• Informacje na temat:

  mann marcin

Artykuły na temat: mann marcin
 • Wojciech Mann dosadnie po odejściu z Trójki. Padły gorzkie słowa

  Po rozstaniu z Polskim Radiem po 55 latach pracy Wojciech Mann stawia na media społecznościowe. W krótkim czasie jego profile polubiło kilkadziesiąt tysięcy osób.

 • Wojciech Mann wróci do Trójki? "W mediach publicznych są karni żołnierze"

  Nowy dyrektor i redaktor naczelny Programu III Polskiego Radia Kuba Strzyczkowski ogłosił, że zaprosił do powrotu dziennikarzy, którzy w atmosferze skandalu w ostatnim czasie rozstali się z Trójką. Czy jest szansa na powrót Wojciecha Manna?

 • Marcin Kydryński o aferze w Trójce. "Byłem naiwnym smarkaczem"

  Afera wybuchła po tym, jak ze stron radia zniknęła piosenka Kazika Staszewskiego "Twój ból jest lepszy niż mój". Sytuację skomentował Marcin Kydryński, który postanowił rozstać się ze stacją.

 • Wojciech Mann: Normalne małżeństwo

  Znane są jego liczne związki: z radiem, z "Szansą na sukces", czy z Krzysztofem Materną. Natomiast znacznie mniej znany jest jego związek z... małżonką. Może dlatego, że według obchodzącego dziś 65. urodziny Wojciecha Manna małżeństwo nie ma być medialne, a... normalne.

 • Marcin Bortkiewicz: Patrzę na rzeczywistość przez kino

  Aktorzy szydzili ze mnie, że reżyserowałem ten film na leżąco - mówi Marcin Bortkiewicz, którego pełnometrażowy debiut - "Noc Walpurgii", z fantastycznymi kreacjami Małgorzaty Zajączkowskiej i Philippe'a Tłokińskiego, wchodzi w piątek, 25 września, na ekrany kin.

 • "Superstarcie": Katarzyna Zielińska za Marcina Borsa. Zmiana jurora podniesie oglądalność?

  Już po pierwszym odcinku "Superstarcia" z nowym muzycznym show TVP2 pożegnał się juror Marcin Bors. Stacja ogłosiła, że teraz jego miejsce będzie co tydzień zajmował celebryta.

 • Dziennikarze odchodzą z Trójki. "Była najwspanialszą przygodą mojego życia"

  O odejściu z Polskiego Radia zdecydowali m.in. Hirek Wrona i Marcin Kydryński.

 • "SuperSTARcie": Znamy 10 gwiazd nowego show TVP2

  W piątek, 3 października, w TVP 2 rusza nowy show, "SuperSTARcie". Wojciech Mann i wspaniałe osobowości sceny muzycznej będą w nim oceniać występy dziesięciu znanych wokalistów.

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • W Krakowie rozdano nagrody!

  W niedzielę, 6 czerwca, wieczorem zakończył się 50. Krakowski Festiwal Filmowy. Triumfowały szwajcarska produkcja "Życie jest gdzie indziej", rosyjski obraz "Sanya i wróbel", polski dokument "Poza zasięgiem" oraz dzieło kobiecego duetu reżyserskiego "Warszawa do wzięcia". Gospodarzem jubileuszowej gali był Wojciech Mann, a wieczór uświetnił recital Tomasza Stańko.

Zdjęcia na temat: mann marcin
Dyskusje na temat: mann marcin