• Informacje na temat:

  mans

Artykuły na temat: mans
 • "Le Mans '66": Bezkonfliktowy wyścig

  Co roku na przełomie jesieni i zimy do kin trafia szereg produkcji celujących w nominacje do Oscara. Zwykle dostajemy maksymalnie dwa dzieła ocierające się o wybitność, kilka bardzo dobrych obrazów, parę zupełnie nietrafionych strzałów oraz dużo filmów dla każdego - opowiadających prostą historię, świetnie zrealizowanych i zagranych. "Le Mans ‘66" Jamesa Mangolda to górna półka ostatniej...

 • Mans Zelmerlow wziął ślub. Kto jest wybranką zwycięzcy Eurowizji?

  Laureat Eurowizji z 2015 roku, Mans Zelmerlow, stanął na ślubnym kobiercu. Szwedzki wokalista poślubił swoją partnerkę Ciarę Janson.

 • Mans Zelmerlow wraca do Polski

  Mans Zelmerlow międzynarodową sławę zdobył w 2015 roku, wygrywając konkurs Eurowizji piosenką "Heroes", która w ślad za sukcesem festiwalowym, szturmem podpiła stacje radiowe nie tylko w Polsce, ale(...) w szwedzkim "Idolu" oraz później w "Tańcu z gwiazdami", Mans piął się po szczeblach kariery, występując w największych salach koncertowych w Szwecji. Siódmy album "Chameleon" Mans  stworzył we...

 • ​Mans Zelmerlow na dwóch koncertach w Polsce

  Mans Zelmerlow po udanym koncercie w Warszawie wraca do swoich fanów w Polsce. Tym razem szwedzki piosenkarz odwiedzi Gdańsk (21.10) oraz Kraków (22.10).

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Paweł Jasionowski jako Mans Zelmerlow

  W kolejnym odcinku siódmej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na scenie pojawi się Paweł Jasionowski jako Mans Zelmerlow. Zobaczcie fragment!

 • Przebój Roku RMF FM 2016: Alvaro Soler vs Mans Zelmerlow

  ...​Zwycięzca Eurowizji 2015, Mans Zelmerlow i kataloński wokalista, Alvaro Soler, mają w Polsce liczne grono fanów. Panowie spotkali się nawet u nas na jednej scenie, w Kielcach, w ramach festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji z Polsatem i RMF FM. Teraz utwory obu muzyków mają szasnę zostać Przebojem Roku 2016!

 • Mans Zelmerlow: Zwycięzca Eurowizji świętuje 30. urodziny

  Mans Zelmerlow śpiewaniem zajmował się od dziecka. Swój talent pogłębiał przez kolejne lata edukacji. W końcu postanowił spróbować swoich sił w programie "Idol" w 2005 roku. Ostatecznie w muzycznym(...)". Płyta nieźle sprzedawała się w Szwecji (pokryła się platyną), jednak Mans nie zrobił furory w Europie.  Pod koniec 2015 roku ogłoszono, że Mans i Petra Mede będą prowadzącymi 61. Konkurs...

 • Mans Zelmerlow: Eurowizja wciąż ma element kiczu, ale staje się coraz bardziej nowoczesna

  Mans Zelmerlow promuje obecnie reedycję swojej szóstej płyty zatytułowanej "Perfectly Re:Damaged". Przy okazji wizyty w Polsce wokalista opowiedział nam o swoim intensywnym życiu, fundacji pomagającej dzieciom w Afryce, kiczu na Eurowizji, a nawet zdradził, co tak naprawdę myśli o Michale Szpaku.

 • Mans Zelmerlow: Kim jest zwycięzca Eurowizji 2015?

  Jego piosenkę "Heroes" usłyszała cała Europa. Teraz przymierza się do wydania kolejnego albumu w swojej karierze, dzięki któremu być może zwiększy popularność, którą przyniósł mu triumf w Wiedniu. Kim jest Mans Zelmerlow?

 • Mans Zelmerlow nago na okładce pisma dla gejów

  Przypomnijmy, że w maju 2015 roku Szwed Mans Zelmerlow wygrał 60. Konkurs Piosenki Eurowizji z utworem "Heroes". W połowie grudnia poinformowano, że wokalista poprowadzi 61. edycję konkursu, która(...) Zelmerlow postanowił wesprzeć akcję, która zwraca uwagę na problem raka prostaty oraz zachęca do badań profilaktycznych. Okładka "Gay Times" z Mansem Zelmerlowem: #Eurovision 2015 winner and...

Wideo na temat: mans
 • "Le Mans 3D"

  Samochodowa superprodukcja pod auspicjami producentów "Senny" i "Człowieka na linie". Film dokumentuje jeden z najsłynniejszych wyścigów samochodowych na świecie.

Dyskusje na temat: mans