celebrytka wróciła na scenę muzyczną z nowym singlem "Not Perfect". W wywiadzie dla Wideoportalu wyjaśniła, jak mocno na jej życiu zaważyło wydarzenie z 2005(...). "Zderzyłam się z czołgiem, musiałam znaleźć życie na nowo" - wspomina. Przy okazji Mandaryna opowiedziała też o swoich relacjach z byłym mężem. Nie ukrywa, że nie należą one do najłatwiejszych. Przyznała