• Informacje na temat:

  mann i materna

Artykuły na temat: mann i materna
 • Wojciech Mann i Krzysztof Materna, czyli "Za chwilę dalszy ciąg programu"

  Wojciech Mann i Krzysztof Materna, jako m.in. gruboskórny doktor Werner i usłużna siostra Irena, bawili widzów do łez w programie "Za chwilę dalszy ciąg programu". Celnie obśmiewali nasze narodowe kompleksy i przywary.

 • Mann i Materna na nowo

  ..."MC2 - Maszyna czasu Manna i Materny" - taki tytuł nosi nowy program Dwójki, w którym autorzy, dzięki swemu genialnemu wynalazkowi, będą podróżować w przeszłość i w przyszłość, spotykać ciekawych ludzi z różnych epok, wspominać i przewidywać.

 • Krzysztof Materna: Człowiek z pasją

  To wielka sztuka funkcjonować przez olbrzymią część życia w najbardziej znanym duecie w kraju i jednocześnie nie zatracić odrębnego ja. Krzysztof Materna opowiada o dokonaniach, które są dla niego najcenniejsze.

 • Wojciech Mann odszedł z radiowej Trójki. Jakie były powody?

  Wojciech Mann zdecydował, że odchodzi z radiowej Trójki. Dziennikarz podjął taką decyzję po kontrowersyjnym pożegnaniu się z radiostacją Anny Gacek.

 • Wojciech Mann kończy 65 lat

  W każdy piątek "Zaprasza do Trójki", z którą związany jest ponad 45 lat. Jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy muzycznych, Wojciech Mann, obchodzi 65. urodziny.

 • Materna: Sylwester z Romanem Polańskim

  Popularny satyryk i konferansjer Krzysztof Materna kulisy polskiego świata rozrywki zna, jak mało kto. Wśród tysiąca zabawnych historii, które mu się przydarzyły, jedna z najciekawszych dotyczy sylwestra w Warszawie. Jego kompanem był wtedy sam Roman Polański.

 • Wojciech Mann: Normalne małżeństwo

  Znane są jego liczne związki: z radiem, z "Szansą na sukces", czy z Krzysztofem Materną. Natomiast znacznie mniej znany jest jego związek z... małżonką. Może dlatego, że według obchodzącego dziś 65. urodziny Wojciecha Manna małżeństwo nie ma być medialne, a... normalne.

 • Krzysztof Materna: Żona? Najlepsza trzecia!

  ..."! Eksternistycznie zdał egzamin reżyserski i zabrał się do pracy. Wtedy też w radiowej Trójce spotkał Wojciecha Manna. Razem poszli do bufetu i zaczęli sobie opowiadać żarty. Obaj znakomicie się bawili...

 • Wojciech Mann: Zdarzało się, że jechaliśmy po bandzie

  Wojciech Mann to człowiek błyskotliwy i dowcipny, znawca muzyki rozrywkowej, dziennikarz, współautor znanych programów oraz tekstów piosenek (m.in. Anny Jantar). Ma dystans do siebie i świata.

 • Muzyczne urodziny Tadeusza Nalepy

  ..."Rzeka Dzieciństwa" - to tytuł widowiska, które 22 listopada odbędzie się w Rzeszowie, z okazji 60. rocznicy urodzin i 40-lecia pracy twórczej Tadeusza Nalepy. W koncercie - obok jubilata i jego zespołu - udział wezmą m.in. Mira Kubasińska, Stanisław Sojka, Marzena Korzonek, Trio Bluesowe. Muzyczne urodziny reżyserują i poprowadzą Wojciech Mann i Krzysztof Materna.

Dyskusje na temat: mann i materna
 • Re: "Świat według Kiepskich": Paździoch znika z serialu?

  O żesz w mordę panie Ferdku! Sławek Szczęśniak, jak młody Paździoch? Toż to będzie prawdziwa rewolucja :) Jak się jeszcze okaże, że Grzesiek Wasowski jest właścicielem złomu, na którym pracuje Badura i robi jakieś mega przekręty na VAT, to ja w to wchodzę i to obiema lewymi nogami! A jak Mann i Materna okażą się jakimiś "czyścicielami kamienic" ze szczególnym uwzględnieniem tej przy ulicy

 • Re: "Świat według Kiepskich": Pomóżmy Panu Bohdanowi!

  Urban, Mann, Materna, Grabowski, Daukszewicz dobrze się mają, a Boguś Smoleń, Janusz Rewiński, Tadzio Drozda, Jędruś Rosiewicz, Janek Pietrzak muszą w III RP walczyć o przetrwanie (biologiczne i artystyczne)... ech, nóź się w kieszeni otwiera!!!!! PO-lactwo gorsze niż AIDS....