• Informacje na temat:

  mann szansa na sukces

Artykuły na temat: mann szansa na sukces
 • "Szansa na sukces" powraca. Co z Wojciechem Mannem?

  W połowie lutego ruszą castingi do wracającej po latach "Szansy na sukces", pierwszego programu w polskiej telewizji dla śpiewających uczestników. Czy w roli prowadzącego ponownie pojawi się Wojciech Mann?

 • "Szansa na sukces" powraca. Kto zastąpi Wojciecha Manna?

  Za nami castingi do wracającej po latach "Szansy na sukces", pierwszego programu w polskiej telewizji dla śpiewających uczestników. Na medialnej giełdzie pojawiły się pierwsze nazwiska kandydatów na nowego prowadzącego, który miałby zastąpić Wojciecha Manna.

 • "Szansa na sukces. Opole 2019" powraca do TVP. Oficjalnie: Artur Orzech zastąpi Wojciecha Manna!

  Ostatecznie 7 kwietnia ma zadebiutować wracająca po latach "Szansa na sukces", w nieco odświeżonym formacie i pod zmodyfikowaną nazwą "Szansa na sukces. Opole 2019". Potwierdzono, że nowym prowadzącym został Artur Orzech.

 • Wielki powrót "Szansy na sukces"! Kiedy castingi? Co z Wojciechem Mannem?

  Wraca program "Szansa na sukces". Przesłuchania do nowej edycji popularnego przed laty show mają wystartować już w połowie lutego. Czy w roli gospodarza powróci Wojciech Mann?

 • "Szansa na sukces. Opole 2019": Aleksandra Nykiel wygrywa. Kim jest?

  Laureatką odświeżonej "Szansy na sukces" została Aleksandra Nykiel. To właśnie ona w nagrodę zakwalifikowała się do konkursu Debiuty podczas tegorocznego Festiwalu w Opolu.

 • Co dalej z "Szansą na sukces"? Nowy pomysł TVP

  Zapowiadano, że najlepsi uczestnicy reaktywowanej "Szansy na sukces" mają wystąpić na tegorocznym Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Jacek Kurski jednak zapowiada, że TVP w porozumieniu z miastem Opole pracuje nad programem, który będzie promował święto polskiej piosenki.

 • 5 najpopularniejszych występów w "Szansie na Sukces"

  ...29 kwietnia 2012 roku w TVP2 wyemitowano ostatni odcinek "Szansy na Sukces". Z tej okazji przypominamy pięć najpopularniejszych występów w historii muzycznego programu, które można odnaleźć na Youtube.

 • "Szansa na sukces": Konflikt na linii Skrętkowska - TVP. O co chodzi?

  Elżbieta Skrętkowska, współtwórczyni i wieloletnia reżyserka "Szansy na sukces", zarzuciła Telewizji Polskiej naruszenie jej praw do tego programu. TVP zapewnia, że zarejestrowała nazwę cyklu jako znak towarowy. Wytyka też Skrętkowskiej, że nie chciała współpracować przy nowych odcinkach, za to oczekiwała, że firma będzie jej dożywotnio wypłacać honorarium.

 • Wojciech Mann ma nowy program

  Wojciech Mann poprowadzi w telewizyjnej Dwójce nowy, autorski program. Show pojawi się w jesiennej ramówce TVP2.

 • Wojciech Mann "kocha to, co lubi"

  W marcu tego roku Wojciech Mann zrezygnował z prowadzenia "Szansy na sukces", ale nie oznacza to, że znany radiowiec zniknie z anteny TVP2. Jesienią dziennikarz zaprasza na swój autorski program "Kocham to, co lubię" z muzyką i gośćmi na pierwszym planie.