• Informacje na temat:

  mann zrezygnował

Artykuły na temat: mann zrezygnował
 • Piotr Łodej zastąpił Wojciecha Manna w "Zapraszamy do Trójki"

  Po odejściu Wojciecha Manna z radiowej Trójki szefostwo stacji stanęło przed wyzwaniem, by znaleźć za niego zastępstwo. Wstępnie miejsce Manna zajął Piotr Łodej.

 • Sukces zbiórki na Radio Nowy Świat. Wojciech Mann, Waglewscy, Piotr Bukartyk i inni

  ...solidarności  Wojciech Mann ( sprawdź! ) poinformował, że nie będzie prowadził "W tonacji Trójki". Ostatecznie Mann zrezygnował z pracy w Polskim Radiu po 55 latach. Decyzja o rozstaniu z Gacek i odejściu Manna wywołała gorące emocje. Pod każdym z postów na facebookowym profilu Trójki pojawiały się komentarze z hasztagami #kogoniesłychać, #AnnaGacek i #WojciechMann. Z Trójką pożegnali się także...

 • Wojciech Mann odejdzie z radiowej Trójki?

  Już niebawem nie będzie można usłyszeć Wojciecha Manna w radiowej Trójce? Podczas wyemitowanej 3 listopada audycji "Zapraszamy do Trójki", dziennikarz wielokrotnie nawiązywał do odejścia z rozgłośni Roberta Kantereita i Artura Andrusa, a także sugerował, że być może pójdzie w ich ślady.

 • Wojciech Mann "kocha to, co lubi"

  W marcu tego roku Wojciech Mann zrezygnował z prowadzenia "Szansy na sukces", ale nie oznacza to, że znany radiowiec zniknie z anteny TVP2. Jesienią dziennikarz zaprasza na swój autorski program "Kocham to, co lubię" z muzyką i gośćmi na pierwszym planie.

 • Wojciech Mann kończy 65 lat

  W każdy piątek "Zaprasza do Trójki", z którą związany jest ponad 45 lat. Jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy muzycznych, Wojciech Mann, obchodzi 65. urodziny.

 • "Szansa na sukces" powraca. Co z Wojciechem Mannem?

  W połowie lutego ruszą castingi do wracającej po latach "Szansy na sukces", pierwszego programu w polskiej telewizji dla śpiewających uczestników. Czy w roli prowadzącego ponownie pojawi się Wojciech Mann?

 • "Szansa na sukces" powraca. Kto zastąpi Wojciecha Manna?

  Za nami castingi do wracającej po latach "Szansy na sukces", pierwszego programu w polskiej telewizji dla śpiewających uczestników. Na medialnej giełdzie pojawiły się pierwsze nazwiska kandydatów na nowego prowadzącego, który miałby zastąpić Wojciecha Manna.

 • Wielki powrót "Szansy na sukces"! Kiedy castingi? Co z Wojciechem Mannem?

  Wraca program "Szansa na sukces". Przesłuchania do nowej edycji popularnego przed laty show mają wystartować już w połowie lutego. Czy w roli gospodarza powróci Wojciech Mann?

 • Wojciech Mann ma nowy program

  Wojciech Mann poprowadzi w telewizyjnej Dwójce nowy, autorski program. Show pojawi się w jesiennej ramówce TVP2.

 • "Szansa na sukces. Opole 2019" powraca do TVP. Oficjalnie: Artur Orzech zastąpi Wojciecha Manna!

  ..."Szansa na sukces" na antenie TVP2 była emitowana od 1993 do 2012 roku. Muzyczny talent show zniknął z anteny po dziewiętnastu latach, gdy Wojciech Mann zdecydował się zrezygnować z bycia gospodarzem programu. Pierwsze informacje o reaktywacji programu pojawiły się na początku lutego. Już wówczas mówiono, że w roli prowadzącego nie zobaczymy Wojciecha Manna. Serwis Wirtualnemedia.pl...