• Informacje na temat:

  marcin bosak i monika

Artykuły na temat: marcin bosak i monika
 • Marcin Bosak: Nowy związek kwitnie!

  Wydawało się, że rodzina jest dla niego najważniejsza, ale... serce nie sługa. Jak na to zareagowała była partnerka Marcina Bosaka (38 l.)?

 • Marcin Bosak marzy o Japonii

  Największym marzeniem Marcina Bosaka jest podróż do Japonii. Aktor, który zyskał popularność wcielając się w postać Kamila z serialu "M jak Miłość", od dziewiątego roku życia trenował karate stopniowo zdobywając kolejne pasy.

 • Maria Dębska i Marcin Bosak wezmą ślub?

  Marcin Bosak (38 l.) z Moniką Pikułą (38 l.) związany był przez wiele lat, mają dwoje dzieci i wydawało się, że ich ślub jest kwestią czasu. Jednak para rozstała się, a aktor związał się z Marią Dębską (27 l.). I możliwe, że to właśnie ona zostanie jego żoną...

 • Baby boom wśród gwiazd

  Marieta Żukowska, czyli podkomisarz Aleksandra Lewicka z "Instynktu", urodziła córeczkę, Cezary Pazura, czyli prezes Malicki z "Siły wyższej", doczekał się pierwszego syna, a Monika Pikuła i Marcin Bosak, czyli Kasia z "Rezydencji" i Tomek Malewicz z "Hotelu 52", po raz drugi zostali rodzicami. Rok 2012 był bardzo szczęśliwy nie tylko dla nich!

 • Marcin Bosak i Monika Pikuła nie są już razem? Zostawił ją dla Marii Dębskiej?!

  A jednak Marcin Bosak (38 l.) i Monika Pikuła (37 l.) rozstali się po wielu latach razem? Tak twierdzi informator jednego z tygodników. Podobno aktor związał się już z inną kobietą…

 • Kwaśnego pożegnanie z tańcem

  To nie był udany występ Marcina Kwaśnego i Niny Tyrki. W piątym odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" para zatańczyła boso walca wiedeńskiego, który nie przypadł do gustu ani jurorom, ani widzom.

 • Marcin Bosak i Monika Pikuła "postanowili o siebie zawalczyć". A co z Marią Dębską?

  Jak twierdzi „Na Żywo”, jego romans mógł przekreślić wiele ich wspólnych lat. Ale wygląda na to, że Marcin Bosak (37 l.) i Monika Pikuła (37 l.) postanowili o siebie zawalczyć.

 • Przybylska i Adamczyk najpiękniejsi

  Po raz jedenasty czytelnicy dwutygodnika "VIVA!" wybierali najpiękniejszych Polaków. Tym razem w plebiscycie zwyciężyli Anna Przybylska i Piotr Adamczyk.

 • Maria Dębska i Marcin Bosak szczęśliwi jak nigdy dotąd

  Maria Dębska (27 l.) i Marcin Bosak (39 l.) przez długi czas ukrywali swoje uczucie. Obecnie nie mają już problemu, by pokazywać się razem publicznie i afiszować się ze swoją miłością. Co więcej, w środowisku nie brakuje ostatnio plotek na temat ich ślubu!

 • Agnieszka Holland z Nagrodą Wolności

  Agnieszka Holland została w poniedziałek, 4 czerwca, uhonorowana Nagrodą Wolności im. Jana Karskiego, przyznaną jej przez Ambasadę Stanów Zjednoczonych w Polsce "za wybitne zasługi na rzecz demokracji i praw człowieka na niwie politycznej, społecznej i kulturalnej".

Zdjęcia na temat: marcin bosak i monika
Dyskusje na temat: marcin bosak i monika
 • Re: Odbiły partnerów koleżankom po fachu

  Nie bo Monika Pikuła i Marcin Bosak nie byli już razem gdy Maria zwiazała się z nim

 • Re: Zbigniew Zamachowski i Marcin. Bosak w "Na dobre i na złe"

  uhahahaha....Zamachowski umie żyć higienicznie....dobre....to znaczy uprawia seks przed śniadaniem z Moniką (Monika chwaliła się tym publicznie a on nawet nie potrafił jej zamknąć ust) .....co za debil. Kiedyś był fajnym człowiekiem, teraz się zbłaźnił i zeszmacił. Facet, który myśli jajami nie zasługuje w moich oczach na podziw. NIE będę go oglądać!!!! BOJKOT !!!!!!