• Informacje na temat:

  marcin artur

Artykuły na temat: marcin artur
 • „M jak miłość”: Artur wypowie wojnę... matce Marcina!

  Artur (Tomasz Ciachorowski) wpadnie w szał, gdy pewnego dnia wróci do domu i zastanie w nim... Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska). Od razu domyśli się, że Iza (Adriana Kalska) powiedziała Chodakowskiej, że malutka Majka(Ania Wierzchoń) to jej wnuczka!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Marcin Przybylski przed finałem

  Ostatni odcinek rywalizacji między gwiazdami w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zobaczymy już w najbliższą sobotę, 22 listopada, w Polsacie. Marcin Przybylski swoimi kreacjami zdobył serca telewidzów, czy również jurorzy będą mu przychylni?

 • “M jak miłość": Artur planuje zabójstwo Marcina!

  Zaginiona Iza (Adriana Kalska) odnajdzie się i trafi prosto do... sypialni Marcina (Mikołaj Roznerski) Marcina. Zazdrosnemu Arturowi (Tomasz Ciachorowski) do głowy przyjdzie pomysł zabicia rywala!

 • Marcin Wójcik: Lubię odgrywać "trochę głupszego"

  Telewizja tak spopularyzowała jego duet z Robertem Górskim, że bardziej kojarzymy obu panów razem niż osobno. Teraz oglądamy w Dwójce ich kolejny wspólny program, do którego zapraszają ciekawych ludzi. Choć sami są jeszcze ciekawsi.

 • "Ojciec Mateusz" zostaje w TVP. W roli głównej nadal Artur Żmijewski

  Plotki o zastąpieniu księdza Żmigrodzkiego nowym proboszczem okazały się czczym gadaniem. Artur Żmijewski zostaje w Sandomierzu i nadal będzie się wcielał w tytułową postać. Sprawdźcie szczegóły!

 • "Taniec z gwiazdami" [3. odcinek]: Dziurman odpada, Zawadzka najlepsza

  Artur Dziurman pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami". - Koniec mojej udręki. Męczcie się dalej - aktor nie tracił poczucia humoru, zwracając się do współuczestników show. Najlepiej w trzecim odcinku programu zaprezentowała się Marcelina Zawadzka.

 • ​"M jak miłość": Szok! Kamil pomoże Arturowi!

  Wkrótce po pogrzebie wuja Artur (Tomasz Ciachorowski) skontaktuje się z... Kamilem (Marcin Bosak), który - co okazało się w ostatnim przed wakacyjną przerwą odcinku "M jak miłość" - jest jego dalekim krewnym. Skalski poprosi Gryca, by pomógł mu w spieniężeniu wszystkiego, co odziedziczył po wuju...

 • Zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie

  W poniedziałkowy wieczór zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie, w którym - oprócz gwiazdorskich par na antenie TVP 1 - udział wzięli również internauci. Za chwilę podamy wszystkie pytania i poprawne odpowiedzi.

 • "M jak miłość": Śmierć Artura miała wyglądać inaczej!

  Ostatni odcinek "M jak miłość" dostarczy widzom mocnych wrażeń! W finale śmierć z ręki Olka (Maurycy Popiel) poniósł Artur Skalski. Tym samym grający go Tomasz Ciachorowski pożegnał się z produkcją. Wiele komentarzy wywołały zdjęcia ukazujące, że wątek jego postaci mógł potoczyć się nieco inaczej... Sprawę postanowił skomentować w sieci sam aktor.

 • Maciej Orłoś zaprasza na Wielki Test o Polskim Filmie

  Już dziś o godz. 20.25 odbędzie się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie. Do udziału w zabawie, w której będzie można wziąć udział na antenie TVP1 oraz na stronie Interii, w zabawnym spocie zachęca prowadzący Maciej Orłoś.

Zdjęcia na temat: marcin artur
Wideo na temat: marcin artur
 • "M jak miłość": Artur vs Marcin

  oświadczyny Artura, o czym grzecznościowo poinformuje Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska)! Skalski nadal będzie miał do ukochanej pretensje o to, że wciąż utrzymuje kontakt z matką Marcina (Mikołaj Roznerski(...) o radę. Wyzna mu, że Marcin ma drugie dziecko, o którym nie wie i że całej rodzinie zagraża Skalski. A Olek postanowi wybadać, co jego brat sądzi na temat Izy... Tymczasem Iza zgodzi się, by Artur

 • „M jak miłość”: Wybór Izy – Marcin czy Artur?

  Marcin i Iza zbliżyli się do siebie w czasie wyjazdu w góry. Jednak po powrocie oboje traktują pocałunek w namiocie jako błąd. Związek Izy i Artura przechodzi kryzys – chłopak mieszka w Londynie i tam robi karierę. Artur niespodziewanie wraca do kraju, by „zaznaczyć swoje terytorium”. Iza miota się pomiędzy dwoma mężczyznami.

 • "M jak miłość": Marcin za kratami!

  Wkrótce sielankę między Izą i Marcinem przerwie... śmierć Naomi. Artur zezna, że to Chodakowski zaatakował tancerkę i Marcin trafi za kratki... Zobaczcie emocjonującą zapowiedź 1258 odcinka "M jak miłość" (emisja 29 listopada).

Dyskusje na temat: marcin artur