• Informacje na temat:

  marc japońskiego

Artykuły na temat: marc japońskiego
 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi na sierpień

  .... W produkcji występują m.in. Alison Brie, Betty Gilpin, Marc Maron, Kate Nash, Gayle Rankin, Sydelle Noel, Britney Young. Premiera: 9 sierpnia . Tego samego dnia zadebiutuje "Sintonia...

 • Michael Jackson: Wyłudzony milion dolarów

  Marc Schaffel, były współpracownik Michaela Jacksona, wyłudził od japońskiej wytwórni płytowej pieniądze za prawa autorskie do charytatywnego singla "What More Can I Give" - twierdzi Zia Modabber, były prawnik amerykańskiego wokalisty.

 • Miliony dolarów za portret Jacksona

  ...osobiście. "Trzymałem ten obraz bardzo długo" - powiedział właściciel obrazu, wynalazca zabawek Marty Abrams. Marty i jego partner John Gentilly nabyli obraz w 1992 roku od japońskiego biznesmena(...), żeby zainteresowani kupnem zgłosili się do nas" - powiedział organizator aukcji Marc Samson. "Pomysł na zrobienie tego w serwisie eBay w drodze aukcji wydawał się najbardziej sensowny" - dodaje...

 • Budował dom na koszt Michaela Jacksona

  Trwa proces w którym Marc Schaffel, były współpracownik Michaela Jacksona, żąda od amerykańskiego gwiazdora 1,6 miliona dolarów niespłaconego długu. Kolejne zeznania świadków udowadniają jednak, że pozew Schaffela jest bezzasadny.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #97

  ...pojawił się serial "After Life". Aktualizacja #23: Znamy datę premiery drugiego sezonu serialu "On My Block". Produkcja trafi na Netflix 29 marca. Aktualizacja #22: Dzisiaj, zgodnie(...), Sebastian Armesto, Emily Coates, Catherine Walker, Billy Jenkins. Aktualizacja #19: Drugi sezon serialu "The OA" pojawi się 22 marca. Netflix udostępnił pierwszy zwiastun "Osmosis" (premiera 29 marca...

 • Weekend w kinie

  "Wyznania gejszy" , nagrodzone w tym roku trzema Oscarami i dramat "Piekło" , zrealizowany na podstawie scenariusza Krzysztofa Piesiewicza i Krzysztofa Kieślowskiego, to niektóre z filmów, które w piątek trafią na ekrany polskich kin. Pozostałe propozycje to: kanadyjski przebój "C.R.A.Z.Y." , japoński horror "Nieodebrane połączenie" oraz "Prognoza na życie" z udziałem Nicolasa Cage'a i Michaela Caine'a.

 • Weekend w kinie

  W ten weekend (7-9 stycznia) na ekrany polskich kin wchodzą nagradzane już na wielu festiwalach dwa azjatyckie filmy: koreański "Wiosna, lato, jesień, zima... i wiosna" oraz japoński "Zatoichi" , a także najnowszy film Emira Kusturicy "Życie jest cudem" i amerykańska komedia "Córka prezydenta" .

 • Karolak gotuje, a Adamczyk...

  26 czerwca rozpoczęły się zdjęcia do komedii Krzysztofa Langa "Na ostrzu noża". W filmie wystąpią Tomasz Karolak ("Testosteron") i Piotr Adamczyk ("Nie kłam, kochanie"), a partnerować im będą Małgorzata Socha ("BrzydUla") i Iza Kuna ("Lejdis").

 • Komu poda śniadanie do łóżka?

  W nocy z 5 na 6 sierpnia padł ostatni klaps na planie nowej komedii Krzysztofa Langa "Śniadanie do łóżka"". W obsadzie filmu znalazły się znakomite nazwiska: Tomasz Karolak ("Lejdis", "Testosteron", "39 i pół") i Małgorzata Socha ("BrzydUla"), którym partnerują Piotr Adamczyk ("Nie kłam, kochanie", "Święty interes"), Iza Kuna ("Galerianki", "Miłość na wybiegu") oraz Michał Koterski ("Dzień świra").

 • Adamczyk doradza Karolakowi

  Już od 10 listopada będzie można oglądać w kinach duet Piotr Adamczyk - Tomasz Karolak w komedii "Śniadanie do łóżka".

Wideo na temat: marc japońskiego
 • Siostra Mozarta

  Za każdym wielkim mężczyzną stoi wielka kobieta. Tym razem nie chodzi o typowe relacje damsko-męskie a o rodzeństwo Mozartów. Siostra Wolfganga Amadeusza Mozarta posiada niebanalny talent muzyczny. Dla swojego ojca jest jednak tylko siostrą swojego dużo zdolniejszego brata. A na domiar złego - jest kobietą. XVIII wiek, w którym umiejscowiona jest akcja, nie sprzyja emancypacji. Nannerl, jak zwykło się do niej mówić, próbuje odnaleźć się w czasach, w których przyszło jej żyć, ale...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

 • 3 serca

  Pewnej nocy w małym francuskim miasteczku, Marc spóźnia się na pociąg do Paryża. Czekając na stacji, poznaje Sylvie. Po nocy spędzonej na spacerze i długich rozmowach o życiu, Marc zaprasza Sylvie do Paryża. Pech sprawia, że sam nie może się zjawić na spotkaniu. Postanawia odnaleźć Sylvie, ale w międzyczasie poznaje Sophie, nie mając pojęcia, że znalazł... jej siostrę.