• Informacje na temat:

  marcela leszczak miłość na bogato

Artykuły na temat: marcela leszczak miłość na bogato
 • "Miłość na bogato": Marcela Leszczak uczy się aktorstwa

  Finalistka "Top Model" - Marcela Leszczak wraca do serialu "Miłość na bogato". W drugiej serii scenarzyści postanowili kontynuować, a nawet znacznie rozwinąć wątek granej przez nią bohaterki.

 • Marcela Leszczak z "Top Model" marzy o karierze wokalnej. Zobacz pierwsze nagranie

  Znana m.in. z udziału w "Top Model" Marcela Leszczak, po próbie zrobienia kariery w modelingu, teraz postawiła na muzykę i zaczyna spełniać swoje marzenie o śpiewaniu.

 • Czy gwiazdy "Miłości na bogato" potrafią grać?

  Gwiazda serialu "Miłość na bogato" Marcela Laszczak przyznała właśnie, że zaczęła pobierać lekcje aktorstwa, by lepiej wypaść przed kamerami Przed emisją kolejnego odcinka produkcji Viva Polska możemy ocenić aktorskie umiejętności pozostałych gwiazd show.

 • Modelki w serialu "Miłość na bogato"

  Modne kluby, eleganckie restauracje, drogie apartamenty, ekskluzywne butiki - to miejsca w których powstaje "Miłość na bogato". To serial z gatunku "suggested reality" opowiadający o grupie młodych, bardzo bogatych ludzi, którzy przeżywają ciekawe perypetie nie tylko miłosne.

Wideo na temat: marcela leszczak miłość na bogato
 • Marcela Leszczak uczy się aktorstwa

  Marcela Leszczak wraca do serialu „Miłość na bogato”. W drugiej serii scenarzyści postanowili kontynuować, a nawet znacznie rozwinąć wątek granej przez nią bohaterkii