• Informacje na temat:

  manhattanie

Artykuły na temat: manhattanie
 • Parapetówa na Manhattanie

  "Człowiek na krawędzi" , reż. Asger Leth, USA 2012, dystrybutor: Monolith Films, premiera kinowa: 27 stycznia 2012

 • Polskie kino na Manhattanie

  Rozpoczynający się w piątek na Manhattanie przegląd dokonań polskiej kinematografii pod nazwą "Transitions: Recent Polish Cinema" obejmuje głównie produkcję z ostatnich dwóch lat. Łączy twórczość(...) odbywać się będą od 9 do 15 września w Walter Reade Theater na Manhattanie. Z publicznością spotkają się: Katarzyna Rosłaniec, Jan Komasa, Kamil Polak i Bartek Kulas. Jak poinformowała Natalia Babinski...

 • "Młyn i krzyż" na Manhattanie

  ..."Młyn i krzyż" Lecha Majewskiego prezentuje od środy kino Film Forum na Manhattanie. O oryginalnej filmowej interpretacji obrazu Pietera Bruegla "Droga krzyżowa" z zadziwiającymi komputerowo generowanymi efektami pisze w tym samym dniu "New York Times".

 • Pokojówka na Manhattanie i na DVD

  Romantyczna komedia "Pokojówka na Manhattanie" , z Jennifer Lopez i Ralphem Fiennesem w rolach głównych, w pierwszym dniu debiutu na DVD w R1 sprzedała się w liczbie 1,5 miliona sztuk. Nie jest to rekord, jednak wynik jest dobry i jak twierdzą analitycy ukazuje, iż kobiety stanowią coraz bardziej pokaźną grupę miłośników kina domowego.

 • Muppety "terroryzują" Manhattan

  Najdroższa dzielnica Nowego Jorku została opanowana przez Muppety. Aktorzy przebrani za charakterystyczne lalki znane m.in. z "Ulicy Sezamkowej" zaczepiają mieszkańców i turystów, oferując wspólne zdjęcia. Nachalność Muppetów irytuje nowojorczyków.

 • Artur Andrus, Maria Czubaszek i Wojtek Karolak razem (teledysk "Zając na Manhattanie")

  Teledysk i piosenka "Zając na Manhattanie" Artura Andrusa promuje książkę "Boks na ptaku, czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak".

 • "Paryż-Manhattan": Woody Allen w "Amelii"

  Komedia romantyczna, w której Woody Allen gra samego siebie. "Paryż - Manhattan" to "najbardziej allenowski ze wszystkich, w których wystąpił Woody Allen!" - reklamuje obraz dystrybutor ITI Cinema.

 • Woody Allen wraca na Manhattan

  Podczas Tribeca Film Festival widzowie zobaczą film, którym Woody Allen powróci do swojego ukochanego miasta, Nowego Jorku. 22 kwietnia festiwal otworzy jego najnowszy "Whatever Works".

 • Bebe Rexha przyłapana bez makijażu

  Paparazzi przyłapali Bebę Rexhę podczas spaceru z psem na Manhattanie.

 • Michael Moore nagrodzony na festiwalu United Solo

  Reżyser Michael Moore otrzymał specjalną nagrodę na corocznej, ósmej już edycji Festiwalu United Solo w Teatrze Row na Manhattanie. Założycielem, a także dyrektorem artystycznym imprezy jest polski aktor, reżyser, pisarz i nauczyciel akademicki Omar Sangare.

Zdjęcia na temat: manhattanie
Wideo na temat: manhattanie
Dyskusje na temat: manhattanie
 • Re: "Na Wspólnej": Anna Samusionek była kiedyś ikoną modowych wpadek!

  Tylko ludzie słabi ulegają dyktatorom i specjalistom od mody. Swoją drogą skąd u nich takie przywiązanie do tradycyjnego kanonu? Autorzy artykułu powinni przejść się po Manhattanie może by mieli więcej tolerancji dla inaczej ubranych.

 • Re: Charlie Sheen: Refleksje skandalisty

  Fajny jest ten Charlie kiedys zamknal sie w luxusowym hotelu na Manhattanie z luxusowa dziewczyna i..ona go pobila w ilosci wypitych butelek whisky i..Charlie wpadl w szal..zdemolowal pokoj..policja prasa tv itd..i to byl poczatek jego upadku..

 • Re: "Seks w wielkim mieście" kończy 20 lat!

  Niby taki feministyczny film, a na koniec główna bohaterka wychodzi za milionera z pięknym mieszkaniem na Manhattanie. Sama musiałaby do końca życia mieszkać w wynajmowanej klitce, gdyż wszystkie zarobione pieniądze wydawała na buciki i ubranka. Taka pseudofeministyczna bajeczka o Kopciuszku, w gruncie rzeczy megainfantylna.

 • Re: Uczeń Patricka Swayze

  "Tarzan na Manhattanie" wcale nie jest zły, a to że Fimmel w tamtych czasach był chłopcem z "ładną buzią" i do tego bardzo ładnie zbudowanym to jeszcze lepiej , moim zdaniem zagrał bardzo przyzwoicie(...) w serialu "Tarzan na Manhattanie" wykonywał własnoręcznie, dlatego nie zgadzam się z oceną krytyków którzy moim zdaniem byli podpłaceni przez konkurencyjne media aby zrujnować rozpoczynającą się karierę

 • Re: "Seks w wielkim mieście": Sarah Jessica Parker stworzyła kolekcję butów

  Cyt.: "W jednej z pamiętnych scen Carrie prosi bandytę na Manhattanie, by kradł jej ulubionych butów". Helo, redaktory, helo...